טיטולי האגיס החדשים

נעמה נייהוז

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בשביל האיזון-
אני משתמשת בהם לבן שלי ואין אצלו שום בעיה.
(ודווקא יש לו עור מאד רגיש)
גם אני, ודוקא בקודמים הוא קם רטוב ועכשיו גם ירדתי מידה וגם קם יבש

הכל מהשם

משתמש פעיל
גם אצלי היה אותו דבר השתמשתי באגיס החדשים.
ולבן שלי היה גירוי חזק שלא עבר עם שום משחה
עד שחזרתי לפמפרס והכל בסדר .
אבל מה שכן ראיתי שהטיטולים של האגיס יותר גדולים מהטיטולים של פמפרס מספר 5

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פעם פעם, נאמתי שאני לא אקנה טיטולים 'פושטים'...
בתכלס, 'בייבי סיטר' הכי טוב לבן שלי (וניסיתי את כל ה'האגיס' גם הדק והיקר)

מה שאני רוצה לומר זה רק., אל תתפתו למוסכמויות של 'יקר זה טוב וזול זה לא טוב'...

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה באמת ממש אינוודואלי, כל ילד רגיש לטיטול אחר, גם אצל הבת שלי היתה אדומימות וגרוי נוראי באזור הטיטול גם עם האגיס וגם עם פמפרס, עד שעברתי לבייבי סיטר(שאגב, הם מעוליםםםםםםםםםםם, הבנתי שזה חברת בת של האגיס, והמחירים שלהם ממש זולים כדוגמת 3 ב-80 ש"ח וכד') ומאז-העור חלק , הכל עבר כלא היה!
לי נקרעו טיטולים שלהם ביד...
אולי אני מידי אגרסיבית....

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בנים ובנות זה שמים וארץ
אצל הבן שלי לא היה מצב משהו אחר חוץ מהאגיס
והבת סבבה עם כל חברה (חוץ ממה שנקרע...)
ספציפית עכשיו היו מבצעים של מגה-פק של האגיס אז קניתי את החדש
נהנת מאוד!!!

Esti B

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מבחינת ספיגה הם מצוינים לבנות, עבור בנים הם ממש לא סופגים. מוזר שהאגיס הוציאו טיטולים שכ"כ לא מתאימים לתינוקות בנים. שמעתי כבר לא אמא אחת ולא שתיים שדיווחו על כך שהילד שלהן מתרטב עם הטיטולים האלו, וזה רק בסדרה החדשה. אצל בנות זה לא קורה.
השמשתי בהם תקופה, ויחד עם הטיטול בכל 3 שעות החלפתי לילד גם את כל הבגדים...
עברתי לבייביסיטר, זולים ומעולים!!!
כנ"ל.
אצל שני הבנים שלי התחלתי בהאגיס, אחרי שראיתי שזה לא מתאים והם רטובים עברתי לפמפרס. היה מעולה, כמעט אף פעם לא הרטיב אותם, אבל החיסרון זה שהטיטול מתנפח מאד.
עד שיום אחד חברה שיכנעה אותי לעבור לבייבי סיטר, אמרתי לה שבחיים אני לא אשים לילדים שלי חברה לא מוכרת. לאחר שיכנועים היא הביאה לי להתנסות, ונהנתי מהם מאד מאד!
יתרונות (אין לי אחוזים...): דק, סופג מעולה, לא מתנפח, זול. בד"כ יש מבצעים טובים, השבוע למשל קניתי 4 ב 100 (רמי לוי ואושר עד).

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אצלי שמתי לב שמגבונים של האגיס (אלו שקיבלתי מתנה מבי"ח) ישר עשו אדום, עם שימוש במגבון אחד!

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם מרוצה מבייביסיטר.
לא ניסיתי את הסדרה החדשה של האגיס,
אבל לא נהניתי בכלל בסדרה הרגילה שלהם.

בייביסיטר פשוט מעולים וזולים.
(לעומת טיטולים- פשוט נוראיים!
תמיד בורח מכל הכיוונים!)

א.ר.

משתמש פעיל
יש לי בת בת חצי שנה שעד לפני חודש השתמשתי בשלב 1 ו-2 של האגיס הרגיל והיה ממש מצויין, בחודש האחרון עברתי לשלב 3 של פרידום דריי וזה ממש זוועה כל פעם שניה שאני מחליפה טיטול אני גם צריכה להחליף את כל הבגדים. והבעיה היא שנשאר לי עוד 2 חבילות כאלה ובעז"ה שהם יגמרו נעבור לחברה אחרת בתקוה שיהיה טוב

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הטיטולים החדשים אכלו לבת שלי את העור, לעומק, בצורת 2 פסים, ממש במקביל לתעלות החדשות. שום משחה לא הועילה, לפליאתי, עד שבא באשכול הזה והציל אותה.
התלוננתי להאגיס. הם אמרו שלא היה שינו בהרכב הטיטולים החדשים ובכל אופן באו לקחת את הטיטולים עם שליח מהבית שלי, ופיצו אותי בתמורה בטיטולים מידה 6, בהם עוד לא שינו את הייצור לצורה החדשה (הם שימושיים אצל ילד אחר).

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלחתי להם מייל מפורט על הבעיה ובמקום להתייחס ולטפל בבעיה הם שלחו לי מייל חוזר שאציין: תאריך קנייה, מק"ט מוצר, שעת קניה ומקום קנייה ועוד אי אלו פרטים לא רלוונטים למרות שהסברתי להם שהבעיה אינה בחבילה הספציפית שקניתי אלה בקו ייצור החדש.
אחרי התכתבות חסרת תועלת איתם עברתי לפמפרס ושב השקט למחנינו.
(ושמעתי מעוד המון אימהות את אותן תלונות)

בד"כ הם מבקשים פרטים על מנת לפצות אותך. במקרה זה לא ברור לי איך יוכלו לפצות, אבל תנסי, אולי עם מגבונים או משהו שימושי אחר...

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
עכשיו אני מבינה מה קורה....

גם לבן שלי מאז שקניתי את הסדרה החדשה יש אדמומיות שלא עוברת.
גם לבן שלי
ואף פעם לא היה לו אפילו פריחה פשוטה (הוא בן שנה)
תודה שהעלתם את הנושא, אפילו לא חשבתי לבדוק את עניין הטיטול כי מאז שהוא נולד הוא עם האגיס

B&B

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כמו בכל חברה של טיטולים יש כאלו שהטיטול טוב להם ויש שלא, אצלי בכל אופן אין הבדל בין הטיטול של האגיס הקודם ליצור החדש, החדש דק ופחות מתנפח, דומה יותר לפמפרס, ואני מאוד מרוצה מהם.

סימי

משתמש מקצוען
זה באמת ממש אינוודואלי, כל ילד רגיש לטיטול אחר, גם אצל הבת שלי היתה אדומימות וגרוי נוראי באזור הטיטול גם עם האגיס וגם עם פמפרס, עד שעברתי לבייבי סיטר(שאגב, הם מעוליםםםםםםםםםםם, הבנתי שזה חברת בת של האגיס, והמחירים שלהם ממש זולים כדוגמת 3 ב-80 ש"ח וכד') ומאז-העור חלק , הכל עבר כלא היה!
כנ"ל- הבת שלי.
ומעניין- אצל כולם השתמשתי רק בהאגיס, ונהניתי מאד. ואילו הקטנה- נעשית אדומה גם משימוש חד פעמי בטיטול האגיס...

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כשנגמר לי אגיס התחלתי פמפרס
על היום הראשון היו פטריות
שלא עברו עם אנוטיול וכו
אלא רק עם משחות נגד פטריות
חזרתי לאגיס ולחדש
והכל מעולה ב"ה
ללא גלישות...

יש לציין שהילד אובחן כאטופיק ועכשיו בתקופת השיניים

לכל ילד ולכל עור מתאים טיטול שונה...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אצלי שמתי לב שמגבונים של האגיס (אלו שקיבלתי מתנה מבי"ח) ישר עשו אדום, עם שימוש במגבון אחד!
יש להם עם/בלי אלכוהול
עם/בלי בישום
וכו- תנסו סוג אחר

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אני מרוצה מאוד מהאגיס החדש, סופג טוב ולא מתנפח,
מגבונים גם לבת שלי ניהיה אדום בכל סוגי המגבונים , המגבון מכיל חומרי נקוי ואם משאירים אותם על העור בלי לשטוף הם גורמים לאדמימות,

הלה ט

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אולי זה איזה משהו אישי, לווא דווקא קשור לחיתול..אנחנו עם החיתולים החדשים והם ממש טובים, סופגים כמו שצריך ודקים יותר. אולי באמת כדאי שתנסי לפנות לשירות הצרכנים שלהם בטלפון או בדיגיטל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה