חלון עם סמיילי עצוב בעת הדלקת המחשב

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
upload_2019-10-3_13-9-54.png

האחוזים מטפסים עד מאה ואח"כ המחשב נדלק,

מה זה אומר ומה אפשר לעשות?

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה קורה כשיש בעיה עם זיכרון הRAM אם יש לך שתי כרטיסים תוציא אחד אחד כדי לראות מה הבעייתי ואם לא אז תקנה ותחליף.
מקווה שאתה יודע את העבודה...

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
זה קורה כשיש בעיה עם זיכרון הRAM אם יש לך שתי כרטיסים תוציא אחד אחד כדי לראות מה הבעייתי ואם לא אז תקנה ותחליף.
מסך כחול יכול לקרות מחמת המון המון סיבות, מתוכם RAM בעייתי. במקרה זו, הסיכויים שזה קשור ל-RAM הם קלושים עד אפסיים.

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היה לי המון סוגי הודעות הרצתי בדיקה דרך הביוס אולי F5 והתוצאה היתה RAM אני לא שולל את מה שאתה אומר אבל ברור שזה בעיית חומרה ולא תוכנה.

m.s.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי מופיע החלון הכחול הזה לעתים כשאני מכבה את המחשב, ואז המחשב מופעל מחדש ולא כבה
לא מאד הפריע לי אבל אם יש פתרון אשמח

aknv1

משתמש חדש
לי מופיע החלון הכחול הזה לעתים כשאני מכבה את המחשב, ואז המחשב מופעל מחדש ולא כבה
לא מאד הפריע לי אבל אם יש פתרון אשמח

לכאורה יש אצלך וירוס בשםgta hot
מנסיון שלי זה מה שהוא עושה כשמכבים את המחשב הוא לא מכבה אלא מקריס את המערכת וגורם לה לעלות שוב הפיתרון הוא די מסובך אבל תתחיל עם סריקה של אנטי וירוס ואנטי מלוורי כלשהו ואם לא יסתדר נעבור לפתרונות קשים יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה