דרוש מידע טיפים להפטר מצינטוקים והודעות קוליות של עמותות ): ): ):

מצב
הנושא נעול.

ודבק ליבנו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הבעיה אולי היותר גדולה - זה השרלטנות, ניצול מצוקתם של אנשים, בעיקר בחורות מעוכבות שידוך שמשום מה מאמינות שדווקא מי שיתרום לקופה # ויתפללו עליו בלילה # בשעה # ייוושע.
ואגב מה שהתחיל משני לילות מסוגלים בשנה גדל מהר מאוד לכמעט כל חודש איזה לילה מסוגל והטרדות יומיים שלוש קודם [בדרך כלל בתאריך עגול 'ט"ו' או משהו כזה..]
עד שלא נוקיע את הזלזול המחפיר באינטליגנציה הציבורית, את המשחק ברגשות של אנשים שכבר ככה בצרה, נסבול אנחנו את הצינתוקים שיזכירו לנו את הקטסטרופה.
לאור התגובות הבאות אחרי, מרגיש צורך לציין - אין לי מושג ולא עסקתי בשאלה למה והיכן הולך הכסף, אלא בשיטות הפרסום שלטעמי אינם ראויות.

נערך לאחרונה ב:

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הבעיה אולי היותר גדולה - זה השרלטנות, ניצול מצוקתם של אנשים, בעיקר בחורות מעוכבות שידוך שמשום מה מאמינות שדווקא מי שיתרום לקופה # ויתפללו עליו בלילה # בשעה # ייוושע.
ואגב מה שהתחיל משני לילות מסוגלים בשנה גדל מהר מאוד לכמעט כל חודש איזה לילה מסוגל והטרדות יומיים שלוש קודם [בדרך כלל בתאריך עגול 'ט"ו' או משהו כזה..]
עד שלא נוקיע את הזלזול המחפיר באינטליגנציה הציבורית, את המשחק ברגשות של אנשים שכבר ככה בצרה, נסבול אנחנו את הצינתוקים שיזכירו לנו את הקטסטרופה.
דווקא אני מכיר באופן אישי את אחד הארגונים העוסקים בזה,
ואני יודע על הרבה מאוד! אנשים שנושעו בזכות מעמדי התפילה האלו!

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הנושא הוא ההצקה של הצינתוקים
ולא האם ההתרמות עוזרות למציאת שידוכים כן או לא

לאף אחד כאן אין עניין גם שהעמותות הללו יפסיקו את פעילותם המבורכת
רק שיפסיקו להציק לנו בטלפון

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איני רוצה לפרט את מה שידוע לי מקרוב מה נעשה עם הכסף העשוק מבחורות מעוכבות השידוך
אבל כל בר דעת מבין שכוילל שפעיל פעמיים או שלוש בשנה (טו' באב, זאת חנוכה, ופורים)
ויש שם לכל היותר כמה מאות אברכים שמקבלים באופן חד פעמי כמה מאות ש"ח
לא מדובר בסכום עצום ששוה לו להחזיק משרד כל השנה - פרסומים ברחוב ובעיתונות בסכומים שיותר גדולים מסך החלוקה עצמה.
פעילים בתחום שתי ארגונים עיקריים, אותו אחד שאני מכיר דווקא יש לו רשת כוללי ערב שמונה 450 אברכים ב 14 סניפים בכל רחבי הארץ שפעילים כל השנה!
והארגון השני באמת יש לו רק "אברכים להשכרה"....

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
איני רוצה לפרט את מה שידוע לי מקרוב מה נעשה עם הכסף העשוק מבחורות מעוכבות השידוך
אבל כל בר דעת מבין שכוילל שפעיל פעמיים או שלוש בשנה (טו' באב, זאת חנוכה, ופורים)
ויש שם לכל היותר כמה מאות אברכים שמקבלים באופן חד פעמי כמה מאות ש"ח
לא מדובר בסכום עצום ששוה לו להחזיק משרד כל השנה - פרסומים ברחוב ובעיתונות בסכומים שיותר גדולים מסך החלוקה עצמה.
אבל כבר הרבה זמן הציבור מזלזל באינטלגציה של עצמו - ראה ערך מכירת דונם לשמיטה וכו'
יש להם מאות אברכים בכולל ערב שפעיל בכל ימות השנה.
אני מכיר מקרוב
למה ככה סתם?

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
לאור התגובות הבאות אחרי, מרגיש צורך לציין - אין לי מושג ולא עסקתי בשאלה למה והיכן הולך הכסף, אלא בשיטות הפרסום שלטעמי אינם ראויות.
לא נכון. לא זאת הבעיה.

זה שיש עמותות צדקה זה מבורך מאוד, לא יחדל אביון מקרב הארץ וגם בשביל תורה צריך קמח.
זה שהם מנסים להגיע אלינו בדרכים שונות זה גם לגיטימי לגמרי. כולל בלשחק על רגשות. (כמו כל קמפיין פרסומי. רק לתפוצ'יפס מותר לעשות קמפיינים עם לשחק על רגשות?)

לכל זה אין קשר לשרלטנות ולא למעוכבות שידוך.

אבל זה שהם בחרו מכל שאר הדרכים, בדרך של הטרדה טלפונית - זה חמור מאוד ואת זה צריך להפסיק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה