חיפוש לקניה | קלרינט יד שניה, מדגם מסויים

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
נתבקשתי לפרסם:
מעוניין לרכוש קלרינט יד שניה, של חברת 'בופט' R13 במחיר של עד 6,000 ש"ח.
לפרטים: 054-8418469

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לכאורה מאד קשה להשיג במחיר הזה
אני מצאתי פעם מישהו שרצה למכור בכזה מחיר אבל אני לא יודע אם הוא מכר את זה כבר וגם אין לי יותר פרטים שלו
מה שכן יש את גידי אורן 052-2505092 שמוכר בסביבות ה-7000 ש"ח וכן ביד 2 תוכל לפעמים למצוא מחירים די טובים(עכשיו יש שם ב-8000)

o.v

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא ממליץ בכלל!
במחיר הזה זה כלי ישן נושן וחרוש
ותכניסו לראש כלל ברזל קלרינט ככל שהוא מתיישן הוא יותר מתפרק ומתפורר! ולא ככינור או כל מיני דברים אחרים שמשתבחים עם השנים
לכן בתקציב הזה עדיף לקנות למשל e12f חדש עם סאונד טוב ולהנות
בהצלחה

קלרינט0482

משתמש רשום
לא ממליץ בכלל!
במחיר הזה זה כלי ישן נושן וחרוש
ותכניסו לראש כלל ברזל קלרינט ככל שהוא מתיישן הוא יותר מתפרק ומתפורר! ולא ככינור או כל מיני דברים אחרים שמשתבחים עם השנים
לכן בתקציב הזה עדיף לקנות למשל e12f חדש עם סאונד טוב ולהנות
בהצלחה
גם אני מסכים וככה אמר לי אברמי בלטי אתמול, אבל חושב שעדיף לקנות buffet rc.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה