חסימת הרמטית לטלפון נייד מאינטרנט

מ.י.ש.הו

משתמש רשום
אני מתעניין על אפשרות לחסום טלפון נייד עם כרטיס סים של נטפרי, שיהיה חסום הרמטית לכל גישה לרשת, למעט האפליקציות שיהיו בו לפני החסימה.

למשל שיהיה בו פנגו, וויז, מפות גוגל וכד', עם אפשרות שימוש ועדכוני תנועה ועדכוני תכנה, אבל בלי שום אפשרות לדפדפן/חנות/וכו'

אודה מאוד לקבלת מידע (אני יודע שאפשר לקנות מכשיר לוויז בלבד. פשוט יש לי כבר מכשיר מצוין יד שניה מ חבר, וכרטיס סים בדרך מנטפרי לשימוש במחשב)

A B

משתמש מקצוען
אפשר לחסום אם אפלקציית אפלוק- מורידים את האפליקציה ומגדירים שתחסום את כל האינטרנט למעט האפליקציות שצריכים

מ.י.ש.הו

משתמש רשום
מישהו טען לי שאפשר להסיר את התכנה בקלות, בלי שום קוד (לא רוצה לכתוב כדי לא להרוס את האופציה הזו לעוד מישהו...). אשמח לשמוע גם על תכנה יותר אלימה..

A B

משתמש מקצוען
מישהו טען לי שאפשר להסיר את התכנה בקלות, בלי שום קוד (לא רוצה לכתוב כדי לא להרוס את האופציה הזו לעוד מישהו...). אשמח לשמוע גם על תכנה יותר אלימה..
הגרסאות החדשות של האפליקציה לא ניתנות להסרה כ"כ בקלות (מנסיון)
רק כאלו שאלופים בטכנולוגיה וכו' הצליחו לפרוץ את זה

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
"כשר פלאי" חזק מאוד.
גם יחסית זול (95 לשנה)
רק לבקש את הדרגה הגבוהה ובלי דפדפן (הסטנדרט כשמתקינים הוא בלי דפדפן)

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לידיעתך ניתן לשנות את ההגדרות במכשיר ע"י שליחת מייל ....
מי שרוצה לחטוא לא חסר דרכים..
יכול ב150 ש"ח ברבי עקיבא לקנות סמרטפון או טאבלט חדש פרוץ.
רק זה בתור "סינון" באמת בעייתי. אני רק שמתי את זה במערכת של האוטו בתור ברירת מחדל (ב"ה אין לי סמרטפון)

etgar

משתמש מקצוען
באמת בעייתי. אני רק שמתי את זה במערכת של האוטו בתור ברירת מחדל (ב"ה אין לי סמרטפון)
ראיתי היום בפרוג שהעלו איזה קישור לתוכנה שחוסמת את האפשרות להוסיף אפליקציות - פתרון לאחד כמוך שצריך רק אפליקציות מסויימות

my-m

משתמש חדש
הקפצה, חשוב לי מאד!
אציין שמדובר כאן בגמח גדול שהחל לעסוק גם במכשירי וויז.
שמתי לב שאפלוק - הוא בעצם מגדיר סיסמא על כל אפלקציה שתבחר.
הוא לא מסנן תמונות או פרסומות גוגל או פישינג וכדו'.
אנחנו בעצם צריכים סינון מוחלט על טלפון חכם עם סים רגיל, שיהיה בו רק וויז עם עדכוני תכנה ותנועה.
אשמח מאד לדעת אם יש מישהו עם נסיון בנושא או היכן ניתן לבצע סינון הרמטי זה!
קריטי ממש! היות וכבר התחיל בינהזמנים והצפת הבקשות רק גדלה...
תודה

ctrlaltdel

משתמש צעיר
מקווה שאתם לא מפעילים גמ"ח עם מכשירים שניק בפרוג כתב איך לחסום אותם בחינם, יש סיבה למה חסימה טובה עולה כסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה