טקסטים טהרת המת....>>>>>>>

SHIM20C

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר חיפושים ארוכים אני זקוקה לטקסט פתוח- מנוקד

של את נוסח 'סדר רחיצת המת'

ונוסח 'התפילה שאומרים הרוחצים- שנאמרת לפני הטהרה' -לאיש ולאישה

אולי בקשה הזויה, אבל היא דחופה.

תודה מראש

(יש לי את זה התפילות בקובץ תמונה, משום מה אני לא מצליחה להעלות תמונות....)

משו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חכי אני ישיג לך...........

משו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תפילה לפני הטהרה

בהצלחה.............
אם צריך עוד משהו.......
בכיף.........

קבצים מצורפים

• תפילה לפני הטהרה.doc
    KB 592 · צפיות: 19

SHIM20C

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!
עזרת לי מאוד

יש אולי טקסט פתוח שאוכל לערוך?

משו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בבקשה.......
עכשיו אני רואה שהוא לא נפתח בוורד
אני ינסה להשיג לך פתוח

משו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
חיפשתי..
אין לי משהו אחר מצטערת

SHIM20C

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הצלחתי >>>>>>

הנה: לטובת הכלל... שלא נצטרך...

סדר רחיצת המת

אָנָּא יְהַוֶּה אֱלֹהֵי הַחֶסֶד וְהָרַחֲמִים אֲשֶׁר כָּל אוֹרְחוֹתֶיךָ חֶסֶד וֶאֱמֶת וְתוֹרָתְךָ כֻּלָּהּ חֶסֶד וֶאֱמֶת וּבָרָאת הָעוֹלָם בַּחֶסֶד וֶאֱמֶת וּמִתְנַהֵג עִם בְּרִיוֹתֶּךָ בַּחֶסֶד וֶאֱמֶת וצותנו לְהִתְעַסֵּק בְּמֵתִים בַּחֶסֶד וֶאֱמֶת וְלַקָּבוּר הַמֵּתִים בַּחֶסֶד וֶאֱמֶת דִּכְתִּיב כִּי קָבוּר תִּקְבְּרֶנּוּ בַּיּוֹם הַהוּא: וּבְכֵן יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ יְהַוֶּה אלוהינו שֶׁתְּאַמְּצֵנוּ וְתִחְזַקְנוּ לַעֲשׂוֹת מלאכתנו מְלֶאכֶת שֶׁמַּיִם לִהְיוֹת עָסַקְנוּ בְּמֵתִים וּבְטָהֳרָתָם וּבִלְבִישָׁתָם וּבִקְבוּרָתָם בַּחֶסֶד וֶאֱמֶת כְּכָל תּוֹרַת כַּוָּנוֹת הָעֶלְיוֹנִים בקדושתם אַף שֶׁלֹּא יָדַעְנוּ כוונתם לְכֵוִין בָּהֶם יִהְיוּ כְּאֵלּוּ נתכוונו בָּהֶם וְתִשְׁמְרֵנוּ שֶׁלֹּא נִכְשַׁל בְּמַעֲשֶׂה יָדִינוּ וְיִתְקַיֵּם בְּנוֹ מִקְרָא שִׁכְתּוּב לֹא יְאוּנֶּה לְצַדִּיק כָּל אוֹן כִּי שֶׁגֵּאוּת מִי יָבִין וְתִשְׁמְרֵנוּ מִכָּל נֶזֶק וְתַקָּלָה וִיקֻיַּם בְּנוֹ מִקְרָא שִׁכְתּוּב שֻׁמָּר מִצְוָה לֹא יֶדַע דָּבָר רֵעַ וְתַעֲמֹד לָנוּ זַכּוֹת מַצּוֹת גְּמִילוּת חֶסֶד וֶאֱמֶת וְכָל בְּנֵי בָּתֵּינוּ לְמַלֹּאת יָמֵינוּ בַּטּוֹבָה וּבִנְעִימִים בְּשֵׂיבָה טוֹבָה וְאַךְ טוֹב וְחֶסֶד יִרְדְפוּנִי כָּל יָמַי חַיַּי וְשֶׁבִּתִי בְּבַיִת יְהַוֶּה לְאֹרֶךְ יָמִים: וַיְהִי נֹעַם יְהַוֶּה עָלֵינוּ וּמַעֲשֶׂה יָדִינוּ כּוֹנֲנָה עָלִינוּ וּמַעֲשֶׂה יָדִינוּ כּוֹנֲנֵהוּ:

לאיש אומרים:
רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם חַמוֹל עַל פְּלוֹנִי בֵּן פְּלוֹנִי הַמֵּת הַלָּז שֶׁהוּא בֵּן אַבְרָהָם יִצְחַק וְיַעֲקֹב עֲבָדֶיךָ וְתָנוּחַ נַפְשׁוֹ ונִשְׁמָתוֹ עִם הַצַּדִּיקִים בִּי אַתָּה מִחְיָה הַמֵּתִים וּמֵמִית חַיִּים. בְּרֹךְ אַתָּה מוֹחֵל וְסוֹלֵחַ לֶחָטָאִים וּלְעוֹנוֹת מִמָּתַי עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל בַּתַּחֲנוּנִים: וּבְכֵן יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ יְיָ אֱלֹהֵינו וֶאֱלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ שֶׁתִּסְבֹּב מַלְאָכֵי רַחֲמִים לִפְנֵי הַמֵּת שֶׁהוּא עַבְדֵּךְ בֵּן אֲמָתֶךָ: וְאַתָּה יְיָ אֱלֹהֵינו וֶאֱלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ מַשְׂכִּיל אַל דַּל מלטהו מִכָּל צָרָה וּמִיּוֹם רָעָה וּמְדִינָה שֶׁל גֵּהִינָּם: בָּרוּךְ אַתָּה גְּדוֹל הַחֶסֶד וּבַעַל הָרַחֲמִים: בָּרוּךְ אַתָּה הָעוֹשֶׂה שָׁלוֹם בִּמְרוֹמָיו לַעֲבָדָיו וּלְיִרְאֵי שְׁמוֹ: וּבְכֵן יְהִי רָצוֹן
מִלְּפָנֶיךָ יְיָ אֱלֹהֵינו וֶאֱלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ שֶׁתִּזְכֹּר זְכוּת בְּרִית קִדֵּשׁ שֶׁבִּבְשָׂרוֹ וְיִהְיֶה פִּדְיוֹן לוֹ מִשְּׂרֵיפַת גֵּהִינָּם ותחלצהו. בָּרוּךְ אַתָּה כּוֹרֵת הַבְּרִית בְּרַחֲמִים בְּרַחֲמִים: בְּרַחֲמִים הֶסְתֵּר וְהָעֶלֶם פְּשַׁעֵי הַמֵּת הַזֶּה עַבְדֵּךְ מִשְּׂרֵיפַת אֵשׁ תחליצהו שֶׁהוּא צָרִיךְ לְרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים: וְאַתָּה יְיָ אֱלֹהֵינו טוֹב וְסָלַח לְכָל קוֹרְאֶיךָ. בָּרוּךְ אַתָּה גְּדוֹל הָעֵצָה וְרָב הַעֲלִילִיָּה בְּרַחֲמִים עִם רַגְלַי צַדִּיקִים בְּגַן עֵדֶן יִדְרֹך כִּי מָקוֹם יְשָׁרִים הוּא רַגְלַי חֲסִידָיו יִשְׁמֹר: בְּרֹךְ אַתָּה הַנּוֹתֵן רַחֲמִים גְּדוֹלִים וְרֹב תַּחֲנוּנִים לְמָתַי עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל אָמָּן כֵּן יְהִי רָצוֹן:

לאישה אומרות:
רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם חַמוֹל עַל פְּלוֹנִית בַּת פְּלוֹנִי הָמְתָה הַלָּזוֹ שֶׁהִיא בַּת אַבְרָהָם יִצְחַק וְיַעֲקֹב עֲבָדֶיךָ וְתָנוּחַ נַפְשָׁהּ וְנִשְׁמָתָה עִם הַצַּדִּיקִים כִּי אַתָּה מִחְיָה הַמֵּתִים וּמֵמִית חַיִּים. בְּרֹךְ אַתָּה מוֹחֵל וְסוֹלֵחַ לֶחָטָאִים וּלְעוֹנוֹת מִמָּתַי עַמְּךָ יִשְׂרָאֵל בְּתַחֲנוּנִים: וּבְכֵן יְהִי רָצוֹן מִלְּפָנֶיךָ יְיָ אֱלֹהֵינו וֶאֱלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ שֶׁתִּסְבֹּב מַלְאָכֵי רַחֲמִים לִפְנֵי הֲמָתָה שֶׁהִיא אֲמָתֶךָ בַּת אֲמָתֶךָ: וְאַתָּה יְיָ אֱלֹהֵינו וֶאֱלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ מַשְׂכִּיל אַל דַּל מַלֻטְהֻ מִכָּל צָרָה וּמִיּוֹם רָעָה וּמְדִינָה שֶׁל גֵּהִינָּם: בָּרוּךְ אַתָּה גְּדוֹל הַחֶסֶד וּבַעַל הָרַחֲמִים: בָּרוּךְ אַתָּה הָעוֹשֶׂה שָׁלוֹם בִּמְרוֹמָיו לַעֲבָדָיו וּלְיִרְאֵי שְׁמוֹ: בְּרֹךְ הַפּוֹדֶה עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל מִמִּינִי פּוּרְעָנִיּוֹת בְּרַחֲמִים: בְּרַחֲמִים הֶסְתֵּר וְהָעֶלֶם פְּשַׁעֵי הֲמָתָה הַזֹּאת אֲמָתֶךָ מִשְּׂרֵיפַת אֵשׁ תחליצה שֶׁהִיא צְרִיכָה לְרַחֲמֶיךָ הָרַבִּים: וְאַתָּה יְיָ אֱלֹהֵינו טוֹב וְסָלַח לְכָל קוֹרְאֶיךָ. בָּרוּךְ אַתָּה גְּדוֹל הָעֵצָה וְרָב הַעֲלִילִיָּה בְּרַחֲמִים עִם רַגְלַי צַדִּיקִים בְּגַן עֵדֶן תִּדְרֹך כִּי מָקוֹם יְשָׁרִים הוּא רַגְלַי חֲסִידָיו יִשְׁמֹר: בְּרֹךְ אַתָּה הַנּוֹתֵן רַחֲמִים גְּדוֹלִים וְרֹב תַּחֲנוּנִים לְמָתַי עַמּוֹ יִשְׂרָאֵל אָמָּן כֵּן יְהִי רָצוֹן:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה