טיפול לסוכרת נעורים

חזקי חדד

משתמש פעיל
אהיה חריף יותר מקודמי, ברשותכם.
כל מי שטוען שהוא מרפא סוכרת נעורים, הוא בגדר רוצח.
שרלטנות, בצע כסף, ניצול ציני ורמאות במקרה הרע, וחוסר ידע, ניצול במקרה הטוב
מניין את כ"כ בטוחה?
יש דברים שהרפואה הקונבנציונלית טוענת שאין לזה ריפוי, וכשמישהו מצליח להתרפאות ברפואה אלטרנטיבית הם אומרים שזה נס.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
@אברימי חידשתם המון.
יש גם משאבות שמופעלות על ידי הטלפון?
עדיין לא. הדור הבא של משאבות אומניפוד יעבוד עם "שלט" אנדרואיד אבל ללא אפשרות לשיחות וכו'. צריך להבין את החששות של החברות מפריצה מרחוק בשלט עם סים (סמארטפון) ומתן הוראות מסכנות חיים למשאבה.
אבל זה יגיע בסוף....
אחרי המכוניות האוטונומיות כנראה...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
מניין את כ"כ בטוחה?
יש דברים שהרפואה הקונבנציונלית טוענת שאין לזה ריפוי, וכשמישהו מצליח להתרפאות ברפואה אלטרנטיבית הם אומרים שזה נס.
לעולם לא אהיה בטוחה, קוראים לי אברימי, אבל לא רק בגלל זה...
ריפוי סוכרת זה בערך כמו הצמחת קרן. קרה? כן! למלכה ושתי. למי עוד?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לא בתור המלצה, רק בתור העברת מידע, ד"ר אריה אבני והרב יובל אשרוב אומרים שהם מצליחים לפעמים לרפאות סכרת נעורים.
מפאת כבוד המגיבים אמליץ לך בנועם לעשות גוגל על אריה אבני. נסתפק בזה.

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לחלוטין.
אצלנו בזמן גילוי הסוכרת הגענו לבי"ח במצב מסכן חיים - ישר לטיפול נמרץ. אחת מעובדות ביה"ח (לא צוות רפואי) באה ללחוש לנו באוזן שאם נסרב טיפול (!!) ונלך לטיפול XY, אז יש לנו סיכוי לרפא את הסוכרת. ואם לא מתחילים בכלל טיפול קונבנציונלי זה ממש יעיל!
וואי וואי
היא לאאאא נורמלית העובדת הזו -
ההמלצה היא למי שממש מעוניין לנסות אלטרנטיבי - לעשות זאת בנוסף לטיפול הקונבנציונאלי
אני שמעתי כמה סיפורים מזעזעים ממש על כאלו שהתנגדו לקחת אינסולין ומתו - פשוט

מגזין אידיאל

משתמש מקצוען
מניין את כ"כ בטוחה?
בדיוק בגיליון האחרון התחלנו סדרה על כל השאלות הבוערות הללו.

יש כאן הרי פרדוקס עצום:
המדע גורס, לכאורה, שאין דבר כזה רפואה אלטרנטיבית.
טיפול שהוכח מחקרית - הוא חלק מהרפואה.
טיפול שלא הוכח (ליתר דיוק, הוכח כלא יעיל) - הוא פייק.

ועדיין, התעשייה חיה, בועטת ומשגשגת.
אנשים נוהרים בהמוניהם אל הקליניקות הפיראטיות, יותר ופחות.
קל מאד כמובן לתלות הכל ב'כל אשר לאיש ייתן בעד נפשו',
וביכולתה של הרפואה האלטרנטיבית לטעת תקווה במקום שאויביה הרימו ידיים.
השאלה אם זה כל האמת,
והאם הרפואה הקונבנציונלית לא עושה לעצמה גם הנחה כבידה.

תקופת הקורונה, כמשל, נתנה מכת אגרוף כואבת אל הלב הפועם של אמון הציבור בממסד המדעי והרפואי.
אלו נתפסו מבולבלים ובלתי מוכנים, מפולגים ומקוטבים, והציבור עומד מהצד ומשתומם.

איזו מסקנה צריך לקחת מכל הבלגן?
אין לדעת.

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכון
אבל לך תשכנע אנשים שהמח שלהם שטוףףףף ברעיונות
וזו מבחינתם התקווה היחידה?
הם ישלמו קצת כסף ויגלו שעשו זאת סתם
אבל בלב לא ירגישו לעולם שיכלו לעשות משו שלא עשו וילקו את עצמם על כך
ברור שאני בתור סוכרתית ממש לא ממליצה עלכך כי זה באמת חסר עניין ותועלת

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מניין את כ"כ בטוחה?
יש דברים שצמחים עוזרים להם - נכון!
לא בסוכרת!
שאז הם יכולים לעזור באיזון - אבל לא יותר מכך - מי שטוען שיודע לרפא סוכרת ע"י צמחים, תרופות ומרקחות למיניהן = שקרן!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בדיוק בגיליון האחרון התחלנו סדרה על כל השאלות הבוערות הללו.

יש כאן הרי פרדוקס עצום:
המדע גורס, לכאורה, שאין דבר כזה רפואה אלטרנטיבית.
טיפול שהוכח מחקרית - הוא חלק מהרפואה.
טיפול שלא הוכח (ליתר דיוק, הוכח כלא יעיל) - הוא פייק.

ועדיין, התעשייה חיה, בועטת ומשגשגת.
אנשים נוהרים בהמוניהם אל הקליניקות הפיראטיות, יותר ופחות.
קל מאד כמובן לתלות הכל ב'כל אשר לאיש ייתן בעד נפשו',
וביכולתה של הרפואה האלטרנטיבית לטעת תקווה במקום שאויביה הרימו ידיים.
השאלה אם זה כל האמת,
והאם הרפואה הקונבנציונלית לא עושה לעצמה גם הנחה כבידה.

תקופת הקורונה, כמשל, נתנה מכת אגרוף כואבת אל הלב הפועם של אמון הציבור בממסד המדעי והרפואי.
אלו נתפסו מבולבלים ובלתי מוכנים, מפולגים ומקוטבים, והציבור עומד מהצד ומשתומם.

איזו מסקנה צריך לקחת מכל הבלגן?
אין לדעת.
אענה, ואשתדל לתמצת.
דווקא תקופת הקורונה תוכיח ותאשש את הדעה שהרפואה הטבעונית / אלטרנטיבית היא חתיכת פייק שלא נולד כמוהו.
כולם יודעים שהקורונה היא מוטציה חדשה של נגיף. ומה קרה?
הממסד הרפואי הקונבנציונלי הגאוותן, זה שיודע הכל על הכל, נתפס בשיא עליבותו: אבל הודה על האמת מהרגע הראשון - "אנחנו לא יודעים כלום על הנגיף, לומדים תוך כדי תנועה". טיפלו ככל שיכלו במצבי הדחק שנוצרו מהנגיף, ניסו תרופות שונות, כשבינתיים ותוך כדי, שינו את הטיפול על סמך נתונים ולמידה מאחרים.
אבל דווקא הממסד הרפואי האלטרנטיבי, התגלה בקורונה במערומי מערומיו... יכלו במלא ההצטנעות לומר "לא מכירים" נלמד. אבל הם בחרו להמשיך להפיץ אץ הידע המובנה שלהם כנראה... והחלו לשווק המלצות על מתן ויטמין סי, די (גם אי אף ג'י על הדרך לא יזיק..), מקלחות רותחות, לבונה, טבק, אקונומיקה, גליצרין מותסס ועוד כלמיני "תרופות" שחוץ מלהעשיר כמה שרלטנים לא עשו כלום.
אז אם איבדנו אימון - זה מעט האימון שהיה לנו ברפואה האלטרנטיבית של ה"אם לא יועיל לא יזיק" רק יעלה כמה גרושים.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כמה האשכול הזה חשוב.
בציבור החרדי אין הרבה מודעות למחלות ומשמעותן. יש מיתוסים ישנים שהכניסו לנו סבתותינו וידע שרכשנו מעסקנינו. זהו.
כואב לי לראות ניקים שמדברים פה על "רפואה אלטרניטבית להרפאות מסכרת".
אין חיה כזאת. אין.
סכרת היא מחלה כרונית. אם אתם כאן, תגללו בגוגל מה זה. ותפסיקו להאמין למוכרי הלוקשים, שמשום מה יש להם כר הרבה יותר נרחב אצלנו.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אענה, ואשתדל לתמצת.
דווקא תקופת הקורונה תוכיח ותאשש את הדעה שהרפואה הטבעונית / אלטרנטיבית היא חתיכת פייק שלא נולד כמוהו.
הממסד הרפואי הקונבנציונלי הגאוותן, זה שיודע הכל על הכל, נתפס בשיא עליבותו: אבל הודה על האמת מהרגע הראשון - "אנחנו לא יודעים כלום על הנגיף, לומדים תוך כדי תנועה". טיפלו ככל שיכלו במצבי הדחק שנוצרו מהנגיף, ניסו תרופות שונות, כשבינתיים ותוך כדי, שינו את הטיפול על סמך נתונים ולמידה מאחרים.
אבל דווקא הממסד הרפואי האלטרנטיבי, התגלה בקורונה במערומי מערומיו... יכלו במלא ההצטנעות לומר "לא מכירים" נלמד. אבל הם בחרו להמשיך להפיץ אץ הידע המובנה שלהם כנראה... והחלו לשווק המלצות על מתן ויטמין סי, די (גם אי אף ג'י על הדרך לא יזיק..), מקלחות רותחות, לבונה, טבק, אקונומיקה, גליצרין מותסס ועוד כלמיני "תרופות" שחוץ מלהעשיר כמה שרלטנים לא עשו כלום.
אז אם איבדנו אימון - זה מעט האימון שהיה לנו ברפואה האלטרנטיבית של ה"אם לא יועיל לא יזיק" רק יעלה כמה גרושים.
כל מילה.

מגזין אידיאל

משתמש מקצוען
אענה, ואשתדל לתמצת.
לא אחלוק עליך, משום שאישית, אני די מסכים איתך...
אבל לא כל מה שכתבת נכון.

אין חיה כזו 'הממסד הרפואי האלטרנטיבי'.
אני ואתה יכולים עוד הלילה להפוך לרופאים אלטרנטיביים,
ולהקים עד הבוקר מרפאה, בית חולים, או אוניברסיטה אלטרנטיבית.
אין שום בקרה ורגולציה על התחום, ואיש הישר בעיניו יעשה.
זה כמובן מחדד את הבעייתיות הגדולה,
אבל עדיין אי אפשר לפסול את התחום כולו בגלל מטפלים פלונים, רבים ככל שיהיו (והם אכן רבים).

הממסד הרפואי הגאוותן, כפי שהגדרת אותו,
יודע בוודאי לטפל בקורונה יותר טוב מכל אחד אחר. אין ספק.
אבל אמון הציבור בו אכן ירד, בצדק או שלא בצדק.

1. קודם כל האמירה 'אנחנו לא יודעים כלום'.
צריך להיות מאד אינטיליגנט כדי לראות בה תעודת כבוד ולא תעודת עניות.

2. הרוורסים המפוארים שנעשו במהלך החודשים הללו:
הנשמה כתמיכה; הדבקה ממשטחים; יעילות המסיכות השונות; תקופת הדגירה ומשך ההדבקה; הידרוקסיכלורוקווין; היקף הסיכון למדוכאי חיסון שונים; שיעור התמותה; הדבקה אירוסולית (שעד עכשיו לא הובררה) ועוד.
אז נכון, שלמדו תוך כדי תנועה, והנגיף חדש ולא מוכר.
הכל נכון.
אבל אמון הציבור נפגע, ובצדק מבחינתו.
ואל תשכח שהרפואה תמיד לומדת תוך כדי תנועה,
ואנשים אומרים לעצמם, מי יודע,
אולי מחר תגלה הרפואה עוד כמה דברים שלא היו ידועים לה,
והטיפול שהרופא מכתיב לי היום, יתברר כשגוי, או מזיק חלילה.
הרפואה הרי קיימת אלפי שנים,
ובכל דור חשבו הרופאים שהגיעו לפסגת הידע האנושי.

3. המחלוקת הקשה בין רופאים מכל העולם, ואני לא מתכוון ליורם לס, גורמת לתמיהה גדולה.
האם הרפואה אינה מדע כה מדויק?
על מה עוד הרופאים מתווכחים בחדרי חדרים, כשאלינו יוצאת רק דעה אחידה?

אז הביטוי 'התגלה במערומיו', אכן חריף מדי, ושמור לאותם מטפלים אלטרנטיביים שסיימו לחקור את הנגיף משנכנס אדר. אבל גם הרפואה הקונבנציונלית, איך נאמר, לא אותרה במיטבה.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לא אחלוק עליך, משום שאישית, אני די מסכים איתך...
אבל לא כל מה שכתבת נכון.

אין חיה כזו 'הממסד הרפואי האלטרנטיבי'.
אני ואתה יכולים עוד הלילה להפוך לרופאים אלטרנטיביים,
ולהקים עד הבוקר מרפאה, בית חולים, או אוניברסיטה אלטרנטיבית.
אין שום בקרה ורגולציה על התחום, ואיש הישר בעיניו יעשה.
זה כמובן מחדד את הבעייתיות הגדולה,
אבל עדיין אי אפשר לפסול את התחום כולו בגלל מטפלים פלונים, רבים ככל שיהיו (והם אכן רבים).

הממסד הרפואי הגאוותן, כפי שהגדרת אותו,
יודע בוודאי לטפל בקורונה יותר טוב מכל אחד אחר. אין ספק.
אבל אמון הציבור בו אכן ירד, בצדק או שלא בצדק.

1. קודם כל האמירה 'אנחנו לא יודעים כלום'.
צריך להיות מאד אינטיליגנט כדי לראות בה תעודת כבוד ולא תעודת עניות.

2. הרוורסים המפוארים שנעשו במהלך החודשים הללו:
הנשמה כתמיכה; הדבקה ממשטחים; יעילות המסיכות השונות; תקופת הדגירה ומשך ההדבקה; הידרוקסיכלורוקווין; היקף הסיכון למדוכאי חיסון שונים; שיעור התמותה; הדבקה אירוסולית (שעד עכשיו לא הובררה) ועוד.
אז נכון, שלמדו תוך כדי תנועה, והנגיף חדש ולא מוכר.
הכל נכון.
אבל אמון הציבור נפגע, ובצדק מבחינתו.
ואל תשכח שהרפואה תמיד לומדת תוך כדי תנועה,
ואנשים אומרים לעצמם, מי יודע,
אולי מחר תגלה הרפואה עוד כמה דברים שלא היו ידועים לה,
והטיפול שהרופא מכתיב לי היום, יתברר כשגוי, או מזיק חלילה.
הרפואה הרי קיימת אלפי שנים,
ובכל דור חשבו הרופאים שהגיעו לפסגת הידע האנושי.

3. המחלוקת הקשה בין רופאים מכל העולם, ואני לא מתכוון ליורם לס, גורמת לתמיהה גדולה.
האם הרפואה אינה מדע כה מדויק?
על מה עוד הרופאים מתווכחים בחדרי חדרים, כשאלינו יוצאת רק דעה אחידה?

אז הביטוי 'התגלה במערומיו', אכן חריף מדי, ושמור לאותם מטפלים אלטרנטיביים שסיימו לחקור את הנגיף משנכנס אדר. אבל גם הרפואה הקונבנציונלית, איך נאמר, לא אותרה במיטבה.
כנראה, הורגלנו לסמוך על ממסד הרפואה, וכשאין לו מה לומר, והוא גם אומר זאת בקול ובכנות בלתי אופיינית, אנחנו מאותגרים, והבטחון שלנו מתערער - הרי אנחנו סומכים עליו כ"כל יכול" מה התפספס? אז זו תופעה מוסברת וטבעית. לא רואה בזה בעיה, נהפוך הוא.
דווקא לגבי יורם לס, המושמץ הסדרתי. הנה אציג לך תאוריה הפוכה...
אקדים ואומר שיורם לס הוא לא הכוס תה שלי, אבל דווקא משום כך הקפדתי לשמוע אותו "עד הסוף" ולנסות להבין אותו לא מתוך רצון לייצר כותרות עיתונאיות.
מה אומר יורם לס?
שיש לו תרופה? הוא יודע מה זה קורונה? ואיך מטפלים בה? לא.
אומר יורם לס בשיא קור הרוח השמור לסטטיסטיקאים ומתמטיקאים: בואו נסתכל על נתונים....
משפעת רגילה מתים בכל שנה כמות אנשים גבוהה יותר מאשר מקורונה.
עובדתית זה נכון? לצערנו, לגמרי כן.
בגדול, זה מה שהוא צועק כל הזמן. (באותה מידה אפשר גם לקחת את דבריו ולהתחיל להיזהר יותר להידבק ולהדביק בשפעת)
אלא מה?
השפעת "מוכרת" לנו, היא נראית לנו חביבה וידידותית, כולנו היינו משופעים במידה וברמה כזו או אחרת, התנסינו בה ותודה לקל אנחנו קיימים וקצת בועטים... בעצם אנחנו די בטוחים איתה (למה באמת??) כי הורגלנו אליה.
מאידך, הקורונה ערערה בבת אחת את כל האתוס השלוותי שלנו - הנה אנשים הולכים ברחוב בסין והופ! נופלים ומתים כמו זבובים.... מלחיץ, לא? ולא רק זה, הנה גם צעירים נופלים למיטה ולהנשמות, וזה קורה גם בקיץ (זוכרים את "רבני פורים" שניבאו את מותו של הנגיף בקיץ? אז זהו, שהחום שאתם מרגישים כעת, זה כנראה עוד לא הקיץ, תתכוננו...) ומה לעשות, נגיף חמקמק שמדביק משפחות שלמות וציבורים שלמים, ואפילו מעז להשתתף בחתונות למרות שהוא לא הוזמן.
ופתאום מגיע יורם לס ומנסה להרגיע אותנו שאין לנו מה להילחץ... אבל מה לעשות ש"לחץ" הוא רגש ו"נתונים" הם שכל, ומוח עדיין לא שליט על הלב....

חזקי חדד

משתמש פעיל
יש דברים שצמחים עוזרים להם - נכון!
לא בסוכרת!
שאז הם יכולים לעזור באיזון - אבל לא יותר מכך - מי שטוען שיודע לרפא סוכרת ע"י צמחים, תרופות ומרקחות למיניהן = שקרן!
לא ענית על שאלתי, מניין את יודעת.
בנוגע לצמחים מסתבר שזה נכון, אבל יש דברים חוץ מצמחים, כמו למשל תזונה מאוד בריאה, יש בלי סוף עדויות על אנשים שנראו מכל מיני מחלות ע"י דיאטות מסויימות, אני לא אומר שהכל נכון, אבל איך אפשר להגיד בוודאות שלא, הרי זה ברור שהרפואה מכחשת לכל מה שהם לא מכירים.

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
@אפרת דר
עוד בנושא הרפואה האלטרנטיבית
מצטטת תגובה של חברה שלא מנויה ואין לה הרשאה לכתוב בפורום:

" אני גם סוכרתית
וכשגילו לי את הסוכרת לא ידענו מה זה בכלל הדבר הזה
ואז מרפרוף בעיתון פרסומי ראינו מודעה שהכותרת שלה היתה "סכרת לא אצלינו"
ושהרופא הטבעוני שם הבטיח שהוא מרפא סכרת
כשבאתי אליו לפגישה הוא אמר אומנם שהוא מטפל יותר בסוג 2 אבל גם בסוג אחד והוא אמר לנו מספר לא זוכרת איזה של אנשים עם סוג 1 שהוא הצליח לרפא
והתחלתי את הטיפול שכלל אי אכילת פחמימות בכלל!!! שז"א לאכול רק ירקות וחלבונים כל היום!!!!
ו26 כדורים של תוספי תזונה כל יום!!!!! בגדלים מגדלים שונים במשך 3 חודשים.
הוא טען שאחרי התקופה הזאת יש איזה בדיקה שנקראת סיפפטיד שבודקת את תפקוד הלבלב (לא בטוחה שאני מדייקת) וזה אמור לעלות ולהראות בעצם שהלבלב חזר לעבוד (מה שהיום אני יודעת שאין כזה דבר, רק בביאת משיח בעז"ה)
אני מודה הלכנו אחריו בעיניים עוורות כי אז חשבנו שברור שעדיף לסבול את כל זה במשך 3 חודשים ואח"כ לחיות חיים רגילים
ומה נראה לכם קרה בסוף?
כמובן שאחרי 3 חודשים ירד הH1C כי ברור מי שלא אכול סוכר ברור שהסוכר שלו יהיה נמוך
אבל בפועל הבדיקה של הסיפפטיד הזאת לא רק שלא עלתה אלא ירדה....
אתם מבינים לבד שחזרתי כמובן להתנהל עם הזרקות וכו' (וגיליתי שזה בכלל בכלל לא מפחיד ואפילו עדיף - ככה אני יכולה לאכול ה-כ-ל-!!!)
אההה והוא הבטיח שהוא מחזיר את הכסף למי שH1C לא יורד, אז בגלל שזה כן ירד כמובן שלא קבלתי את הכסף בחזרה, לכו תסבירו לו שזה לא אומר שהסוכרת נרפאה..."

מגזין אידיאל

משתמש מקצוען
@אפרת דר
עוד בנושא הרפואה האלטרנטיבית
מצטטת תגובה של חברה שלא מנויה ואין לה הרשאה לכתוב בפורום:

" אני גם סוכרתית
וכשגילו לי את הסוכרת לא ידענו מה זה בכלל הדבר הזה
ואז מרפרוף בעיתון פרסומי ראינו מודעה שהכותרת שלה היתה "סכרת לא אצלינו"
ושהרופא הטבעוני שם הבטיח שהוא מרפא סכרת
כשבאתי אליו לפגישה הוא אמר אומנם שהוא מטפל יותר בסוג 2 אבל גם בסוג אחד והוא אמר לנו מספר לא זוכרת איזה של אנשים עם סוג 1 שהוא הצליח לרפא
והתחלתי את הטיפול שכלל אי אכילת פחמימות בכלל!!! שז"א לאכול רק ירקות וחלבונים כל היום!!!!
ו26 כדורים של תוספי תזונה כל יום!!!!! בגדלים מגדלים שונים במשך 3 חודשים.
הוא טען שאחרי התקופה הזאת יש איזה בדיקה שנקראת סיפפטיד שבודקת את תפקוד הלבלב (לא בטוחה שאני מדייקת) וזה אמור לעלות ולהראות בעצם שהלבלב חזר לעבוד (מה שהיום אני יודעת שאין כזה דבר, רק בביאת משיח בעז"ה)
אני מודה הלכנו אחריו בעיניים עוורות כי אז חשבנו שברור שעדיף לסבול את כל זה במשך 3 חודשים ואח"כ לחיות חיים רגילים
ומה נראה לכם קרה בסוף?
כמובן שאחרי 3 חודשים ירד הH1C כי ברור מי שלא אכול סוכר ברור שהסוכר שלו יהיה נמוך
אבל בפועל הבדיקה של הסיפפטיד הזאת לא רק שלא עלתה אלא ירדה....
אתם מבינים לבד שחזרתי כמובן להתנהל עם הזרקות וכו' (וגיליתי שזה בכלל בכלל לא מפחיד ואפילו עדיף - ככה אני יכולה לאכול ה-כ-ל-!!!)
אההה והוא הבטיח שהוא מחזיר את הכסף למי שH1C לא יורד, אז בגלל שזה כן ירד כמובן שלא קבלתי את הכסף בחזרה, לכו תסבירו לו שזה לא אומר שהסוכרת נרפאה..."
הנה קטע מפה:
נכתב ע"י מגזין אידיאל:
אם העסק שלכם מושתת לגמרי על יסודות בדיוניים, מומלץ להיזכר באימן גוז (שם בדוי).

'סוכרת לא אצלנו' היה עסק משגשג שהבטיח בפרסומיו (שנפוצו גם במקומונים החרדיים) 100 אחוזי הצלחה בריפוי סוכרת סוג 2, לא פחות. המודעות כללו סיפורי הצלחה, אותות ומופתים.

אין לנו מושג כמה חולי סוכרת התרפאו בשיטתו הייחודית של מר גוז, אנחנו יודעים רק את סכום הקנס: 796,800 ₪.

ייתכן ששווה לשלם סכומים כאלה, ועוד כהנה וכהנה, כדי להביא רפואה ומזור לחולי עמו ישראל. מסירות נפש. אבל קחו הכל בחשבון.

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לא ענית על שאלתי, מניין את יודעת.
בנוגע לצמחים מסתבר שזה נכון, אבל יש דברים חוץ מצמחים, כמו למשל תזונה מאוד בריאה, יש בלי סוף עדויות על אנשים שנראו מכל מיני מחלות ע"י דיאטות מסויימות, אני לא אומר שהכל נכון, אבל איך אפשר להגיד בוודאות שלא, הרי זה ברור שהרפואה מכחשת לכל מה שהם לא מכירים.
איזו שאלה?
בהתחלה שאלת מישהו אחר ולא אותי
אבל אנחנו בזמנן חקרנו את הנושא טוב מאדדדדד
ולא מצאנו מישהו אחדד שהסוכרת עברה לו
ואם יש אחד כזה אשמח לשמוע
צמחים עוזרים - בוודאי
בסוכרת -לאיזון ורק לו
ואני ממש לא מזלזלת בזה - איזון זהו דבר טוב ויפה וחשוב
אבל השרלטנים האלו שלוקחים כסף ומבטיחים שהם יעזרו לך לרפא את הסוכרת או לפחות יעזרו לך להתאזן
נו באמת..... גמני יכולה לעזור לכל המעוניין להתאזן - ואני אעשה אתזה בחינם כי אני ארצה לתת מהניסיון שלי לזקוקים לכך..
תכלסססס כל הפרופסורים הכי גדולים בתחום הסוכרת לא יודעים על אחדד שהתרפא ממנה
והרופאה שלי פעם כן המליצה לי על איזה צמח שאני לא זוכרת תשם שלו ואמרה שהביאו לה אותו מחול והוא יכול לעזור לאיזון
תכלסס כתבתי כבר מקודם - רוצים? תנסו בקשה!
כדי לנקות את הראש ולדעת שאתם ניסיתם כל מה שאפשר ע"מ להתרפא
וכדי שלא תאכלו את עצמכם כל החיים כשיגידו לכם ש"אם הייתם באים תוך 3 חודשים מגילוי בסוכרת היינו יכולים לעזור לכם.."
אבל גם למי שמנסה - לעולםםםם אל תעזו לעשות זאת במקום הטיפול הקונבנציונאלי אלא רק בנוסף
אחרת זה מתכון למות ודאי!

חזקי חדד

משתמש פעיל
אענה, ואשתדל לתמצת.
זה לא שחור לבן, האמת הוא באמצע, בכל צד יש הרבה שקר וגם הרבה אמת, רק לשני הצדדים יש הרבה מאמינים עיוורים, זה האמת למי שיחקור קצת ורוצה לדעת את האמת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה