עזרה חלוקת מכתבים ולא דרך דואר ישראל

elibeli

משתמש מקצוען
יש חברה חדשה בירושלים (נראה לי קוראים להם אננס). למי שרוצה אתן פרטים באישי

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
היימשע פוסט או ישירות,
החברה השלישית שהוזכרה כאן אני מחכה עד עכשיו (חצי שנה אחרי האירוע) שיגמרו לחלק את כל ההזמנות.

avim10

משתמש מקצוען
גם אני התאכזבתי קצת מישירות.
על היימישע פוסט שמתי דברים טובים [למען האמת - גם על ישירות - לפני שלקחתי אותם], אבל יותר התאים לי ישירות מבחינת כמה איזורי חלוקה שלא היו להיימישע פוסט.
וזה גם נתון שכדאי לבדוק לפני שאתם מחליטים עם מי לשלוח.
נקודה נוספת - לאזורים שאין להם משלוח הם מבצעים שירות של משלוח באמצעות דואר ישראל בעלות בול, וזה יפה. אבל אליה וקוץ בה - כשתוסיפו את הזמן שלוקח להם לעשות את זה לזמן שלוקח לדואר בלאו הכי, ההזמנות יגיעו הרבה אחרי האירוע.
אז הייתי ממליץ לכם לעשות את המיון בעצמכם, לתת להם מה שמתאים למשלוח דרכם, וללכת לדואר לשלוח בעצמכם.

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דרך דואר ישראל הדואר לא מגיע
הימשע פוסט מציע חלוקה בריכוזים חרדים בארץ
אם יהיה לך מכתב אחד לבת ים לא נראה לי שבאמת ישלחו
אלא ישלחו דרך דואר ישראל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה