חסימת נגן DJMAM מרדיו

טראמפ_לשעבר

משתמש רשום
קניתי נגן דיג'יי-מן, והוא הגיע עם רדיו.
בעבר חסמו לי את הנגן בחנות. היה להם איזה קובץ במחשב שעשו העתק-הדבק לנגן.
מי שיש לו את זה, אשמח שיעביר לי.
תודה רבה

guest

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
אני מעונין גם !
סליחה על ההקפצה

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
זה לא קובץ זה עדכון גירסה ואין לך שום סיכוי להשיג את הקובץ הזה רק ללכת לחנות שמעדכנת (קומפיוטק בבני ברק - רבי עקיבא 154)

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה לא קובץ זה עדכון גירסה ואין לך שום סיכוי להשיג את הקובץ הזה רק ללכת לחנות שמעדכנת (קומפיוטק בבני ברק - רבי עקיבא 154)
היה לי את העדכון גירסא הזה בוואן דרייב והחשבון נחסם לי "עקב פעילות בלתי הולמת" אני עכשיו במגעים מול מייקרוספט לחלץ את הקבצים, והעובד בחברה "הבטיח" לי אחרי חודש החשבון ייפתח לי מחדש, ובינתיים אני מחכה... אם אני יצליח לחלץ את זה משם אני יצור איתך קשר.
אגב, יש שתי גירסאות לDJ מן.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
היה לי את העדכון גירסא הזה בוואן דרייב והחשבון נחסם לי "עקב פעילות בלתי הולמת" אני עכשיו במגעים מול מייקרוספט לחלץ את הקבצים, והעובד בחברה "הבטיח" לי אחרי חודש החשבון ייפתח לי מחדש, ובינתיים אני מחכה... אם אני יצליח לחלץ את זה משם אני יצור איתך קשר.
לדגם גלסבה פלוס יש לך משהו?

yakov ysrel

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

סליחה על ההקפצה
אתה יכול לשלוח לי את כל הגרסאות שיש לך למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
זה ממש יעזור לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה