טיפול לסוכרת נעורים

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מסכים עם כל מילה
היום מסתדרים הרבה יותר נוח עם כל המכשירים והטכנולוגיות המתקדמות
ומתרגלים לזה מהר
ב"ה אני כבר 17 שנה עם זה ותלי"ת מרגיש הכי טוב ה' יעזור הלאה
עם הזמן ספירת הפחמימות כבר טבוע כ"כ עמוק שמבחינים עם העיניים כמה להזריק על כל מה שאוכלים
ולא צריכים לספור כל פעם
אגב מעולם לא הסתרתי את זה והרגשתי מאוד בטוח עם מה שה' נתן לי
נקודת המבט שלי בכל מה שקשור להסתרות וכו' היא כזו שמבינה שבסופו של דבר סוד לא נשאר סוד. יגיע זמן של שידוכים במשפחה, הדברים יצאו, או שסתם כך יצאו והאמת גם לו לא יצאו אני חושבת שהכח שנדרש בכדי להסתיר הוא כח מבוזבז. במקום להשקיע את הכח הזה בהתמודדות עצמה משקיעים אותו בהסתרה. והסתרה היא דבר מאוד קשה.
לפעמים הורים מסתירים מחלה של ילד. משיקולים שלהם. אולי אפילו מוצדקים ברמה מסויימת אבל מי שנפגע בסופו של דבר זה הילד החולה/המתמודד עצמו.
אני מכירה אישה שחלתה בכליותיה כילדה קטנה ונזקקה להשתלת כליה. זה היה סוד. אף אחד לא ידע. לא הדודים ולא הסבתא. אף אחד. אולי דוד אחד ידע כי הוא תרם את הכליה.
הילדה סבלה מאוד.
היו תקופות שהיתה צריכה לקחת סטרואידים והתנפחה. אם היה אירוע משפחתי בתקפה זה היא נשארה בבית כדי שלא ישאלו. מרוב פחד שיתגלה הסוד היא לא יכלה לתקשר בצורה נורמטיבית עם בני אדם.
זה פגע בה בחיי הנישואין. היא לא ידעה איך לתקשר נורמלי. פגש אותה בעוד צמתים בחיים וזה לא קל.
המשפחה שלה עדיין לא יודעת, למעט דודים בודדים ששותפו מסיבות אלו ואחרות.
אחים שלה, אחיותיה לא יודעים.
והיא כבר נשואה. מסכנה. סובלת מאוד עד היום מהסתרה הזו וכשהצעתי לה לבוא לקבוצת תמיכה ובעלה הסכים היא בכתה לי את נשמתה שאמא שלה לא מסכימה כי אנשים ידעו מזה.
היא לא יכולה להשתחרר מהחבלים שבה קשרו אותה.
וזה עצוב.
כי היא כל כך סובלת גם כך מהבעיה הרפואית שלה וההסתרה הזו מוסיפה על כתפיה טונות של קושי מיותרים
ויש הרבה כאלו.

זו דעתי. ההשקפה שלי על נושא ההסתרה.
לא מתווכחת ולא כלום עם מי שחושב אחרת.
אבל מה שברור הוא שלהסתרה יש מחיר.
אז צריך לזכור את זה כשאומרים שלאי הסתרה יש מחיר

נערך לאחרונה ב:

חזקי חדד

משתמש פעיל
ילד בן 12 שגילו לו סכרת נעורים (ייתכן וסיבוך של קורונה)
בהתייעצות עם הרופא( מנהל מחלקה) הוחלט לנסות טיפול אלטרנטיבי

האם אתם מכירים מישהו מומלץ? עדיפות באזור המרכז
לא בתור המלצה, רק בתור העברת מידע, ד"ר אריה אבני והרב יובל אשרוב אומרים שהם מצליחים לפעמים לרפאות סכרת נעורים.

חזקי חדד

משתמש פעיל
שאלתי נטורופת אם הוא יכול לרפאות סכרת נעורים, זה מה שהוא ענה לי:

קולגה שלי נטורופתית ותיקה
לבת שלה גילו סוכרת נעורים
הלכה לרב אשרוב הביא לה דיאטת ענבים 3 שבועות
והצליח לו .
מאד בילבל אותה אחרי כל השנים שהיא למדה צמחי מרפא והמון שיטות.

bd!!!

משתמש צעיר
ד"ר אריה אבני והרב יובל אשרוב אומרים שהם מצליחים לפעמים לרפאות סכרת נעורים.
מעניין אם כל אותם "מטפלים" וכו' יכולים להחיות מתים?!
אם הם מרפאים סוכרת נעורים הכל כבר יכול להיות...;);)

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הידע שלי מיקצועי.
את רוצה להכיר את כל המשפחתלוגיה?
מכירה סיפור כאוב מאוד מאוד.
לראות בן משפחה כמל בגלל סוכרת נעורים שהתגלתה באיחור, זה צער.
והוא אב לילדים!
והסבל- בל יתואר.
לא אלה כאן בסיפורים מפאת צנעת הפרט ומדאגה לאלו שנפגשו עם המחלה.
הידע שלך רחוק ממקצועי, סליחה. כל ההודעה שלך רצופה בפרטי בורות בכל הקשור לסוכרת סוג 1, וסליחה על הבוטות, נמאס לי כבר להיות עדין כשמדובר בדיני נפשות.

yydd

משתמש פעיל
מכירה מישהי שמטפלת בסוג'וק.
היא טוענת שאם מטפלים ממש בתחילה כשמגלים את זה.
זה יכול להועיל, ויש לה מישהו שאכן עזר לו ועבר.
דברנו עם ההוא שעזר לו וטען שאכן כך,
אנחנו הלכנו אליה כבר אחרי למעלה משנה שגילו ועזר לתקופה קצרה, בסוף כבר לא.
אולי שווה לכם לנסות.

גם לקרוב משפחתי ממדרגה ראשונה הציעו ללכת לסוגו'ק,
טען שיש לו מעבדה שלמה בהדסה עין כרם, וכמובן יכול להביא תוצאות.
שיזדמן לו יום אחד להגיע להדסה הוא הלך לבקר את ההוא במעבדה,
שמתגלה כמחסן בתוך חניון!
לא מעבדה ולא בשום אחריות של הדסה....
וכמובן שזה גם לא עזר.

היום אפשר בהחלט לחיות עם זה בצורה תקינה.
מה עוד שכנראה בקרוב הסנסור יעביר את ההוראות ישר למשאבה (לבלב מלאכותי)
ובמקומות נוספים עובדים שפעילות המשאבה ונתוני הסנסור יוזנו לתוך הפלאפון, שזה גם יהיה יותר אינטימי וגם יותר זמין.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
???

אפשר פרטים?
בארץ יש שתי חברות של סנסורים: מדטרוניק ופריגו שמשווקת את הסנסור של דקסקום.
לגבי האחרונה, גם הדקסקום g4 (המיושן שכבר יוצא משימוש תיכף..) מתקשר עם סלולרי ושולח תוצאות לטלפון חכם, משם לענן ולטלפון עוקב דרך ענן.
למדטרוניק יש שני סוגי סנסורים: אחד מתקשר עם המשאבה ומפסיק הזלפת אינסולין בזיהוי ירידה / היפו, והשני שולח נתונים לסמארטפון ומשם לענן ולעוקבים.
יש גם רכיב בשם מיאו מיאו שמתלבש על ליברה והופך אותו למד סוכר רציף עם שליחת נתונים און ליין לסמארטפון. הרכיב לא שייך לחברת אבוט, ולכן אין להם המלצות עליו ויש לייבא אותו באופן אישי

yydd

משתמש פעיל
בארץ יש שתי חברות של סנסורים: מדטרוניק ופריגו שמשווקת את הסנסור של דקסקום.
לגבי האחרונה, גם הדקסקום g4 (המיושן שכבר יוצא משימוש תיכף..) מתקשר עם סלולרי ושולח תוצאות לטלפון חכם, משם לענן ולטלפון עוקב דרך ענן.
למדטרוניק יש שני סוגי סנסורים: אחד מתקשר עם המשאבה ומפסיק הזלפת אינסולין בזיהוי ירידה / היפו, והשני שולח נתונים לסמארטפון ומשם לענן ולעוקבים.
יש גם רכיב בשם מיאו מיאו שמתלבש על ליברה והופך אותו למד סוכר רציף עם שליחת נתונים און ליין לסמארטפון. הרכיב לא שייך לחברת אבוט, ולכן אין להם המלצות עליו ויש לייבא אותו באופן אישי

והם בסל הבריאות?

פרפר

משתמש מקצוען
גם הדקסקום g4 (המיושן שכבר יוצא משימוש תיכף..) מתקשר עם סלולרי ושולח תוצאות לטלפון חכם, משם לענן ולטלפון עוקב דרך ענן.
הבנתי שרק מה-G5 הנתונים עוברים לנייד. רק החרדים עוד לוקחים את ה-G4 שלא מצריך טלפון חכם.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הבנתי שרק מה-G5 הנתונים עוברים לנייד. רק החרדים עוד לוקחים את ה-G4 שלא מצריך טלפון חכם.
אפשר לשדר גם מg4 לטלפון, אבל הבסיס שלו הוא שלט רגיל.
את הg5 לא משווקים בארץ עם שלט. רק דרך סמארטפון. אפשר לרכוש או להביא מחו"ל שלט מתאים

פרפר

משתמש מקצוען
אפשר לשדר גם מg4 לטלפון, אבל הבסיס שלו הוא שלט רגיל.
את הg5 לא משווקים בארץ עם שלט. רק דרך סמארטפון. אפשר לרכוש או להביא מחו"ל שלט מתאים
ואגב, ידידים שלנו הצליחו לחבר טלפון כשר (מסוג מסוים, נראה לי תואם כשר) ל-G5.

Honey36

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כסוכרתי 18 שנה, שגם קיבלתי את המחלה בילדות, תדעו שהיום ממש אפשר לחיות עם זה רגיל, לתפקד רגיל, לאכול כמעט הכל ולהרגיש טוב!
הטיפול היום בסוכרת נעורים עם שילוב של משאבה + סנסור, הופך את החיים לפשוטים וקלים.
אני הסתרתי את הסוכרת במשך 10 שנים מהחברים הכי טובים, והם היו בהלם כששמעו זאת ממני ולא האמינו.
זו תקופה לא קלה להורים וילדים, ולוקח זמן עד שנוחתים למציאות החדשה, אבל מסתגלים וזה נהפך להיות חלק מהחיים.

העיקר שיהיה הרבה בריאות ולקחת בקלות.
מסכימה עם כל מילה
אני סוכרתית כ14 שנים
מגיל 6 וחצי
ואיןןןןןןןן תרופה לסוכרת
אין אפשרות להחזיר את הלבלב לחיים - בשונה מסוכרת סוג 2 שאז הלבלב רק גוסס אך עדיין לא מת.
אנשים חושבים שזו מחלה נוראית והם טועים - ובגדול!
סכרת היא לא יותר מאלרגיה שאם היא מטופלת כמו שצריך חיים רגיללל!
(בשונה מצליאק - שאז אסור קמח - בסוכרת מותר לאכול הכלל רק שצריך לבדוק את רמת הסוכר לפני....)
תכלס סוכרתיים חיים מצוין - אוכלים הכל - רק לומדים דחית סיפוקים, לפעמים צריך לחכות שעה עם הגלידה או, העוגה או האוכל המגרה - אבל זהו!
בהתחלה באמת צריך ללמוד כמה איך ומתי להזריק אבל כשמגלים תנוסחא - (והיא אינדיוידואלית לכל אחד) חוזרים לחיות כמו אדם בריא לגמרי.
יש טיפולים אלטרנטיביים מסוימים שמשתמשים בצמחים שעוזרים לאיזון רמות הסוכר בדם. אבל הם לא מרפאים את הסוכרת.
יש מטפלים שטוענים שאם לוקחים את התרופות שהם רוקחים מצמחים אלו עד 3 חודשים מהתגלות הסוכרת - הסוכרת יכולה לעבור - רב הפרופסורים הכי מומחים בתחום חולקים עליהם - אבל לי אין מושג בזה כי אפילו לא ניסיתי.
ויכול באמת להיות שאנשים שלוקחים את התרופות הללו חושבים שהמחלה עברה בגלל שהילד עדיין בתקופת הירח דבש שלו - שיכולה להמשך המוןןןן זמן וגם בלי נטילת התרופה הילד מרגיש אותו דבר בדיוק!
תכלס- גם אם אתם מנסים לקחת טיפול אלטרנטיבי - אל תעשו זאת ללא מתן אינסולין! - זו סכנת נפשות ממש!
כשהילד מאוזן הוא כבר מקבל אישורים למשאבת אינסולין וסנסור - אז החיים הופכים להיות דבש בחזרה!
מצרפת מס פלא של הגב' לנג: 0527611922
שעושה מפגשים לילדים/ ילדות סוכרתיים והקשר הזה בדר"כ תורם לילד המון!
וכן מכירה הרבה משפחות שיכולות לעזור במקרה של חוסר בחלקים מסוימים וכו'...
וכן מס' הטלפון של הרב קרליץ: 035701870 שעונה לשאלות הלכתיות בתחום (וגם עוזר בשידוכים....{אבל יש עוד זמן})
טיפ קטן:
אל תשמרו על הסכרת בסוד - זה דורש כוחות נפש מטורפים וחבל!
אמנם בימינו יש איזו הסתכלות מעוותת על הסוכרתיים בשידוכים.
אבל ממחקרים:
לכל אדם בעולם יש 1% סיכוי לילד סוכרתי
לסוכרתי/ת יש 3% סיכוי לילד סוכרתי
כך שאלו שמפחדים שזה עובר בתורשה.......
לשמור את הסוכרת בסוד בשביל השידוכים - לא שווה אתזה!
אם אתם מאמינים כמובן שהכל משמים...

ובמיוחד שהוא בן 12 ועד אז בעזרת ד' ישתנו דברים.
מקווה שהועלתי
אם יש לך שאלות נוספות בנוגע למכשירים וכו' את יכולה לכתוב לי בפרטי ואענה לך בשמחה!

פרפר

משתמש מקצוען
אהיה חריף יותר מקודמי, ברשותכם.
כל מי שטוען שהוא מרפא סוכרת נעורים, הוא בגדר רוצח.
לחלוטין.
אצלנו בזמן גילוי הסוכרת הגענו לבי"ח במצב מסכן חיים - ישר לטיפול נמרץ. אחת מעובדות ביה"ח (לא צוות רפואי) באה ללחוש לנו באוזן שאם נסרב טיפול (!!) ונלך לטיפול XY, אז יש לנו סיכוי לרפא את הסוכרת. ואם לא מתחילים בכלל טיפול קונבנציונלי זה ממש יעיל!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה