חיפה - האם ניתן קצת לעשות סדר...

קריקטורה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לא לשכוח לקחת בחשבון את העליות (או ירידות, תלוי במיקום),
וכן את העיר המטופחת(...), והחתולים בכל עבר!!

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממליצה על אלימלך וינברגר - 0527125289

שאפומדיה

משתמש מקצוען
בעקבות מה שכתבתם, הסתכלתי שוב וראיתי פרסום של למשל דירה בהרצל 23 מ"ר 210,000 ש"ח. כתוב שמושכר ב1500 ש"ח. לפי מה שכתבתם זה נשמע שקר?
סתם יש המון דירות באזורים שכתבתם כמו ביל"ו וכד' באזור ה250,000-300,000
מצ"ב לינק

כדאי להתעסק עם זה?

באופן כללי אם למישהו כאן יש שמות של מתווכים אמינים באזור (דגש על אמינים!!!), אשמח לשמוע
או למישהו יש רעיונות בעצמו

תודה
הרחובות שציינת זה הרחובות שאפשר ליפול בהם!
מדובר באזורים מתחרדים ויש ממש בודדים
יכול להיות חרדי אחד בבנין וכל השאר דירות של נרקומנים סמים וכו' וכו'!!!!

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בעקבות מה שכתבתם, הסתכלתי שוב וראיתי פרסום של למשל דירה בהרצל 23 מ"ר 210,000 ש"ח. כתוב שמושכר ב1500 ש"ח. לפי מה שכתבתם זה נשמע שקר?
סתם יש המון דירות באזורים שכתבתם כמו ביל"ו וכד' באזור ה250,000-300,000
מצ"ב לינק

כדאי להתעסק עם זה?

באופן כללי אם למישהו כאן יש שמות של מתווכים אמינים באזור (דגש על אמינים!!!), אשמח לשמוע
או למישהו יש רעיונות בעצמו

תודה
דבר ראשון באתר שבו הפנית זה לא דירות זה מחסנים כך כתוב שם...
דבר שני דירה בהרצל זה דבר מאוד רחב, הרצל זה רחוב של 100 בנינים שרק המספרים הגבוהים שלו יש חרדים וגם לא בכולם, תחילת רחוב הרצל הוא לא חרדי ולא מתקרב לחרדי, האוכלוסיה שם מאוד שייכת לעשירון התחתון של מדינת ישראל, וכנ"ל לגבי רחוב ביל"ו אמנם הוא יותר טוב אבל למשל בחלקו העליון שזה אומר ביל"ו פינת הרצוג או הרצל יותר באיזור החרדי ככל שיורדים למטה, מתרבים הבני דודים...
אני אישית מתעסק עם מתווך אמין ביותר בשם שלמה לוי 0525581515
ובאם אתה מתעניין בדירות בשכונה החדשה "נווה הדר" אתה יכול לפנות אלי..

שאפומדיה

משתמש מקצוען
דבר ראשון באתר שבו הפנית זה לא דירות זה מחסנים כך כתוב שם...
דבר שני דירה בהרצל זה דבר מאוד רחב, הרצל זה רחוב של 100 בנינים שרק המספרים הגבוהים שלו יש חרדים וגם לא בכולם, תחילת רחוב הרצל הוא לא חרדי ולא מתקרב לחרדי, האוכלוסיה שם מאוד שייכת לעשירון התחתון של מדינת ישראל, וכנ"ל לגבי רחוב ביל"ו אמנם הוא יותר טוב אבל למשל בחלקו העליון שזה אומר ביל"ו פינת הרצוג או הרצל יותר באיזור החרדי ככל שיורדים למטה, מתרבים הבני דודים...
אני אישית מתעסק עם מתווך אמין ביותר בשם שלמה לוי 0525581515
ובאם אתה מתעניין בדירות בשכונה החדשה "נווה הדר" אתה יכול לפנות אלי..
ממליצה מאוד על שלמה לוי מתווך אמין וישר

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
@עלי דפנה ראיתי שפעם כתבת על חיפה ויש לי שאלה.
אם תוכלי ליצור איתי קשר בפרטי
prespektiva10 בג'ימייל
תודה רבה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
תאמת שהמחירים לא עלו ,
מתווך אמר לבעלי שב- 3 שנים האחרונות המחירים לא זזו...
וזה בגלל נוה הדר, משפרי דיור מהדר שעברו לנוה הדר
והציפו את השוק בדירות ישנות.
בנוסף חלק גדול מקהילת גור עזבו את העיר, מה שגרם להציף את השוק בעוד דירות.

עסקנית

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אם מעניין אותך
לי יש דירה ברחוב חרמון 65 מטר משופצת
רחוב מרכזי בשכונת הדר, שקט, וחרדי כמעט כולו
אולי אחד הרחובות הטובים ביותר באיזור,
מושכרת ב2200 לטווח ארוך.
מעוניין למכור ב620 אלף

מה הפרטים שלך?

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
אשמח לקבל חוות דעת על שכונת נווה פז,
מבחינת האוכלוסיה, המיקום, הכדאיות.

תודה מראש

shloimi

משתמש רשום
כתושבת שכונת הדר אני יכולה למפות קצת את השטח-
רמת ויזניץ- איזור חרדי לחלוטין , מתרכזים בו בעיקר חסידי סערט ויזניץ כולל את הרחובות הבאים:
מקור ברוך, ברכת משה(נקרא גם השילוח) אהבת ישראל, נתיב אליעזר ומעט מרחוב מיכאל(הבניינים שצמודים לאהבת ישראל) ברחובות אלו, כמו שכתבו פה, המחירים דומים למחירים שבכל עיר לווין חרדית.

רחוב מיכאל - הוא איזור הקניות של חיפה כולל שורה ארוכה של חנויות ביה"כ וכו אווירה חרדית לחלוטין, אם כי בשבת עוברות מכוניות(במינון נמוך מאד לעומת שאר ימי השבוע)
הרחובות הצמודים אליו (שהנ"ל חל עליהם) הם- הרצוג,חרמון, ביתר, חלק מרחוב ארלוזורוב, חלק מרחוב השילוח, חלק מזבולון

מעל מיכאל - רחובות מעורבים, אחוז גבוה של חרדים, אבל כבישים ראשיים יחסית כך שהאווירה בהתאם
בגדול, ברחובות האלו מתרכזים בעיקר ליטאים וחסידי גור-
בצלאל, גאולה,ארלוזורוב, יוסף, תל חי, ר' עקיבא,כינרת, ויש עוד כמה למעלה שאני לא יודעת איך קוראים להם....

מתחת מיכאל- איזור מתחרד בצורה מואצת אחוז גבוה של חילונים/רוסים/ערבים(לא מפחידים...)
ברחובות אלו יש בניינים 100% חרדים ויש בניינים עם משפחה חרדית אחת בקניית דירה אפשר ליפול לבניין שמכיל יצורים אימתניים (על ארבע או על שתיים....)כך שלפני קניה יש לבדוק טוב טוב עם חיפאי שמכיר טוב את האיזור!!!
מצד שני זה איזור שמתפתח כל הזמן מבחינה חרדית מגיעים לשם בעיקר חסידים וחבד-
הרצל, ילג, בילו, הקישון,סוקולוב (וברזילי- שרק עכשיו התחיל להתחרד)

נווה הדר- שכונה חדשה כבר פרטו לפני, אפשר לצרף אליה את הרחובות מורד התבור,הנגב ועוד כמה שאני לא יודעת איך קוראים לזה

באופן כללי דירות להשכרה בחיפה, כמו שאמרו פה , לא מאד שוות את הכסף שלהם מכיון שמלבד רמת ויזניץ המחירים הם עד 2000 בחודש באיזורים היותר חרדיים ופחות מזה באיזורים הפחות חרדיים
כמו"כ אני יודעת שבעקבות הבניה של נווה הדר יש היצף של דירות להשכרה בכל הדר(גם בנווה הדר אנשים קנו להשקעה וגם ברחובות האחרים דירות של אנשים שעד עכשיו חיו בשכירות וכרגע עברו לדירה משלהם בבניינים החדשים)

אין סיכוי לקבל על גודל כזה 2000 בטח לא +...
אם מוסיפים לגודל גם את התנאים מסביב(קומת קרקע 40 מדרגות לרדת) יש יותר מסיכוי סביר שלא תצליחו בכלל למצוא שוכר חרדי
אשמח לעזרה בהתתמצאות בשכונה לצורך קניית 'דירה

שושני1

משתמש צעיר
אני אשמח לשמוע על מתווך טוב או מישהו שמתמצא היטב באזור הדר(בתשלום כמובן)
בעזרה למצוא דירה(שהיא ללא פח) לשכירות(3-4 חד').

יש כמה מתווכים טובים בחיפה השאלה האם אתם מחפשים מתווכים באזורי השקעה או מגורים והאם רק מתווכים חרדים או גם חילונים כי יש שם כמה ממש טובים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה