עזרה חתונת הכסף

מירי פרידמן 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
אני צריכה דחוף רעיון לתוכנית לחתונת הכסף מי שיש לה רעיון אני מאד אשמח
תודה מראש

....DINA

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אחותי עשתה לחמותה משחק טרוויה מהמם
עלות המשחק הוא בערך 180שח
אצל גרפיקאית

מירי פרידמן 1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
לא הבנתי מה הקשר הגיל
אם כבר הוא היה כותב בתקופה
וחוץ מזה אנחנו עושים בבית אני רק צריכה רעיון לתוכנית יפה

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו עשינו תוכנית מיהו האלוף
לקחנו שאלות על המשפחה חילקנו לשלבים, ומי שקיבל הכי הרבה סוכריות זכה בתואר ובממדליה של אלוף המשפחה
שלב 1. תמונות מילדות- הראשון שמזהה את התינוק/הפעוט במשפחה
2. תמונה שמרמזת על משפט ספציפי לאחד ההורים. למשל לאמא שלי יש משפט (לא בעיברית) על מישו שמחפש משו שנמא מול העיניים שלו- היא הולכת לים ולא מוצאת מים, שמנו תמונה של מים, וכיתוב- אמא, וצריך לחשוב על איזה משפט מדובר.
3. תמונות משפחתיות מכל מיני סיטואציות, מי שהביא את המספר הרב ביותר של פרטים על התמונה זכה בסוכריה. זה יכול להיות תמונה מטיול, היינו במקום איקס, זה היה ביום איקס, אה, והשומר לא רצה להכניס אותנו, והכיפה של אבא נפלה למים.. וכו...
מובן שהבכורה אצלינו זכתה בתואר, אבל כולם מאד נהנו, העברתי את התוכנית לעוד משפחות והם נהנו מאד
מה שכן- זה המון השקעה ועבודה.
אתם אפילו לא חייבים מצגת- פשוט להדפיס תמונות על דף A4

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא הבנתי מה הקשר הגיל
אם כבר הוא היה כותב בתקופה
וחוץ מזה אנחנו עושים בבית אני רק צריכה רעיון לתוכנית יפה
כי גם להיות קרוב אליהם בבית יכול להיות מסוכן...

לא אני

משתמש מקצוען
כי גם להיות קרוב אליהם בבית יכול להיות מסוכן...
יקרה.
חתונת הכסף זה אנשים בסביבות גיל 45. אחוז סיכון טיפה יותר גבוה מהמינימום, ומשפחה מורחבת מצומצמת מאד שכוללת את מי שבדרך כלל מבלה שבתת שבת בערך :,

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
יקרה.
חתונת הכסף זה אנשים בסביבות גיל 45. אחוז סיכון טיפה יותר גבוה מהמינימום, ומשפחה מורחבת מצומצמת מאד שכוללת את מי שבדרך כלל מבלה שבתת שבת בערך :,
קודם כל התבלבלתי עם חתונת הזהב, אז קבלי התנצלות. דבר שני לא יודעת עד כמה אפשר להיפגש היום מעבר למינימום ההכרחי...אבל לא נכנסת לזה באמת.

טורבו

משתמש חדש
אני מחפשת רעיון לתכנית לחתונת הכסף
משהו קליל ומהנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה