חסימות מיספרים בגולן יש פיתרון?

קליטה טובה

משתמש מקצוען
אני חדש בפורום כך שאין לי אפשרות לישלוח הודעה פרטית ליפני שיעבור חודשיים

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תתקשר ל 0773137770
ואז תקיש 612
ופעל לפי ההוראות לקבלת מספר אישי
הצינתוק יבא מהמספר החסום וחזרה אליו תתבצע דרך המספר האישי

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש פתרון שהוא אמנם לא כ"כ נוח, אבל באין ברירה גם הוא אופציה.
אפשר להגיע לפורטל התוכן ע"י הקשת 8 בתפריט הראשי של רוב הואצאפים [אא"כ הואצאפ מוגדר לקשר למערכת מסוימת], ובפורטל בתפריט הראשי ניתן להקיש מספר של כל מערכת ואחריו סולמית ומיד מועברים למערכת ההיא, לפעמים זה לא מועיל במספרים אישיים אך בד"כ כן.

כמו"כ, ניתן לקבל 2 מספרים אישיים לפורטל התוכן, ואם הם יהיו פתוחים זה יהיה קצת יותר נוח.

דבר נוסף ניתן לשמור אנשי קשר ייעודיים לכל קו עם כל ההקשות הנצרכות ע"י שמירת המספר עם P בין הקשה להקשה [בד"כ לחיצה כמה פעמים על *], המשמעות של ה-P היא שהפלאפון עושה הפסקה רגע, ואח"כ משתמש במספרים שאח"כ. לדוג': 0791234567P8P0797654321# - הפלאפון יחייג למספר הראשון, ואח"כ יקיש 8 ואח"כ יקיש את המספר השני עם סולמית, והכל לבד.

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם הבנתי נכון- הוא מפעיל קו ונחסם לו הקו
זה קובץ הוראות של ימות המשיח להתמודדות עם חסימות ועדת העסקנים לענייני תקשורת.

קבצים מצורפים

• הוראות להתמודדות עם חסימות ועדת העסקנים.pdf
    KB 116.8 · צפיות: 37

אברךליטאי

משתמש מקצוען
אתה בטוח? ממש ימות המשיח...
אולי רק כשמנהל הקבוצה בוחר לשלוח מספרים אישיים לכל חברי הקבוצה

כך היה לי עם קו אחד בעוד עם השני באמת ביקשתי מספר לכל הקבוצה וגם הוא היה חסום ואחרי כמה ימים שהם קלטו לבד הם ממש "המטירו" עלינו מספרים (2-3) מספרים לכל אחד
והכל סודר

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בגולן יש סתם בעיה שכל מספר שמתחיל ב-0795 הרשת תפוסה מכיוון שהם הציבו רף נמוך של משתמשים שיוכלו להתקשר למפעיל קווי 0795 (הלו 015), והם באמת פתחו תיק נגד גולן אך בינתיים גולן התחמקה בדיון הראשון.
עי' כאן

אתגרית

משתמש מקצוען
אני הכנסתי את הטלפון הביתי לקבלת הצנתוקים מקוים שחשובים לי שם אין חסימות (בזק)
אחרת כל כמה ימים נחסם גם המספר החדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה