תנו לי ביקורת טיזר ספורטיבי

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אז כל מי שבערך מתמצא ב'קורות חיי' כאן בפרוג יודע שאני מאד אוהבת צילום (חולת תמונות יפות :p) וכבר הרבה זמן שחיכיתי שיגיע הזמן לקנות מצלמה ואכן לא מזמן קניתי ברוך ה' מצלמה
לאחר קריאה המונית של מלא חומר מכל כיוון והרבה מאד ידע רכשתי רק מהפורום של פרוג, התחלתי
אבלל אפילו שזה אחיין עדיין אני לא מבקשת אישור פירסום מהגיסות, אין מה לעשות נתפשר על טשטושי פנים
אני רק צריכה שיבינו את הרעיון שלי ;) וגם - אני יודעת שאתן אוהבות לראות תמונות גם אם חסרים מעט פרטים
(התמונות ישירות והמצלמה ללא עיבוד)
%D7%9C%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%92-jpg.528543

img_0766-jpg.528545

נ.ב. חבילות צילומים במחירים שלא יחזרו (בתור התחלה), תפנו אלי בפרטי / במייל שבחתימה

קבצים מצורפים

• לפרוג.jpg
    1.2 MB · צפיות: 997
  • IMG_0766.JPG
    4.1 MB · צפיות: 926

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
העיקר שתתחדשי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה