דרוש מידע חנות תאורה טובה בבני ברק

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שבוע טוב.

אני זקוקה לחנות תאורה טובה [וזולה] בבני ברק.
עם דגמים חדשניים ומודרנים. ומחירים טובים.

תודה!

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ממליצה מניסיון לבדוק בחנויות, להתרשם ואז לבדוק ברשת את המחירים של גופי התאורה.
כי אני לא עשיתי את זה, ואח"כ אכלתי את הלב כשראיתי את אותם גופי תאורה בהבדלים משמעותיים ברשתות אחרות.
אגב, ברח' חזו"א יש לך חנות קוראים לה אם אני לא טועה אורות.
תראי שם, הם גם יחסית זולים.
בהצלחה!

הולי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אנחנו קנינו בשפירא
בתחילת רבי עקיבא
מבחר מדהים ושירות מצוין
אין לי מושג לגבי מחירים

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
עשינו סקר שווקים ענק על שני דגמים מדהימים כתאורה לסלון ולתאורה לחדר ילדים והרי מסקנותינו:

1. שפירא מדהימים במחיר ובשרות = הכי משתלם.
2. לאורות יש דגמים שאין לשפירא ואין ל"מאורות" אבל הם יקרים ב-100-200 ש"ח בערך.
3. ב"מאורות" יש שרות מדהים (נכון, @חני במברגר ?...) עם מינוס קטן של מקום התצוגה. מי שאוהב לראות, למשש, לכבות ולהדליק- לא מתאפשר לו בכל הדגמים כי המקום עצמו קטן. יש להם אתר טוב ובו ניתן להתרשם מהקולקציה.
4. יש מה לראות גם ב"חשמל ז'בוטינסקי" אבל זה רק למקצוענים כי אין להם מי יודע מה סבלנות לשאלות (מצהירים על זה בעצמם).
5. יש דברים יפים גם בשפע טוב אבל המחירים גבוהים בהרבה.

בהצלחה!

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הם אמרו לנו בפשטות- תביאו לנו הצעה זולה יותר ותקבלו הצעה מנצחת יותר- מאיתנו :)
לא אכזב, הם אכן עשו זאת.
ומה היה קורה אם לא הייתי בודקת קודם?
היה מדובר בהפרש של 700! ש"ח.

שמש!

משתמש מקצוען
לאחרונה עברנו דירה ועשינו חישוב שבשביל תאורה יפה בכל הבית נצטרך להיפרד מ-2500 שח לפחות
החלטנו לנסות את מזלנו ביד-2 והצלחנו לעשות את זה בפחות מ-1000 שח ברמה גבוהה בהרבה ממה שתכננו: נברשת מפוארת לסלון ב-200 שח, ספוטים לדים וכל השאר ממש בגרושים וגופי פלורוסנט מוכרים שם בהמוניהם.
מה שטוב בזה שאחרי ניגוב האבק אין סיכוי שיבינו שמדובר ביד שניה

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לאחרונה עברנו דירה ועשינו חישוב שבשביל תאורה יפה בכל הבית נצטרך להיפרד מ-2500 שח לפחות
החלטנו לנסות את מזלנו ביד-2 והצלחנו לעשות את זה בפחות מ-1000 שח ברמה גבוהה בהרבה ממה שתכננו: נברשת מפוארת לסלון ב-200 שח, ספוטים לדים וכל השאר ממש בגרושים וגופי פלורוסנט מוכרים שם בהמוניהם.
מה שטוב בזה שאחרי ניגוב האבק אין סיכוי שיבינו שמדובר ביד שניה

נכון.
גם לי יש נסיון מוצלח עם גופי תאורה מיד2
פשוט יש איזה רגע שנמאס לך מהם ;) או שהם הולכים לעולמם מהר בקיצו"ש...:p

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה