התייעצות חשבון נקסט על שם שני בני הזוג

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בכדי למנוע בעיה באיסוף הפריטים מהדואר על ידי אחד מבני הזוג והצורך ביפוי כח, מישהו פתח חשבון על שם שני בני הזוג?
האם זה עובד?
האם בדואר אחד לבדו יוכל לאסוף משלוחים או ששניהם יצטרכו להתייצב שם?
אודה לכל פיסת מידע...

אשה קלדנית

משתמש רשום
פעם פקיד בדואר אמר לבעלי שהפתרון הכי טוב הוא לרשום על החשבון רק שם משפחה וככה זה מספיק אחד מבני הזוג
מאז אני רושמת רק שם משפחה ואם בעלי לוקח לא עושים לו בעיות, וגם כשאני לוקחת לא עושים לי בעיות

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי דווקא יש רעיון אחר:
לדוגמא:
ישראל/ישראלה ישראלי
זה עובד מצוין!
תמיד אני מזמינה כך.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
פעם פקיד בדואר אמר לבעלי שהפתרון הכי טוב הוא לרשום על החשבון רק שם משפחה וככה זה מספיק אחד מבני הזוג
מאז אני רושמת רק שם משפחה ואם בעלי לוקח לא עושים לו בעיות, וגם כשאני לוקחת לא עושים לי בעיות
אבל בפתיחת החשבון אי אפשר לרשום רק שם משפחה, ואם רושמים שם פרטי זה מופיע על החבילה, מעניין איך עשיתם.

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי דווקא יש רעיון אחר:
לדוגמא:
ישראל/ישראלה ישראלי
זה עובד מצוין!
תמיד אני מזמינה כך.
לא הבנתי שמות פיקטיביים? הרי את צריכה תעודת זהות?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בכדי למנוע בעיה באיסוף הפריטים מהדואר על ידי אחד מבני הזוג והצורך ביפוי כח, מישהו פתח חשבון על שם שני בני הזוג?
האם זה עובד?
האם בדואר אחד לבדו יוכל לאסוף משלוחים או ששניהם יצטרכו להתייצב שם?
אודה לכל פיסת מידע...
אפשר ללכת פעם אחת ביחד לדואר ולעשות יפוי כח קבוע [כל אחד ייפה את כח בן זוגו]

מולטימירי

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אבל בפתיחת החשבון אי אפשר לרשום רק שם משפחה, ואם רושמים שם פרטי זה מופיע על החבילה, מעניין איך עשיתם.

אני רשמתי פעמיים את שם המשפחה ואני מזמינה כך גם לגיסתי שיכולה ללכת לאסוף את החבילות שלה בעצמה בלי להטריח אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה