מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כאן יש החלטה של אבוטובול מלפני הבחירות שרמה ה תהיה מיועדת לכולם, ולא לחילונים או דתיים, לאחר שהתברר כי יש הרבה חרדים שזכו שם, אז אל לוקשים שאנחנו רק שומרים על הסכמים ישנים

קבצים מצורפים

• החלטה בזמן אבוטובול.pdf
    KB 140.1 · צפיות: 25

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
למה 4 שנים? מדובר על אכלוס של עוד שנה וחצי
אכן, האיכלוס בחלק מהפרוייקטים ברמה ד1 ו-ד2 היא בשנתיים הקרובות, כי ההגרלות שם היה ב2017 ו-2018,
משא"כ בדירות ה"מובטחות" ברמה ד(3-4-5), לפליטי נווה שמיר, הם לפני ההגרלות, לפני התכנון ולפני היתרים.

דג סלומון

משתמש מקצוען
אכן, האיכלוס בחלק מהפרוייקטים ברמה ד1 ו-ד2 היא בשנתיים הקרובות, כי ההגרלות שם היה ב2017 ו-2018,
משא"כ בדירות ה"מובטחות" ברמה ד(3-4-5), לפליטי נווה שמיר, הם לפני ההגרלות, לפני התכנון ולפני היתרים.
@by6199 בכלל דיבר על הפרוייקטים ברמה ה' שגברת @ירושלמית0 החליטה שיקח שם 4 שנים

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
היה כאן חוסר תקשורת, אני הגבתי על מי שכתב שה' זה עוד 4 שנים שמדובר על אכלוס קרוב, וכו'.

בתכל'ס נווה שמיר וד' יאוכלסו בקרוב, אבל לא החלק עליו מדברים כעת, ההצעה כרגע היא לתת זכייה בהגרלה שעוד לא יצאה מתי הדירות יהיו מוכנות? תעשו חשבון כמה זמן לקח לכם ממתי שנרשמתם להגרלה עד שהגעתם לתחילת בנייה ומשם עוד שנתיים

דג סלומון

משתמש מקצוען
כאן יש החלטה של אבוטובול מלפני הבחירות שרמה ה תהיה מיועדת לכולם, ולא לחילונים או דתיים, לאחר שהתברר כי יש הרבה חרדים שזכו שם, אז אל לוקשים שאנחנו רק שומרים על הסכמים ישנים
יפה !

הנה:
upload_2019-7-29_15-46-37.png

קצרה

משתמש מקצוען
בחשבון פשוט: לא לפני 5 שנים, וזאת עוד לפני שיודעים מתי יערכו את ההגרלות.

רק רגע . אני מנסה להבין.
מדובר בדירות שעדיין לא יצאו להגרלת מחיר למשתכן?? הרי אף אחד בכלל לא יודע שימשיכו במכירות והגרלות הללו...
מי זה יוותר על דירה בטוחה בשכונה ואפילו מעורבת תמורת הבטחה שאם יהיה הגרלה נוספת - הם יזכו בה????

רק רגע . אני מנסה להבין.
מדובר בדירות שעדיין לא יצאו להגרלת מחיר למשתכן?? הרי אף אחד בכלל לא יודע שימשיכו במכירות והגרלות הללו...
מי זה יוותר על דירה בטוחה בשכונה ואפילו מעורבת תמורת הבטחה שאם יהיה הגרלה נוספת - הם יזכו בה????
יפה. מסקנה קצרה וברורה.

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אז אני מכיר כמה אנשים שחתמו חוזה ברמה ד', לדברי הקבלן מפרט משרד השיכון מחייב כיור אחד במטבח, 'כנראה' שהם יבואו לקראת הדיירים ויעשו שתי כיורים במטבח....
כמו"כ ברוב הדירות מרפסות סוכה קטנות מאד.
כך שמבחינת הדירות ההתאמה לציבור החרדי היא זהה.

עד כמה שידוע לי כיור אחד זה נוגד את המפרט שמחייב משרד השיכון את הקבלן!
הרוכשים לא ניסו לפנות לחברת הבקרה, על הכיור האחד?
השכונה מוגדרת חוקית, כחרדית וממילא הקבלן חייב לתת שני כיורים במטבח!

עפולה

משתמש מקצוען
הרב אבוטבול חזר בו לאחר שזכו שם המון חרדים
אבוטבול חזר בו? אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב.
הנזק כבר נעשה. הוא הכריז על שכונה ללא חרדים. מהיום ואילך לא ניתן לבוא בטענות לשום ראש עיר שלא רוצה חרדים בעירו.

המוצלחת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לזוכים בפרוייקט פסגות זיו:
הבניה בפרוייקט עדיין מתעכבת בגלל נפילת קיר תמך!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה