טיול באיזור מודיעין עילית? יש כזו חיה?

rivkabrk

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מקומות בילוי ואטרקציה באיזור מודיעין עילית? מקום נגיש שאפשר להגיע עם מונית
ושילדים יכולים להנות בו?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מקומות לטייל. אטרקציות? נו נו.
יש ביער בן שמן כמה וכמה פינות חמד, עם מתקנים ועוד.
אפשרות א': אפשר לרדת בלפיד, להכנס אל היער בשביל המסומן בירוק, ולהכנס לעומק היער. בשלב מסויים יש מגדל תצפית שניתן לעלות עליו - מדרגות תלולות ביותר, וכמה עשרות מטרים אח"כ מתקנים.
ממשיכים עם הסימון הירוק עד הכביש, ויוצאים ל443 בערך באזור מבוא מודיעים. ניתן לחזור בקו 210, 220 וכו'.
אפשרות ב':אפשר לרדת במבוא מודיעים, לחצות מתחת לכביש במנהרה להולכי רגל, ולהכנס ל"קדושי זגלמביה" אתר הנצחה ליושבי חבל זגלמביה בפולין שנהרגו בשואה. מקום מאד יפה ומטופח, וכמובן - שביל הליכה אל תוך היער.
אפשרות ג': אפשר לרדת במתקן אדם, להכנס לתוך היער ולפנות בשביל מסומן בצבע כחול ימינה, לכיוון מצפה מודיעין. דרך של 500 מ' בערך, ובסיומה מתקנים, תצפית, וגם מגדל - שתמיד סגור... חזרה באותה דרך.
שמורת נאות קדומים, גם כן באזור, כוללת בתי בד, גתות, מתקנים לשאיבת מים ועוד כל מיני דברים בסגנון עתיק. בדרך כלל יש גם פעילויות מודרכות.
פארק ענבה, כבר הזכירו לפני, כולל גם שיט למי שמעוניין, בשלולית ממוצעת... ;)
יש גם פארק במכבים עם סירת פיראטים, לא הייתי אף פעם אבל הבנתי שמדובר במתקן אטרקטיבי.
ג'ימבורי והפעלות ילדים יש לרוב בקניון עזריאלי במודיעין, אבל אני מניחה שזה לא הסגנון שלכם...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש את פארק ענבה במודיעין.

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש בכפר רות פינת חי עם בריכה, חליבה, אפית פיתות ועוד
הייתי שם וזה מאוד נחמד במיוחד לילדים.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 22;582245:

זה עוד קיים? לאחרונה לא ראיתי פרסומות.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני ממליצה על כפר רות
"חוות יצחק"
הילדים נהנו מאד.
פינת חי, מתנפחים, בריכת שחיה קטנות, אפית פיתות
ו 5 ד' מק"ס

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ואיך שכחתם את הפארק של מודיעין עילית? -סמוך לכניסה לעיר. :eek:

22

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איזה פארק "מהמם" טיול שנתי מומלץ לבוא מרחוק אפשר גם מחו"ל

אושר

משתמש מקצוען
אבל בבקשה עם כיסויי ראש לילדים הקטנים, כי לפני למעלה משנה נהרסה שם הסככה ועדיין לא הספיקו לתקן:eek:

ו"מי"- יישר כח על ההדרכה המפורטת, עשיתם את זה בפועל? איפה הקטנים הכי נהנים?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לקטנים ממש הכי מומלץ לרדת במתקן אדם, הכי קרוב למתקנים.
ילדים יותר גדולים, שנהנים מעצם ההליכה, יכולים להנות מאד מהירידה ליד לפיד, והשביל עד המצפה והמתקנים שאחריו.
עשינו בפועל את שלושת המסלולים הנ"ל, אם יש צורך בהדרכה מפורטת יותר אשמח להסביר באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה