חלוקת ארון בגדים בחדר ילדים. יש לכם טיפים?

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
למשל גרביים ולבנים. עדיף מגירה רחבה? מגירות קטנות? מדף וסלסילות?
ממש אודה לכל טיפ לפני הזמנת ארון.
על מה חשוב לשים דגש.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מגירה מחולקת.
את פותחת מגירה אחת ושולפת מכל תא

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אצלי המגירה של הגרביים רחבה מחולקת ל6 קוביות
ע"י קרש לאורך ולרוחב - ואפשר גם לשלוף אותם
לבנים מגרה רחבה מחולקת ל4 אורך (לא קבוע)

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בניגוד לתשובות הקודמות, אני אוהבת מגירה אחת גדולה ולחלק אותה לבד ע"י סלסלות.
הגעתי למסקנה הזו לאחר הארון הקודם ולקראת הארון החדש שעשיתי לפני כחודש.
ואם מתחשק לך הסבר, אז בבקשה:
לא בכל עונה ולא בכל גיל ולא בכל מין הדברים תופסים אותו מקום...
לדוג', עכשיו בחורף, הגרביונים תופסים הרבה מקום, ולעומת זאת אצל הבנים - הגרביים כמעט ולא תופסים מקום...
כך בשאר הדברים, עם הגיל והעונה משתנה הסדר במגירה, ועם סלסלות זה גמיש וקל, והעיקר - מסודר.

ולשאלתך הכללית:
אני חילקתי את הארון לשניים - בחציו האחד יש 5 מגירות גדולות חיצוניות, ומעליהם 2 דלתות נפתחות עם מדפים נשלפים ומדפים קבועים.
בחציו השני יש למטה ארגז מצעים, ומעל - תליה, ועוד 2 מדפים עליונים.

tirza10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני עשיתי תליה נמוכה, מאוד מומלץ במקום שמתחת לתליה יש בלגן ומקום לא מנוצל, זה הותיר לי מקום למדף בגובה טוב, מעל התליה.
ואפשר גם לשחק עם זה ולהחליף להגביה ולהנמיך

אלישבע72

משתמש רשום
מגירות הכי נוח לבגדי ילדים, כמה שיותר מגירות, וחלוקה רק אם את משקיעה בארגוניות כמו של איקאה, כי סלסלאות פלסטיק גם תופסות יותר מקום וגם בד"כ נמוכות מגובה המגירה ואת מפסידה שטח

הני כגנס

משתמש מקצוען
מגירות חיצוניות גבוהות - יחסית - אפשר להתאים להם סלסלות בגובה שלא מפסידים שטח! תחלקי לפי הגובה שיש לך - הרי לא עושים מגרה בגובה גבוה מאד שלא תוכלי לראות מה יש בתוכה.
תליה נמוכה לשמלות קטנטנות חצאיות ומכנסי שבת - בתוספת אפשרות להפוך את האזור למדפים - בקשתי מדפים מהנגר ואף תומכים למדפים.
עדיף שיהיו כל המדפים נשלפים כך שתוכלי במשך הזמן לשנות גובה
אם מדובר במקום שאת עתידה להניח פאה - בדקי את הגובה עם הראש של הפאה - לפעמים זה ממש קריטי.

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אני עשיתי תליה נמוכה בדלת המרכזית וויתרתי על מגירת הנעליים הבודדת, זה נוח לי שהבנות יכולות לתלות ולקחת בגדים לבד מהארון. את הארון שמעליו הורדנו עד לתליה והרווחנו מדפים נוספים.
מגירות- יש לי ארבע עמוקות שמחולקות ל4,3,3, ו2. העליונה של ה4 לגרביונים וכו' (אם יש בנות גדולות אז הגרביונים גם בחורף וגם בקיץ) 3 לבגדים, 3 לחפצי הילדים, 2 לנעליים לפי עונות.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אם אתם מקטינות את גובה התליה / מנצלות את השטח למטה לאיחסון מצעים וכו'
מה עושים כשיש בגדים גדולים? הבנות גדלו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה