מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
בבלעדיות לקבוצת הזוכים:
אופק שלי - הקמת עגורן.jpg
אופק שלי.jpg
נמדר מפלס עליון - מאחורה עיר דוד.jpg
נמדר מפלס עליון.jpg
עיר דוד מלמטה - ברקע עץ השקד.jpg
עיר דוד מלמעלה.jpg
עיר דוד.jpg
פסגות זיו עבודות בפרויקט - וברקע נמדר מפלס תחתון.jpg

ברוס

משתמש פעיל
היום בעיתון חדש בבית שמש

שהבעיות האחרונות שלנו יהיה
שהשכנים יהיו רק בני תורה!!!(..)

צפה בקובץ המצורף 767725
מהם יראו וכן יעשו !
ומה אם התאגדות שאר הקהילות החסידיות והליטאיות לפתוח קודם כל שטיבלך מרכזי שיהיה בכללות עכ"פ בימות החול היכן להתפלל ?.

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
בסוהו על הפארק היה כבר בחירת דירות?

ברוס

משתמש פעיל
האם זה נכון שבמשתכן כל השקעים בגובה 60 סמ מהרצפה
מה הם לא מבינים שזה מסוכן נורא לבית עם ילדים.....................................
שמעתי שזה אכן כך על פי החוק " ולאו דווקא במחיר למשתכן אלא בכל הדירות החדשות שנבנות כיום."

ייד

משתמש מקצוען
גם אני הבנתי שזה בשביל נגישות לנכים.
כנראה שאצל קובעי החוקים אכן אוכלוסית הנכים גדולה מאוכלוסית הילדים ולכן על פיהם נקבע הגובה.
(אולי ההבדל נובע מכך שקצבת נכים גדולה מקצבת ילדים.. :) )

ואכן.. בחופשי זה הדבר הראשון שכולם משנים אפילו כבר בחוזה.

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
צריך לקבול על זה בחוק. זה סכנת נפשות לילדים. לנו יש דירה בחופשי שאמורה להתקבל עוד כשנה , התוודענו לזה רק עכשיו ואמרו לנו שכבר אי אפשר לשנות. גם בשביל נכים זה יותר מצדי נמוך

זה כך כבר שנים...
(אצל ההורים שלי למשל דירה בת 20 שנה)
אים שום קשר למחיר למשתכן.
זה אכן כבר שנים שהקבלנים בונים כך ולאוו דווקא במחיר למשתכן - והסיבה לכך שזה יוצא להם יותר זול בכמה שקלים בודדים... !!! (החשמל בדר"כ עובר למטה ולכן יותר זול להם לעשות את זה נמוך ולא להעלות את זה יותר גבוה )

אבל כן יש הבדל בין קבלן רגיל לבין מחיר למשתכן שאצל קבלן רגיל אתה יכול לשבת עם המעצבת או עם האחראית על שינויי דיירים ובתוספת של כמה שקלים הקבלן משנה לך את זה ועושה לך איך בדיוק שאתה רוצה .
לעומת זאת במחיר למשתכן - אין שום אפשרות לשנות כלום ולכן אתה נשאר תקוע עם שקעים למטה

אני כותב את זה כדי שבאמת אולי הגיע הזמן שיתייחסו לזוכי מחיר למשתכן בצורה נורמלית והוגנת ויתנו גם לנו לבצע שינויים (כמובן שנסכים לשלם על על השינויים) בדיוק כמו שנותנים למי שקונה בשוק החופשי .

כתום צהוב לבן

משתמש מקצוען
אני כותב את זה כדי שבאמת אולי הגיע הזמן שיתייחסו לזוכי מחיר למשתכן בצורה נורמלית והוגנת ויתנו גם לנו לבצע שינויים (כמובן שנסכים לשלם על על השינויים) בדיוק כמו שנותנים למי שקונה בשוק החופשי .
כשבאתי לבחור קרמיקה וקבלתי אפשריות של מט ומחוספס בלבד, שאלתי למה א"א לשדרג את המרצפות למשהו יותר מבריק וקומפקטי, השיבו - כי המדינה לא מממן דירות לעשירים, אם יש לך כסף לשדרג תקנה בשוק החופשי.....
אגב ארונות מטבח אפשר לשדרג בגלל האינטרסים של הנגריה, ומזה הם עושים את עיקר הרווחים.

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה אכן כבר שנים שהקבלנים בונים כך ולאוו דווקא במחיר למשתכן - והסיבה לכך שזה יוצא להם יותר זול בכמה שקלים בודדים... !!! (החשמל בדר"כ עובר למטה ולכן יותר זול להם לעשות את זה נמוך ולא להעלות את זה יותר גבוה )

אבל כן יש הבדל בין קבלן רגיל לבין מחיר למשתכן שאצל קבלן רגיל אתה יכול לשבת עם המעצבת או עם האחראית על שינויי דיירים ובתוספת של כמה שקלים הקבלן משנה לך את זה ועושה לך איך בדיוק שאתה רוצה .
לעומת זאת במחיר למשתכן - אין שום אפשרות לשנות כלום ולכן אתה נשאר תקוע עם שקעים למטה

בד"כ גם אצל קבלן רגיל כל שינוי עולה לפי מחירון דקל שזה המון!!!!
והרבה קבלנים שבונים פרויקט גדול לא מסכמים לשום שינוי-- כי זה מסבך להם את הבניה בשטח.
ואם קבלן מרוויח מהדירה שלך הרבה פחות מדירות אחרות- הגיוני שהוא לא ירצה להקשות לעצמו את החיים (יש מאות דירות) ולבצע שינויים לכל דייר.

יאלה

משתמש צעיר
האם ידוע לכם אם יש עדיין הגרלה ברמה ה' שעדיין לא אושר בוועדה או לא בחרו דירה?

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
מ אביב
ויש עוד כמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה