חשבון gmail ספציפי נסגר רגע לאחר הקלדת הסיסמה, ולפעמים גם פעמיים

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מחשב המשמש כמה וכמה אנשים - אין חשבון פתוח על כרום עצמו.
כלל החשבונות נכנסים ויוצאים ללא בעיה.

רק בחשבון אחד לאחר הקלדת הסיסמה 'גימיל עולה' ובסיום הטעינה מוציא אותי חזרה לעמוד הכניסה.
בנסיון שני לפעמים נכנס, לפעמים אותו הסיפור.
(לאחר בדיקה - קורה בעוד מחשב, רק בחשבון הזה)

יש עצה?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען

כוכב עולה

עיצוב | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גם לי זה קורה מידי פעם
אבל יכול להיות שסגרת מיייל אחר ומיד פתחת את המייל הזה ולכן (אולי) זה עדיין במצב סגירה וזה סוגר אותו
(אני לא יודע רק משער)

פp

משתמש רשום
גם אצלינו זה קורה , אבל לכל חשבונות המייל שמחוברים
ולפעמים גם אחרי פעמיים שיוצא ונכנס(וכל פעם זה שוב פעם ושוב פעם סיסמא מחדש) הוא פתאום מבקש לוודא שהחשבון אכן שלי בשאלות למיניהן.
הבו עצה דחופה.........זה ממש מטרד.
תודה!

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
גם לי זה קורה מידי פעם
אבל יכול להיות שסגרת מיייל אחר ומיד פתחת את המייל הזה ולכן (אולי) זה עדיין במצב סגירה וזה סוגר אותו
(אני לא יודע רק משער)
אני שולל מכל וכל.
אפשר אפילו לומר שבשביל זה הפעלתי מחשב מחדש, חיכיתי כזמן הרצוי, השתמשתי בו כהנה וכהנה - ואז רק פתחתי את הכרום (ולא היה פתוח בו מראש שום מייל).
בכניסה הראשונה הוא ביקש שוב ססמה בנימוס לאחר הטעינה, בנסיון השני הוא ממש הראה את תיבת המייל - ואז העיף אותי בגסות היישר אל מסך הסיסמה.
בנסיון השלילי הכל רגיל. וכן הסדר בכמה מחשבים שונים שאין קשר ביניהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה