עזרה חלקי חילוף למחסן כתר,איפה אפשר להשיג ?

שלום וברכה,
יש לי מחסן כתר שפורק ע''י פועלים (עקב בניה)בצורה לא טובה.. ובדרך נאבדו ונשברו כמה חלקים...
ועכשיו אני רוצה לבנות בחזרה והחלקים החסרים קריטיים לבניית המחסן.
מישהו מכיר חנות או סוכן שמוכר חלקי חילוף למחסני כתר (פקטור 8/11) בכתר ניסיתי הם צריכים לבדוק אם יש במלאי... ואם יהיה להם יקח הרבה זמן עד שיגיע ואני צריך את המחסן ממש דחוף!!!
תודה מראש לכל המגיבים והעוזרים.

שלום וברכה,
יש לי מחסן כתר שפורק ע''י פועלים (עקב בניה)בצורה לא טובה.. ובדרך נאבדו ונשברו כמה חלקים...
ועכשיו אני רוצה לבנות בחזרה והחלקים החסרים קריטיים לבניית המחסן.
מישהו מכיר חנות או סוכן שמוכר חלקי חילוף למחסני כתר (פקטור 8/11) בכתר ניסיתי הם צריכים לבדוק אם יש במלאי... ואם יהיה להם יקח הרבה זמן עד שיגיע ואני צריך את המחסן ממש דחוף!!!
תודה מראש לכל המגיבים והעוזרים.
מקפיץ!!!

קרה לי אותו מקרה ...
מה עשית בסוף ?
אני אישית לא הזמנתי
אבל אפשר להזמין בכל החנויות של כתר בלבד
אתה צריך לעיין בחוברת ולהגיד להם בדיוק מה השם של החלק שחסר לך(לכל חלק יש קוד של ספרות ואותיות באנגלית)
אבל קח בחשבון שלוקח חודש חודשיים עד שהחלקים מגיעים

בתי אילוז

משתמש פעיל
אצלינו נשבר הגג של המחסן
קיבלנו חדש בחינם
למרות שהמחסן היה יד שניה,
הם סיפקו לנו במקום בלי בעיות

יוסף אוחיון

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה על המענה , מצרף את התשובה שלהם לטובת מי ששאל פה:
הם באמת נתנו לי חינם את החלקים החסרים בתמיכה הטלפונית של כתר , ושלחו לי לחנות הקרובה . ומסרו שיקח 7 ימי עסקים .

אננס טרופי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרפת גם..
יש לי ארגז אחסון. המכסה נשבר כבר פעמיים.
דיברתי עם חברת כתר. שלחו לי כבר פעם שניה חדש ללא תשלום לנקודה קרובה לבית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה