טורבו קאד

כספית

משתמש רשום
מישהו/י מכיר/ה את התוכנה טורבו קאד???
ראיתי פרסום של התוכנה, הבנתי שזה משהו כמו אוטוקאד.
האם זה משהו ברמה גבוהה? האם כדאי ללמוד את זה או שתמיד האוטוקאד עדיפה?
אני שואלת כי יש גם קורסים כאלו במגזר החרדי, ומעניין אם זה יתפוס, או שתמיד האוטוקאד תהיה המובילה בתחום השרטוט.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
לפי מה שהבנתי ממומחים, הטורבו קאד היא תוכנה מתחרה בהצלחה באוטוקאד, רק ההבדל הגדול הוא במחיר, ובעובדת הקיבעון של הציבור.
הטורבוקאד קוראת גם את כל קבצי האוטוקאד, וכן של תוכנות אחרות, ובעצם פותחת פתח רחב לכל מי שרצה לעבוד ולהתפרנס מהמקצוע, מבלי לשלם אלפי שקלים על האוטוקאד.
אם יתפוס או לא? קשה לדעת, אך לדעתי כל עוד ואוטוקאד יגבו מחיר כזה, הם בסיכון.

כספית

משתמש רשום
אפשר לבקש טובה?
אז ככה יש לי משיכה רצינית ללמוד עיצוב פנים, ואני חושבת שזה מתחבר גם לתחום העיצוב גרפי, מי שיש לה ראש לעיצוב עטיפות, מוצרים וכו', ואוהבת עיצובים מהממים של חנויות, חדרי ילדים וכו'. ומכירה מחשב טוב, יכולה מאד להצליח ולהנות בתחום העיצוב פנים.

רק שכאן אני די מבולבלת עדיין, ואני הייתי מעוניינת אם מישהו יכול להביא איזה סיקור על התוכנות שרטוט הנ"ל כדי שאדע איזה תוכנה כדאית (על כל תוכנה יש קורסים)..
חשוב לי תוכנה יציבה+תמיכה+מחיר+כיפית לעבודה וכו'.

התוכנות שרטוט המוכרות כיום:
1. אוטוקאד
2. סקאצ'אפ
3. טורבו קאד
4. מאיה
5. 3d מאקס

אני מאמינה שלעיצוב פנים מספיק אוטוקאד, טורבוקאד, או סקאצ'אפ.
האם יש כאן מישהו שמכיר את התוכנות או שיכול להביא סיקור, על מעלותיה ותכונותיה של כל אחת?

אמממ.. יש כאן בכלל מעצבות פנים? או שנפלתי לכאן בטעות??
ביי ביי

המשרטט

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
הי , אני יכולה לתת לך קצת יותר פרטים על הטורבוקד , אני עובד עליה ומאוד מאוד מרוצה מהביצועים שלה .
רמת התלת מימד והרינדור שלה מאוד גבוהה
נוחה ומאוד מאטוד קלה לשימוש וללימוד ( ביחס לתוכנות אחרות )
היא זולה יחסית לתוכנות אחרות

בקיצור אני מאוד ממליץ תוכלי להכנס ללינק הנ"ל לפרטים נוספים - http://www.turbocad.co.il/product.asp?id=21

כספית

משתמש רשום
ברוכים הבאים המשרטט.. (אתה או את?)
בכל מקרה אני מקוה שאתה מתמצא גם באוטוקאד וגם בטורבוקאד.
אני עדיין לא..
אני מאד רוצה ללמוד עיצוב פנים, השאלה היא:
האם באמת זה שאני גרפיקאית זה יתרון בתחום. ומה היתרונות של אוטוקד, ומה היתרונות של טורבוקד, ראיתי את הפרסום כאן בפורום, יש בכלל קורסים לציבור החרדי נפרדים בשביל טורבוקאד?
אגב, זה שטורבוקד זולה יותר, עושה לי רושם של פחות מוצלחת.

המשרטט

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
בראש אני(אתה)מתמצא באוטוקאד עד לא מיזמן עבדתי על 2006 -2002 רכשתי את הטורבוקאדלפני זמן מה .
בשנית אני לא יודע על קורסים בנפרד אבל מקבלים בקנית התוכנה 5 שעות לימוד
אז לי זה הספיק ו את רוב התוכנה למדתי לבד(היא ממש פשוטה יחסית)
ורק לידיעתך לפני שרכשתי עשיתי סקר שוק ושתדעי שאוטוקאד עולה 3900 יורו
זה סכום אסטרונמי לתוכנה כזו אנחנו משלמים ושילמנו עד היום סכומי עתק
זה שטורבוקאד זולה יותר עושה אותה יותר תחרותית לאוטוקאד מה שבטוח שחייבים להתנסות בה
באמת שווה לבדוק .

מיכל קמנצקי

משתמש חדש
הי! אני מעצבת פנים, אמנם חדשה כאן, ועדין תוהה אם תועיל לי השהות כאן.
לשאלותיך- גם אני הגעתי לתחום לאחר שגליתי הבנה, התמצאות וכישרון בתחומי עיצוב שונים לגמרי, וזה מה שמשך אותי ל"שנקר"-שם למדתי את העיצוב.
אני עובדת עם סקצ'אפ ואוטוקד וזה פרקטי ומספק, עם הזמן אני מאמינה שאתרחב לתוכנות נוספות כמו רויט, טורבו כאד- כל זאת לפי הצורך, אך כבסיס- אוטוקאד וסקצ'אפ הם שילוב שעובד!
בהצלחה.

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
אני אישית למדתי תוכנת שירטוט +ARC תוכנה מדהימה לדעתי, יכולתו שירטוט ובניית בתלת מימד קלות ופשוטות.

במשך ההתעיינות שלי בררתי על תוכנות נוספות, על חלקם אפילו נסיתי לעובד עם מדריכים מסויימים.

אוטוקאד תוכנה הבנויה לשירטוט של הכל, החל מאדריכלי בנין וכלה באדריכלי אלקטרוניקה, מה שגרום לתוכנה להיות כבידה מאוד ומסורבלת.
לעומתה יש תוכנות כמו טורבו קאד, שישבתי עליה קצת וראיתי שהיא קלה ונוחה ללימוד, סביבת עבודה נעימה, ואפילו רנדר פנימי שאינו נופל מתוכנות אחרות.

המלצתי למי שמתחיל עם שירטוט על תוכנה פחות כבידה מאוטוקאד, ושוב טורבו קאד בהחלט תוכנה טובה ונחמדה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה