קורונה חליל ומוסטפה צאו מהקפסולה...

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
ע"פ החלטת הממשלה פועלים פלסטינים אינם מורשים להכנס לעבוד בישראל, אא"כ הם ישנים באתר העבודה במשך שלשה שבועות מבלי לחזור הבית, ממש קפסולה נוסח פלסטין.
כרגע באתרי הבניה אין מספיק משוגעים שיסכימו לעזוב את המשפחה והילדים לטובת העבודה, ובמיוחד שעכשיו תקופת צום הרמדאן עם הארוחות המשותפות בסיומו...
נתוני החולי ברשה"פ הם כדלהלן: 374 חולים, מתוכם כ-200 החלימו, ו-2 נפטרים מתוך אוכלוסיה של כ-3 מליון, זה נתונים מאוד מעודדים, (כמובן בזכות הסיוע שישראל הכניסה).
הסיכון א"כ מזערי עד לא קיים, בד"כ פועלים עובדים בשטחים די סטרילים (אתרי בניה חדשים), ובשיפוצים בבתים, גם בימות שיגרה אנו שומרים על 2 מטר...
טוב נו... בטח לא הבנתם ממתי פותחים פוסטים נרגשים לעזרה לבני דודים?!
אז זהו ראשית זה לעזרה לחבר פורום פרוג הערבי היחיד(@دونالد ترامب -דונלד טראמפ, אמיתי! הוא רשום במשתמשים) ;) ;) ;) ,
ו...ברצינות, במאקרו עיכוב התחלות בניה הוא בעיה ברמה לאומית! עיכוב מסירת דירות, עלית מחירים אפשרית, בניה הוא קטר ומנוע צמיחה אדיר למשק ולהפך, הרבה יותר מכמה סניפי איקאה...
ובמיקרו תחשבו על על אלפי משפחות עם בית הפוך, ללא טיח מרצפות וקירות, שחרב עליהם ביתם (תרתי משמע), ובאמצע שיפוצים נעלמו הפועלים לבלתי שוב, אם פתחו (כמעט) את כל המשק, ניתן להכניס פועלים עם הגבלות מסוימות (לדוגמא בדיקה שלילית, העדר חום וכו')
מי שיש לו קשרים ויוכל להביע בעיה זו יבורך!

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

הנורמלי

משתמש פעיל
לא רלוונטי לחודש הקרוב, אין טיסות!
דברו ברצינות על האופציה הזו - בתחילת הסגר ודברו שיעשו להם בידוד אחרי שיביאו אותם מסין
באמת כואב הלב לראות אנשים באמצע בניה, משפחות שנאלצו להאריך שכירות בדירה קטנה בגלל שעברו לצורך שיפוצים.

לאהר

משתמש סופר מקצוען
יש איגוד הקבלנים
והם אלו שמדברים מול הממשלה
ידוע לך כמה פועלים כן נכנסו?

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה אנחנו עכשיו גרים בשכונה ערביה יש פה מפסח 2 בנינים מאוכלסים עם מלאא ערבים הם מלא הולכים הביתה ועכשיו ברמדן עובדים בלילה במקום ביום בשבת שומעים פטישים וכדו ובכלל מגעיל לראות אותם מטילים ברחוב כאילו הם גרים פה

אני1000

משתמש מקצוען
א.קנינו דירה בבניה. עכשיו הודיעו על תשלום נוסף, שזה אומר שקצב הבניה מתקדם כמתוכנן.... מי הפועלים שלהם??
ב. כבר שבוע לפחות שאנחנו שומעים בסביבה בניה, קדיחות ועבודות, מי הפועלים?
ג. אולי זו הזדמנות להתחיל להעסיק יותר יהודים, הכוונה בשיפוצי דירות וכד' ???

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מי אמר שכל הפועלים הם פלסטינים? יש המון (אם לא הרוב המכריע) פועלים ישראלים.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עם כזו כתיבה עליזה , אני בטוחה שאת לא מאלה שיושבים כרגע בבית חרב ללא טיח ;)
לא טיח חרב, אבל בהחלט אני באמצע שיפוצים, זה סוג של הומור שחור...

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

לאהר

משתמש סופר מקצוען
אין לי נתונים, אבל בשטח במציאות (מ"ע) נושק לאפס!
את כנראה מדברת על דירות של אנשים פרטיים
כי אני הייתי בשלישי השבוע באזורים החדשים שנבנים בנופי עילית והיו שם פועלים בכל קבוצות הבניה
לא יודעת אם כרגיל , אבל היו שם עשרות פועלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה