חשיפה מרעישה - גוגל ישראל קנו מכשיר טלפון

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גוגל ישראל מתחילה לספק שירותי תמיכה טכנית לאדוורדס בעברית – חרמון חושף בפנינו שמי שיירצה לפתוח מעכשיו חשבון חדש באדוורדס, יוכל להיעזר בתמיכה טלפונית של גוגל באמצעות התקשרות למספר טלפון חינמי באירלנד. חוסר היכולת ליצור קשר עם גוגל מרתיע לא מעט בעלי אתרים ומשווקים. למרות זאת, חשוב לדעת שבניגוד למה שניתן לחשוב, בחלק משירותי גוגל בארץ ניתנת תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני למי שנתקל בבעיה שאין לה פתרון בשאלות הנפוצות. עם זאת, קבלת מענה עלולה לארוך פרק זמן ארוך יחסית של יותר משבוע. על מנת להגיע לתמיכה זו, יש לעקוב אחר האפשרויות בטפסים ולציין שאין לבעיה פיתרון.
http://www.askpavel.co.il/blog/updates-4-2-11

מס הטלפון
1-809-344-171

israellieb

משתמש רשום
D I G I T A L
אם כבר בעניין טלפון וגוגל
אני קיבלתי טלפון מגוגל בטעות בגלל מן דהוא שהכניס כתובת של אתר שלי כשהוא פתח חשבון אדוורדס ולא הפעיל אותו מידית
הם רצו לעזור לי להפעיל את החשבון ולהדריך טלפונית איך לפתוח קמפיין
האם אתם שמעתם על דבר כזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה