חלון(ם) של פרחים - שיתוף

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מעלה את החלון הגמור.
התמונה זוועה... מקווה שרואים מה הולך שם כי בקושי אני הצלחתי לראות:confused:
IMG-20190909-WA0031.jpg

memories

משתמש פעיל
wow!!!
באמת מיוחד!

אני הדבקתי פרחים דומים לזה על קיר או על בד
עם נקודות דבק ג'ל
זה הדביק מעולה

Rachefet

משתמש פעיל
איזו יצירה יפהפיה!
הפרחים עצמם מושלמים, נראים קטיפתיים כאלה, הצבעים מקסימים והפיזור שלהם יוצר שלוב יפהפה

memories

משתמש פעיל
מדובר בנקודות דבק גמישות (ג'ל) שקופות, תלת מימדי, קוטר 12 מילמטרים. עובי 2 מילמטרים. ואני מעתיקה ממה שכתוב על הקופסא של הדבק - דבק חזק וגמיש. יכולת חיבור חזקה. יעיל ביותר, הן בעבודה על משטחים מורכבים והן בהדבקת חפצים. מיועד לדקורציה. הצמדת תמונות, מסמכים, הדבקת מגוון רחב של חומרים, עיצוב אלבומים, קישוטי שיער ושימושים רבים אחרים. לשימוש על נייר, בד, פלסטיק, זכוכית, קצף,עץ ועוד. ניתן לשילוב עם אבקת פיגמנט, אבקת הבלטה בחום, נצנצים, רדידי מתכת ועוד. פטנט יחודי של דיספנסר המאפשר שליפה קלה של כל נקודת דבק בפני עצמה, ללא מגע בדבק. הכיסוי השקוף של כל נקודה כזו מאפשר דיוק במיקום ההדבקה הרצוי. נצמד מיידית ללא צורך בזמן ייבוש. קיים בתשעה גדלים וסוגים.
בתערוכה של מלאכות לבתי ספר הדבקתי פרח גדול על בד לקישוט. ומשהי שם הציעה שיוכל עם כך להתאים להדבקת קישוטי הסוכה. וכן לתקרת הסוכה להניח עיגול דבק על השרשרת למשל ולהדביק על הסכך.
מאותה חברה יש לי דבק שיכול להתאים לפי דעתי להכנת הפרח בלי דבק חם, אך עדיין לא ניסיתי.

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
מדובר בנקודות דבק גמישות (ג'ל) שקופות, תלת מימדי, קוטר 12 מילמטרים. עובי 2 מילמטרים. ואני מעתיקה ממה שכתוב על הקופסא של הדבק - דבק חזק וגמיש. יכולת חיבור חזקה. יעיל ביותר, הן בעבודה על משטחים מורכבים והן בהדבקת חפצים. מיועד לדקורציה. הצמדת תמונות, מסמכים, הדבקת מגוון רחב של חומרים, עיצוב אלבומים, קישוטי שיער ושימושים רבים אחרים. לשימוש על נייר, בד, פלסטיק, זכוכית, קצף,עץ ועוד. ניתן לשילוב עם אבקת פיגמנט, אבקת הבלטה בחום, נצנצים, רדידי מתכת ועוד. פטנט יחודי של דיספנסר המאפשר שליפה קלה של כל נקודת דבק בפני עצמה, ללא מגע בדבק. הכיסוי השקוף של כל נקודה כזו מאפשר דיוק במיקום ההדבקה הרצוי. נצמד מיידית ללא צורך בזמן ייבוש. קיים בתשעה גדלים וסוגים.
בתערוכה של מלאכות לבתי ספר הדבקתי פרח גדול על בד לקישוט. ומשהי שם הציעה שיוכל עם כך להתאים להדבקת קישוטי הסוכה. וכן לתקרת הסוכה להניח עיגול דבק על השרשרת למשל ולהדביק על הסכך.
מאותה חברה יש לי דבק שיכול להתאים לפי דעתי להכנת הפרח בלי דבק חם, אך עדיין לא ניסיתי.
וכשמורידים מהקיר נשאר סימן? או שיורד יפה בלי לקלף...
כי אם זה אכן כך אני חייבת כזה מוצר.

memories

משתמש פעיל
בקשר לדבק. תלוי בקיר, באיזה חומר הוא צבוע. אצלי לא נשאר סימן. כדאי לנסות במקום נסתר. וגם העיגול מתקלף מהדף בקלות.

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
בקשר לדבק. תלוי בקיר, באיזה חומר הוא צבוע. אצלי לא נשאר סימן. כדאי לנסות במקום נסתר. וגם העיגול מתקלף מהדף בקלות.
יש לך תמונה של הדבק ובערך מחיר. אה... והיכן אפשר להשיג אותו?

memories

משתמש פעיל
הדבק נמכר אצלי בסטודיו. מכירו 15 ש' לכמות של 100,200,300 נקודות - תלוי בגודל.
הכתובת של memories מנחת יצחק 18, ירושלים. ברחוב מקביל ל- רב שפע. מול הסמינר הישן.
טל- 0527610639.

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
הדבק נמכר אצלי בסטודיו. מכירו 15 ש' לכמות של 100,200,300 נקודות - תלוי בגודל.
הכתובת של memories מנחת יצחק 18, ירושלים. ברחוב מקביל ל- רב שפע. מול הסמינר הישן.
טל- 0527610639.
אני אנסה למצוא מישהו שיקנה לי אותו אצלך. אני ממש לא מהאזור.:(

הכי בעולם

משתמש מקצוען
תמונה מקסימה!
אני אישית אוהבת קו נקי,
הייתי עושה האלכסון, או אפשר ביעגולים, קצת בלאגן העיינים לדעתי!
למרות שזה מאד יפה גם כך!!!
הכל ענין של טעם

רוקי

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
תמונה מקסימה!
אני אישית אוהבת קו נקי,
הייתי עושה האלכסון, או אפשר ביעגולים, קצת בלאגן העיינים לדעתי!
למרות שזה מאד יפה גם כך!!!
הכל ענין של טעם
הטעם שלי לא תופס במקרה של לקוחה... אני אמורה לזרום עם הטעם והחלום שלה.

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L

צ'יז

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התמונה עושה את העבודה.
זה פשוט מליון דולר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה