חיפוי קיר בפינת אוכל

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לנו את זה שנה, והכל חדש ממש, אין דפיקה אחת, יתכן שגם אם יש קילוף או דפיקה זה לא נראה היות והוא מדוגם והדיגום הוא בולט תלת מימד לא מרקם אחיד וחלק, אני מאלעד בשמחה אפשר לבןא ולראות. בתמונה קשה לראות

פרשי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לנו את זה שנה, והכל חדש ממש, אין דפיקה אחת, יתכן שגם אם יש קילוף או דפיקה זה לא נראה היות והוא מדוגם והדיגום הוא בולט תלת מימד לא מרקם אחיד וחלק, אני מאלעד בשמחה אפשר לבןא ולראות. בתמונה קשה לראות
איזה כסאות יש לך? מתכת?
וכן איך הדבקתם?

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבאנו מדביק טפטים מומחה, ודבק קנינו אצל דנה, הדבקה מדהימה ומדויקת, לא הייתי מדביקה לבד.
כסאות עם רגלי מתכת

5884

משתמש רשום
לכל הנרתעים מהדבקת קרמיקה על קיר לבד- כיום ישנו דבק בשפופרת המכונה "הייטק" שניתן להשגה בכל טמבור, ושמים ממנו בכמה נקודות מאחורי האריח וההדבקה פשוטה! אין צורך לא בפועל ולא בידע מקצועי, חבל לא לנסות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה