טיפים מצילי חיים (או לפחות מצילי שפיות) בחיבור לשעמ החדש

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
א.רצוי טכנאי עם ניסיון במשרדי רו"ח בכלל ובחיבור לשעמ בפרט .

ב.מי שכבר קיבל משעמ אישור להתקנה, חשוב לפני הזמנת טכנאי, לבדוק שפתחו לכם user לכל מפתח, אחרת במסך השחור מעל המקום של רישום הסיסמא יופיעו כוכביות ולא תוכלו להמשיך להיכנס לשאילתות (תצטרכו את התמיכה).

ג.לוודא עם הטכנאי, שלפני ההתקנה הוא מוריד תוכנת net scaler מהאתר של שעם שהינה הכי מעודכנת ולא מעלה אותה מהדיסק אונקי, כי לעיתים וכפי שקרה לי, הטכנאי התקין תוכנה שהוריד מזמן לדיסק אונקי, ומאז התוכנה שודרגה, ולכן נוצרה בעיית התחברות.

ד.יש להוריד את גרסת ג'אווה הנכונה, אחרת לא ניתן יהיה להיכנס למסך השחור.

ה.יש לדעת כי רוב הבעיות הינן של הגדרות המחשב ומדיניות שמתווה איש המחשבים של המשרד, מגבלות שהוא מכניס, צריך לדעת להתגבר על זה.

ו.יש המון קבצי מטמון, קבצי temp שמשבשים, מאטים את המחשב וצריך לבצע מעת לעת מחיקה.
הטכנאי יצר לי אייקון של מחיקה על שולחן העבודה, אני רק מקיש וזה מוחק.

ז.בכניסה למסך השחור, תמיד להקיש run ולא update.

ח.אם המסך השחור לפעמים נתקע במסך של הקשת הסיסמא, אין צורך לצאת ולהתחיל את כל התהליך מחדש, אלא ללחוץ בסרגל העליון משמאל communication
ואחכ connect אחרי שהופך מאפור לשחור. ואז הוא חוזר לחיים וניתן להקליד סיסמא.

ט.מהמסך השחור לצאת ע"י לחיצה בסרגל העליון משמאל על save and exit, או אסקייפ וF9, אח"כ להמשך יציאה, לשונית homepage
כפתור *יציאה*
ולבסוף יציאה ב X.

י. למי שיש נתיב וזה עושה בעיות לבדוק את הגדרות מנהל המערכת.

באדיבות רו"ח צורי ג'רבי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה