חלב קפוא בקרטון לחו"ל - אפשרי?

נעמה458

משתמש רשום
שלום וברכה,
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון,
האם אפשרי לקחת חלב בקרטון-קפוא, בתוך המזוודה לחו"ל?
יש חשש שיתפוצץ מהקור?
תודה רבה...

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אם יש חשש שיתפוצץ מהקור, את זה תראי כבר בבית, במקפיא, ולא בדרך כשהוא מתחיל להתחמם ולהפשיר.
אנחנו תמיד לוקחים חלב קפוא בקרטון, או בכד פלסטיק לחו"ל, הבעיה היחידה היא במעבר בגבולות, באוקראינה החרימו כמה פעמים לבעלי ולילדים את החלב, לפעמים לא, לא יודעת למה זה קשור.
בכל מקרה, כדי שהחלב לא יחמיץ, קחו אותו בצידנית עם קרחומים מסביב, או סתם שקיות עם קרח שהקפאתם מראש....

נעמה458

משתמש רשום
אוקיי, תודה.
כשהחרימו לכם את החלב הוא היה בתוך המזוודה-בבטן המטוס,
או בתיק היד-אצלכם?

אדריכל

משתמש צעיר
אחו לקחנו 2 קרטוני חלב קפואים שאותם הכנסנו לתוך ציידנית
(בינהם הכנסנו עוד מוצרי חלב ..)
והכל בתוך המזוודה,
הגיע מצוין ואף אחד לא שאל כלום.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בתוך מזוודה אין בעיה לקחת נוזלים.
חלב בקרטון עלול ליזול במזוודה כתוצאה מבלאי של הקרטון שהיה קפוא [אדי הקור הורסים את הקרטון]. עדיף ג'ריקן פלסטיק של חלב. אבל תמיד יש סיכוי שיתפוצץ כי יש לחץ אויר גבוה מאוד בתא המטען.

בצידנית בתוך מזוודה זה רעיון.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י נעמה458;1710572:
אוקיי, תודה.
כשהחרימו לכם את החלב הוא היה בתוך המזוודה-בבטן המטוס,
או בתיק היד-אצלכם?

בתיק היד, עכשיו אני נזכרת שבעלי באמת אמר לי שזה רק בגלל זה והוא למד לפעמים הבאות לקחת את זה במזוודה בתא המטען, אם תשימו שם, אתם יכולים להיות רגועים שלא ייקחו לכם את זה אי"ה.

אליש

משתמש מקצוען
אני קבוע לוקחת חלב קפוא בקרטון מגיע מצוין
יש לי נסיון רק לאירופה, החלב מגיע קפוא בחלקו וטעמו מצוין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה