מידע שימושי חלב טרה טעמתם לאחרונה?

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין שום הבדל הכל שטויות..

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
דאי שיש הבדל, זו עובדה.
מה יותר טעים, זה כבר ענין של טעם (וריח)
אז מה כבר עושים עליהם חרם שטרה זה לא טעים...
הטעם היה שומני משהו וכבד..
זה העניין שזה לא טעם טבעי שנלווה לחלב אני מרגישה משהו עם טעם מבושם מעט ולא לטובה שאני משערת שזה תוסף כלשהו לא טבעי
כשאני טועמת גבינה צהובה למשל מחברות שונות אני מרגישה אחת יותר שומנית השניה יותר מלוחה ואין לי בעיה עם זה כל עוד אני לא מרגישה חומר בטעם זר שמורגש במוצר ...

המחבר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש הבדל בריכוז החלב,
אין דבר כזה!! זו עבירה על החוק וחברה לא תכתוב 100% חלב ותוסיף דברים אחרים
אין שום הבדל בין החברות לפעמים אותו משק מוכר חלב גם לטרה וגם לתנובה אז איך יהיה הבדל?
למי שעוקב אחר האשכול יראה שחלק אומרים ששל טרה יותר סמיך וחלק אומרים שהוא יותר דליל וכו' וכו' מה שמוכיח על אי הנכונות של ההבדל בטעמים, לגבי התוקף הארוך של שקיות טרה לעומת שקיות תנובה זה כנראה התוצאה של פסטור על שנותן חיי מוצר ארוך יותר, אבל נחשב טיפה לפחות בריא, ולכן תנובה לא עושים את כל החלב שלהם בפיסטור על. ניתן לקרוא על כך כאן: https://www.hamichlol.org.il/פסטור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה