דרוש מידע חשוב לי לדעת-כמה שעורי דקדוק יש בכיתה י"א?

• פותח הנושא 012
  • פורסם בתאריך

012

משתמש צעיר
אשמח לשמוע תשובות על כמה שיותר סמינרים
כמה שעורי דקדוק יש בשבוע ,לא כולל תחביר אלא רק דקדוק,בתיכונים שעושים חוץ ולא בגרות
תודה רבה

נערך לאחרונה ב:

Kenyonit

משתמש מקצוען
באיזה סמינר אם זה בסדר לאמר
והאם רק דקדוק ללא תחביר?
לא לומדים אצלנו תחביר, עושים על זה בגרות פנימית בכיתה י', אני חושבת שזה דקדוק (זה נדבר על כל הגזרות - חפ"ן, חפי"ץ, נלא\י, ע''ע, ע''ו וכד'. בנוסף לסקירה ממזגת שגם עושים. זה הכוונה?)
איזה תיכון? - מעדיפה לא כאן..

012

משתמש צעיר
לא לומדים אצלנו תחביר, עושים על זה בגרות פנימית בכיתה י', אני חושבת שזה דקדוק (זה נדבר על כל הגזרות - חפ"ן, חפי"ץ, נלא\י, ע''ע, ע''ו וכד'. בנוסף לסקירה ממזגת שגם עושים. זה הכוונה?)
איזה תיכון? - מעדיפה לא כאן..
תודה רבה עזרת לי
אשמח לשמוע בעיקר ממקומות שעושים מבחן חוץ ולא בגרויות

Kenyonit

משתמש מקצוען
בת דודה שלי לומדת בסמינר באשקלון, עושים שם חוצים, היא כיתה י"א, שאלתי אותה עכשיו היא אמרה שיש להם 6 שיעורי דקדוק בשבוע (לא תחביר..)

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בסמינר החדש בירושלים,
כתה י"א, מבחני חוץ.
3 שיעורי דקדוק ו-2 תחביר.

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
3 שיעורים בשבוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה