קורונה חתונה ב...

דוד1234

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

יהודה מאיר

משתמש מקצוען
ביקשו להעביר:
שלום לכולם
יש לנו בית גדול עם חצר גדולה אנחנו עושים גמ"ח לכול מי שצריך בית לאירוסין בר מצווה וחתונה או לאירועים יותר קטנים כמו בריתות ופגישות... מי שצריך בשבחה אפש' להתקשר 0548532175
בשמחה (משפחת לנדא ברכס - בירושלים)

אשריכם ישראל

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לנו יש בית גדול + גג + מערכת מוזיקה ממש כמו באולם, כורסא יפה לכלה וחדר יפה לחדר ייחוד-, מפות,מספיק, כסאות וכלים מוכנים לחתונה- מי שרוצה מוזמן!! נמצאים בבני ברק, אפשר להתקשר
052-7654797

בבקשה נשמח לארח ומצד שני לשמוע להנחיות שגם הרבנים חתומים עליה,
ולכן לא יותר מ10*2 בבת אחת (10 בסלון ו10 בגג ) אפשרי כל פעם קבוצה אחרת

חסה

משתמש פעיל
שלום וברכה אני בחור בן 21 פנוי לעבודות מה שצריך בשביל שיהיה חתונה פירוק הרכבה של האירוע מה שצריך 0548420013 או במייל
photo.jpg

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נערך לאחרונה ב:

מרנדרת

משתמש מקצוען
הייתי מציעה לפתוח פוסט של תרומות הציבור עבור החתונות במצב לא פשוט שכזה, כל אחד במה שהוא יכול לתרום הן בגרפיקות הן באביזרים טכניים או בכל עניין אחר בעוד רעיונות יפים שהלב היהודי החם יודע לייצר....

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

rew3020

משתמש מקצוען
הר שמואל הינו שכונה חרדית בצמוד לגבעת זאב על הציר של 443.
יש שם בתים רחבי ידים בצמוד לחצרות גדולות.
יש שם הרבה בתי אירוח שעומדים להשכרה - ובימים אלו הרבה מהם עומדים ריקים....

הצעה שלי לשכור בית כזה כך שהחצר והבית יתנו מענה לעשרת האורחים המורשים (תזמורת שמונה נגנים+חתן וכלה).
ובכל מקרה מדובר במקומות שפקחים ושוטרים אינם מסתובבים שם כדבר שבשגרה, כמו גם שערים סגורים וכו'
כך שלא יהיה צורך להיכנס למתח ממקרה לא צפוי בו יופיעו מספר גדול של קרובי משפחה 'לפתע פתאום' ו'ללא נטילת רשות'.

האווירה המיוחדת של מקום כזה יכול להוות במידת מה פיצוי על החתונה המצומצמת.
ודאי שזה עדיף ממקלט תחוח של בית הכנסת המרכזי, או מחניה מרכזית במרכז בני ברק.

אני לא גר שם, אבל אפשר לחפש בדירות נופש משהו מתאים.
מי שבאמת מעוניין אני יכול למסור לו באישי מספר טלפון של משהו שיש לו שם דירת נופש כזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה