מידע שימושי טיסה לארה״ב

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
יש לי טיסה לארה״ב בעוד כמה ימים. מה הם הצעדים הדרושים על מנת לעלות לטיסה ולהיכנס לארה״ב? [אני אזרח ישראלי ואמריקאי].
יודגש שבמועד הטיסה לארה״ב אהיה עדיין בחובת בידוד של 14 יום (עקב כניסה לישראל לפני שבוע).

נ.ב. הטיסה היא עם עצירות באירופה.

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איך מקצרים בידוד:

1. יש לדווח מייד על הכניסה לבידוד על ידי מילוי טופס מקוון או פנייה למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*.
    למי שחזרו מחו"ל – אין צורך לדווח על הכניסה לבידוד.
  2. יש לעשות בדיקה מהירה מפוקחת (מגיל 60 ומעלה וקבוצות סיכון – בדיקת PCR) החל מהיום ה-5 לאחר המגע האחרון עם החולה המאומת או מיום הכניסה לישראל. כלומר, אם נחשפת לחולה מאומת או חזרת מחו"ל ב-1.1.2022, אפשר לעשות את הבדיקה החל מ-5.1.2022. את הבדיקה מומלץ לעשות בשעות הערב.
    למידע על יציאה מבידוד לצורך ביצוע בדיקה >
  3. קיבלת תוצאה שלילית.
  4. במהלך כל ימי הבידוד לא היו לך תסמינים שעלולים להתאים לקורונה (חום של 38 מעלות ומעלה, שיעול, קושי בנשימה, איבוד חוש טעם או ריח, חולשת שרירים.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
איך מקצרים בידוד:

1. יש לדווח מייד על הכניסה לבידוד על ידי מילוי טופס מקוון או פנייה למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*.
    למי שחזרו מחו"ל – אין צורך לדווח על הכניסה לבידוד.
  2. יש לעשות בדיקה מהירה מפוקחת (מגיל 60 ומעלה וקבוצות סיכון – בדיקת PCR) החל מהיום ה-5 לאחר המגע האחרון עם החולה המאומת או מיום הכניסה לישראל. כלומר, אם נחשפת לחולה מאומת או חזרת מחו"ל ב-1.1.2022, אפשר לעשות את הבדיקה החל מ-5.1.2022. את הבדיקה מומלץ לעשות בשעות הערב.
    למידע על יציאה מבידוד לצורך ביצוע בדיקה >
  3. קיבלת תוצאה שלילית.
  4. במהלך כל ימי הבידוד לא היו לך תסמינים שעלולים להתאים לקורונה (חום של 38 מעלות ומעלה, שיעול, קושי בנשימה, איבוד חוש טעם או ריח, חולשת שרירים.
תודה רבה!
איפה עושים בדיקת PCR?

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
  1. בדיקת PCR היא בדיקה לאבחון של מי שנדבקו בקורונה, והיא נחשבת מדויקת מאוד. התוצאות אמורות להגיע עד 48 שעות לאחר הדגימה, אך ייתכנו עיכובים בזמני עומס.
    לבני ובנות 60 ומעלה ולמי שבקבוצות סיכון – מומלץ לעשות בדיקת PCR כאשר צריך להיבדק. מעתה, גם בני ובנות 30 ומעלה יוכלו לעשות בדיקת PCR בקופות החולים או במתחמי הבדיקות של פיקוד העורף.
    למפת מתחמי הבדיקות >

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
  1. בדיקת PCR היא בדיקה לאבחון של מי שנדבקו בקורונה, והיא נחשבת מדויקת מאוד. התוצאות אמורות להגיע עד 48 שעות לאחר הדגימה, אך ייתכנו עיכובים בזמני עומס.
    לבני ובנות 60 ומעלה ולמי שבקבוצות סיכון – מומלץ לעשות בדיקת PCR כאשר צריך להיבדק. מעתה, גם בני ובנות 30 ומעלה יוכלו לעשות בדיקת PCR בקופות החולים או במתחמי הבדיקות של פיקוד העורף.
    למפת מתחמי הבדיקות >
הקישור לא פועל.
מה זה Check2Fly?

gitsh

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מפה של כל מתחמי הבדיקות לפי ערים, קופות חולים ונגישות
אם תרצו שאבדוק עבורכם שילחו לי את קופת החולים וכתובת בפרטי וכן יום שבו תבצעו את הבדיקה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מפה של כל מתחמי הבדיקות לפי ערים, קופות חולים ונגישות
אם תרצו שאבדוק עבורכם שילחו לי את קופת החולים וכתובת בפרטי וכן יום שבו תבצעו את הבדיקה
תודה. אני לא מנוי פרימיום ולכן לא יכול לפנות בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה