חסימה לאינטרנט

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח אם מישהו מהמומחים יוכל לעזור לי בענין הבא:
לאחרונה רכשתי ראוטר אלחוטי והמחשב שלי מתחבר אוטמטית לאינטרנט ללא חייגן. אבל אני רוצה שהדפדפן שלי יהא חסום - באמצעות קוד כמו בחייגן ולא שכל משתמש במחשב יוכל לגלוש באינטרנט.
האם מישהו יודע על תוכנה שכזו?

(התוכנה K9 היא רק חסימה חלקית לאתרים מסוימים וזה בלי קוד.)

תודה מראש!!

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
בויסטה אפשר להגדיר בקרת הורים ולחסום מה שרוצים ואפילו לפי שעות לפי משתמשים.

כלומר, פותחים כמה חשבונות משתמשים והמנהל יכול להגדיר איזה משתמש יוכל לגלוש באלו אתרים ובאלו שעות.

DDFF

משתמש פעיל
באקספלורר יש אפשרות של חסימה ע"י קוד אבל יופיע בכל אתר מחדש בקשה לקוד, חוץ מאתרים שהגדרת שיישארו פתוחים.

כלים>אפשרויות אינטרנט>תוכן>יועץ התוכן.

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש את נתיב שצריך להכניס קוד כל פעם.
והוא גם מסנן מאוד את האתרים.

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין תוכנה שעושה את העבודה??

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש תוכנה שנקראת cybersitter.
תחפשי אותה.
בה את יכולה להגדיר איזה אתרים את רוצה, שעות זמנים וכו'...

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תגלשי לדף הזה:

http://10.0.0.138

זה ה-ADMIN של הראוטר שלך. ייתכן ששם יש אפשרות לקבוע סיסמא.

וכנראה שהתקנת במחשב תוכנה לגלישה אלחוטית (לדוגמא ZDNET). ייתכן שגם שם יש אפשרות לקבוע סיסמא.

אולי יבוא איזה מומחה לכאן שיוכל לעזור יותר...

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אריאל וו;289787:
תגלשי לדף הזה:

http://10.0.0.138

זה ה-ADMIN של הראוטר שלך. ייתכן ששם יש אפשרות לקבוע סיסמא.

וכנראה שהתקנת במחשב תוכנה לגלישה אלחוטית (לדוגמא ZDNET). ייתכן שגם שם יש אפשרות לקבוע סיסמא.

אולי יבוא איזה מומחה לכאן שיוכל לעזור יותר...

הוא כותב לי שאין גישה לדף זה.

ממה שאני הבנתי מהטכנאי שהתקין לי את הראוטר - אין אפשרות לקבוע סיסמה דרך הראוטר אלא רק אם יש תוכנה חיצונית.
התוכנה שהציעו כאן המאפשרת חסימה לאתרים ולשעות ביום איננה מספיקה לי. ואני מחפשת משהו מקביל לחייגן.

תודה לכל העצות, והנכונות לסייע. אולי יש עוד מישהו שיודע?

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שבוע טוב!

אפשר לחסום את הגישה לאינטרנט לגמרי (עם קוד) ע"י תוכנת firewall חינמית. למשל: commodo firewall.

http://personalfirewall.comodo.com/download_firewall.html

טיפה מסובך, אבל עובד באופן הרמטי.

zotrix

משתמש רשום
במקרה שלך הכי פשוט זה להוסיף משתמש נוסף למערכת ושם לחסום את האינטרנט ולמשתמש שלך להגביל אותו בקוד

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אריאל וו;290159:
שבוע טוב!

אפשר לחסום את הגישה לאינטרנט לגמרי (עם קוד) ע"י תוכנת firewall חינמית. למשל: commodo firewall.

http://personalfirewall.comodo.com/download_firewall.html

טיפה מסובך, אבל עובד באופן הרמטי.

תודה!
הורדתי את התוכנה - אבל אין לי מושג איך יוצרים דרכה קוד. אפשר לקבל הוראות?

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאט.

הנוער של היום.. אל תחשבו שקוד פוטר הכל
א. יש תוכנות שיושבות על המחשב בלי שיראו אותם והם מעתיקות כל קוד שתכתבי על מנת שאת תוכלי להשתמש כך שהקוד הכי מסובך נפרץ ברגע
ב. שמענו באוזננו ילד חילוני כבן שש או שבע שסיפר על חברו שהניח בסוד את המצלמה הדיגיטלית וכך צילם את הקוד כשאמא שלו פתחה לעצמה והיא אפילו לא יודעת שהוא גולש..
ג. לגבי חברות, אני לא רוצה להשמיץ ברבים את החברה שאני עדיין.. בה אבל אחרי נסיון של כמעט שנה התרשמתי שהיא לא שווה אולי משהו.. נתקלתי בתמונות גרועות שבגרועות, והתרשמתי שאם התמונה קצת קטנה המערכת שלהם מאשרת אותה. [אם תתעקשי על שם החברה ולתועלת בלבד תפני באישי]. רק נתיב כנראה באמת שווה א"כ לא ניסיתי את נתיב.
ד. היו כבר פורומים בעבר בענין תעשי חיפוש. בריס הציע שם לשרבט משהו בפרוקסי א"כ גם זה לא הרמטי כדלעיל ומעוד טעמים.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
http://www.thefilternet.com/

ב-Filternet Premium אפשר לחסום האינטרט הרמטי עם גישה רק ע"י סיסמה.
כמו כן אי אפשר להסר התוכנה רק ע"י קוד.

bris

משתמש סופר מקצוען

אילנית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י bris;299540:
לא ניסיתי ממש את הגירסה האחרונה אבל נורא קל לעקוף אותה, השאלה בפני מי רוצים לחסום, אם מדובר על ילדים קטנים אז יש שיטות פשוטות יותר.

כשאתה אומר "לעקוף" אתה מתכוון להסרת התכנה מהמחשב? או שיש דרך קלה יותר?

אם התכוונת להסרת התכנה מהמחשב אפשר לנעול אותה ולהגדיר שגם להסרתה יש צורך בקוד.

חשוב לי לדעת כי אני לא רוצה לרכוש אותה סתם.

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אילנית

הורדתי את הגירסא האחרונה של K9. נראה לי שאפשר דווקא לחסום את הגישה לאינטרנט. צריך לחסום את כל הקטגוריות שלהם, כולל "לא מוגדר".

אז, בצד שמאל יש לגשת ל-blocking effects, ולשים V ב-show admin options. זה ירשה לך להזין סיסמא כדי לפתוח דף מסויים, או להתיר הכל למשך עד שעה.

קבצים מצורפים

• pleaseerase.jpg
    KB 110.6 · צפיות: 0

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה