למסירה חנות אפליקציות כשרה חדשה בנטפרי (אנדרואיד)

הנושא בפורום 'איש את רעהו' פורסם ע"י מרדכי היהודי, ‏23/6/19.

 1. מרדכי היהודי

  מרדכי היהודי משתמש פעיל

  הצטרף:
  ‏19/1/18
  הודעות:
  118
  תודות :
  132
  נקודות:
  49
  ציטוט מתוך פורום נטפרי:
  הנני להקדים כי שקלתי מספר פעמים בדעתי אם הדברים מותרים להודיע אותם בציבור או לא, ולא נחה דעתי עד ששאלתי במערכת הפניות והודיעו לי כי אין להם התנגדות לכך.
  עדיין במידה והדברים לא לפרסום, הרשות ביד ההנהלה למחוק את הדברים.
  *
  הנושא הוא חנות האפליקציות של נטפרי שהיא בעצם אפליקציה לאנדרואיד שמותקנת יחד עם הווייפרי של האנדרואיד.
  בחנות כרגע יש מספר אפליקציות, אולי בהמשך אעלה צילום מסך ממנו, כל פניה ששולחים תמורת נקודה ניתן להוסיף עוד אפליקציה לחנות האפליקציות [במידה והוא עונה לקריטריונים של נטפרי], כך שלפי ההשערה כמו שיש אתרים רבים שפתוחים כיום בנטפרי, בעתיד צפויים להיות אפליקציות רבות שיהיו פתוחות בנטפרי, לאחר בקשות של פתיחה.
  *
  עוד חידוש שקיים בווייפרי של אנדרואיד, שיש התקנת תעודת אבטחה, עוד לא ידוע לי אם זה פותר גם את בעיות האבטחה בגירסאות הללו של האנדרואיד המצריכים לפעמים טכנאי, אבל מי שיש לו בעיות עם זה, כדאי לו לבדוק את האופציה הזו אם היא כבר פותרת את הבעיה. (מה שהבנתי שזה היה אמור להיות בתכנון, השאלה אם כבר עכשיו).
  *
  לסיום ניתן לציין כי אינני מייצג את נטפרי, וכל מה שכתבתי אינו מהוה הודעה רשמית או מקצועית מטעם נטפרי, ולא מחייב אותם בכלום, וגם לא מחייב שאין פרטים לא מדוייקים בדברי.
  כמו כן ניתן להודיע שהתוכנה עדיין לא הושקה באופן רשמי, ולדבריהם עדיין לא מדובר על פתרון סופי לאנדרואיד באופן בטוח, אלא רק כנסיוני בלבד. עד שתהיה, מקווים בהמשך, השקת הגירסה הסופית.