טחורים ברמה חריפה

חיולה

משתמש מקצוען
לאדם באיזור גיל 60
מגיע לרמה שמאבד כ"כ הרבה דם ובעקבות כך סובל מכאבים קשים, חולשה קיצונית, חיוור בפנים ועייפות (כנראה מחסר בברזל בעקבות איבוד הדם)
ברמה שקם בבוקר והמיטה מלאה בדם
מה עושים? יש איזשהוא פיתרון או לפחות להקלה של המצב חוץ מניתוח (שגם לגביו אשמח לשמוע מה אחוזי ההצלחה, כי מבירור שערכנו יש המון מקרים שלא מצליח)
תודה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נשמע ממש לא טוב..

אין לי מושג מה אפשר לעשות במצב כזה.

מה שכן לגבי הניתוח אני מכירה מס' מקרים מקרוב ממש שעברו את הניתוח הזה וכולם ב''ה הצליחו.

מכירה גם מקרה אחד בודד שלא הצליח, הבן אדם יצא בסדר גמור מהניתוח רק התפתח אח''כ דימום פנימי שנגמר בה''י.
אבל זה היה לפני 20 שנה בערך ומאז לא ממש שמעתי עוד מישהו שהסתבך עם זה.

אני חושבת שזה דווקא מוגדר כניתוח לא קשה בכלל, ורובם עוברים את זה בהצלחה.

רפואה שלמה!!

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
3 דברים שראיתי מקרים מקרוב שזה שיפר את המצב (אם כי לא מקרים קשים כלל, אבל גם מקרה קל יכול לגרום לסבל רב)
1. להרבות בפעילות גופנית- הליכה.
2. החלפה של כיסא/ ספה קבועים במקום ישיבה אחר (הווי אומר לפעמים המנח של הגוף/ זוית הישיבה שגורם מקום הישיבה- פשוט מעודדים/ מחמירים את הבעיה)
3. איך לא? להפחית לחצים, דריכות, ביקורת (גם ביקורת עצמית) שזה בהקשר של גופנפש

שוב, ראיתי איך כל דבר בנפרד יכול להשפיע לטובה/ לרעה.
קל וחומר הכל יחד.
רפואה שלימה!!!

הדסולה

משתמש מקצוען
מה עם קשירה? קשירת טחורים פעולה מאד פשוטה ומי אמר שזה טחורים?
צריך לעשות אחרי גיל 50 קולונוסקופיה כדאי ורצוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה