חתמתי ונושעתי

לילך אור

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
צילום מקצועי
המון זמן לא הייתי כאן :)

אני צריכה להציג את עצמי, אבל כולם כבר לקחו את כל המילים היפות.
תסלחו לי אם אני לא גונבת אותן, נכון?

בעבר הייתי פעילה כאן תחת שמי הספרותי, אבל בהמשך הבנתי שבפרוג אני רוצה להיות קצת אנונימית.
בניק הזה הצטרפתי לפני בערך שנה.

כותבת סיפורים בבמות שונות, בעיקר ב'בתוך' של משפחה.

נערך לאחרונה ב:

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ב"ה

קראתי ומאשרת!
צופה מהצד בפורום כבר שנה וחצי, שמחה ממש להצטרף לקהילה.
כותבת מגיל התיכון לעלון שמחולק בפריסה ארצית, עסקתי גם בעיבוד סיפורי חסידים לשפה עכשווית לנוער, כיום כותבת מעט עם שאיפה להשקיע יותר ולכתוב יותר..

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הצטרפתי, לא זוכרת מתי.
נאחזת בחזקה בכתיבה, כשהיא חמקמקה ובורחת ממני. מתגעגעת אליה והיא מתגעגעת אלי, מקוה לחזור אליה באהבה ובשמחה, בזכותכם.

דניאל גופזר

משתמש סופר מקצוען
הצטרפתי בחודש תשרי תשפ"א.

עיקר הכתיבה שלי היא שירה. אך גם סיפורים קצרים ומדומיינים. והרבה הרבה כתיבה אישית.

כעת קראתי ומאשר.
וזה המקום לבקש מחילה בלב מר על אשר קצת חרגתי מהכלל (לגבי כמות הפרסומים), אך לא להכעיס נתכוונתי.
ואני חוזר וקורא בכללים, ומשננם, עד אשר יעיד עליי יודע תעלומות שלא אשוב לזה החטא עוד...

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
קראתי- מאשרת.
הצטרפתי לפני חודשיים בערך,
כותבת בעיקר בשביל עצמי ולמגירה,
משתדלת לפתח את התחום הזה יותר בזמן האחרון,
וב"ה נתרמת מאוד מהפרום הזה,
כיף לשתף אתכם, ובעיקר לקבל ביקורת בונה, כי אם לא אתם- מי יתן לי אותה ;)

ש' קנר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכנסתי השבוע. קראתי ולא הייתה לי ברירה אלא לאשר,( להפר את החוקים אפשר גם אחר כך:)) כותבת למגירה (סתם... על תאמינו לי אני כותבת לקבצי וורד:)) חובבת מושבעת של קריאה מאז למדתי לקרוא וגם קצת לפני כן, וחובבת להעיר לאחרים על מה שהם כתבו, אה, ומידי פעם גם כותבת בעצמי:)

אדם מהשורה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
קראתי ואישרתי מרצוני החופשי, בהכרה מלאה ובדעה צלולה

רואה בעצמי @אדם מהשורה נטול מאפיינים ייחודיים. אין לי מוח פנומנלי מבריק, מתקשה להביס יריבים לשחמט בחמישה מהלכים, לא קורא בקפה או בכף היד, אבל דוקא כותב בכף היד בדיוק כמוכם ושאר בני התמותה.

מחובר רגשית לכל שורה שיצאה לי מהמקלדת (כולל אלו שבסוגריים). רואה בכתיבה אומנות, שליחות ודרך חיים. ומעל הכול אמצעי לזכייה בתשואות הקהל ובתשואות בחשבון הבנק. עוסק בעריכת תוכן תורני, ספרותי ותדמיתי, ומעת לעת משמש כסופר צללים. (אל תשאלו כמה צללים ספרתי עד היום!) מתמחה בהגהה ובכל תחומי הביקורת למעט ביקורת עצמית.

הצטרפתי ביום המאושר בחיי בכוונה לפרסם סיפור או שניים, בתקוה להשתפר, ללמוד ולהחכים מהביקורות הנלהבות שאקבל. בבוא השעה כתבו לי מה כדאי להדק, מה מומלץ לתמצת ומה חיוני להשמיט בנוסף לסיפור עצמו כמובן.

אולי את שם הכותב...

נערך לאחרונה ב:

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
”קראתי ומאשר/ת״

כותב/ת לפעמים כשמשעמם לי או כשסתם מתחשק לי.
קחו את זה בתור דוגמה >>>

הצטרפתי ברגע זה ממש (בשעה 23:58, מוצש”ק פרשת וירא, נר שלישי של חנוכה, כ”ו כסליו התשפ”א למניינינו, 12 לדצמבר 2020 למניינם.)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה