קניות באתרים מחו"ל טוש לאמבטיה עם לדים 7 צבעים ב35 ש"ח משלוח חינם

יהודה לייב

משתמש פעיל
רק שלשום הזמנתי ביותר יקר ועכשיו ראיתי שירד המחיר
הנה הקישור:
https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/rgb-7-colorful-led-light-water-bath-bathroom-filtration-shower-colorful-led-lights-for-bathroom-shower-head-ak4-28/32970961262/#df844rtruruu6r
גילוי נאות :אני מרוויח ממי שקונה דרכי
טוש 7 צבעים.png

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בעייתי בשימוש בשבת, לתשומת לבכם.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ברוב הבתים לא משתמשים בטוש בשבת.
יש בזיפי גם כאלו לברזים במטבח
אמנם נראה מאוד יפה אבל לא הזמנתי בגלל שבת
בבית סטנדרטי עם ילדים קורה שילד לא מרגיש טוב בשבת ומקיא או מפשל בלילה, ואז איפה תשטפו אותו? נכון, עם מים קרים, אבל עדיין....

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני רואה שזה 50 שח,
ממש לא 35.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני מעונינת בזה
האם להזמין מהמוכר הזה או שיש משהו אחר יותר מומלץ
לא מבינה בזה בכלל

idlmovb

משתמש מקצוען
יש לי כזה טוש בבית
ממש כיף להתקלח איתו
אבל אצלינו מאז שהגיע הטוש הילדים מבקשים מקלחת בחושך.
כל האמבטיה מאירה בצבע של הטוש אבל קשה מאוד תוך כדי מקלחת כשסוגרים את הטוש לחפש סבון בחושך או לחילופין לצאת מהאמבטיה להדליק את האור.
ודרך אגב כתוב שזה חסכוני במים אבל קחו בחשבון שכל חבר חדש שמגיע מייד רצים להראות לו את הטוש החדש וגם מחכים שיתחלף הצבע ככה שחסכוני במים זה בטח לא.

יהודה לייב

משתמש פעיל
יש לי אחד מיותר שהזמנתי למישהו ובסוף הוא לא מעוניין.
מי שרוצה חדש לפסח מוזמן ליצור קשר באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה