בקשה חיזוק בענייני שידוכים

מצב
הנושא נעול.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
העירו לי פה שזה בעיה של זכויות יוצרים
אכן ביררתי את זה אח"כ וגילתי שהרב צביאלי מוכר את הדיסק הזה
אני אישית הלכתי וקניתי את זה ממנו למרות שאין לי צורך בזה כיום ב"ה
ותודה למי שהפנתה את תשומת ליבי

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מכתב מאבא - קטע שקיבלתי פעם במייל מארגון עומק הקשר

ילדה שלי, בתי האהובה והיקרה,
כל הדפים לא יספיקו לבטא את אהבתי והערכתי אלייך – את כל כך רוצה להיות נשואה, לחיות באהבה, לבנות בית שמח ומאושר,
לעצב אותו, גשמית ורוחנית ככה שיבטא אותך, את האישיות שלך… למצות את כוחות האהבה והנשיות שלך, לתת, לשמח, לגדל ילדים, לקבל אהבה, אכפתיות, קשר אמתי… לעזור לעם ישראל – דרך השליחות המיוחדת שלך את רוצה דברים כל כך נפלאים!!
אני אתך, מתוקה, מוביל אותך לטוב הכי גדול בעולם. לא עזבתי אותך מעולם גם כשהיה לך קשה, גם כשחשבת ששכחתי אותך… תמיד הייתי אתך, אחזתי ביד ימינך.
כן, זה קשה חוסר הוודאות הזה. קשה להרגיש כל כך לבד כאשר התחושה היא ש”כולם” מתחתנים… קשה לתת צ’אנס שוב ושוב ולא להתייאש…
איזו זכות יש לך, איזו עצמה של אישה יהודיה יש לך. איזו קדושה יש בעולם כולו ממסירות הנפש הגדולה שלך, כמה תיקון, שפע ואור נולדים בזכותך. אם רק היה לך מושג…
ובמקום זה, אהובה שלי, את פשוט מאשימה את עצמך: “אולי זה בגלל שלא רדפתי מספיק אחרי הודיה השדכנית? אולי הייתי צריכה לתת צ’אנס לנסים בפעם השמינית, (למרות שבכל אחת מהפעמים זה נגמר , כי הוא טען שהוא עוד לא בשל לקשר רציני?) ואולי זה בגלל שאני לא מספיק מאמינה שזה יקרה ויש לי מידי פעם נפילות?!”
אני כל כך מעריך אותך, יקרה. אין לך שום מושג. כל כך מעריך את כל העמל והטרחה שלך, כל כך מעריך את ההשקעה שלך, את מסירות הנפש שלך לבנות בית בישראל. הרצון שלך הוא כל כך יקר וקדוש כל כך בריא, נכון ואמתי. את כ”כ יקרה לי, איך שאת. אני כ”כ אוהב אותך בלי הצדקות לקיומך גם אם את לא יודעת מה נכון זה בסדר.
גם אם את טועה אני אתך אני לא עוזב אותך, חלילה את לא אחראית על שום דייט שיצליח את עושה השתדלות. את משתדלת לבקש שיציעו לך (ו…כן, זה בסדר שלא ביקשת משירה את לא אמורה לבקש דווקא ממי שהכי קשה לך, מבייש ומפדח…) את משתדלת להתחזק ולהאמין, ש…כן! זה יקרה… (וזה כל כך מובן שלפעמים האמונה הזו מתחבאת לך..)
את משתדלת להתלבש יפה לדייטים, וגם סתם ככה, להרגיש שמח וטוב, להרגיש אישה… (ולא, אף אחד לא רואה את הקילוגרם המיותר מהעוגה אתמול ,זה בסדר)
משתדלת לבוא שמחה וזורמת, לתת צ’אנס אמתי לקשר. ותוך כדי גם… משתדלת לעזור לפעמים לחברה שמשתפת אותך, משתדלת לשמח חברה שהתארסה, להתפלל, לצאת עם חברות… אני כ”כ מעריך את המאמצים שאת עושה.
כל אחד ואחד מהם.
אף אחד לא יודע כמוני כמה את עושה. כמה את מדהימה.. אף אחד ,חוץ ממני, לא מבין באמת. לא יודע מה עובר עלייך, עד כמה את משקיעה, עד כמה את עושה כל מה שאת יכולה, עד כמה את משתדלת.
רק אני יודע על כל מה שאת לא עושה.. על כל הצעה שאת לא מקבלת , כדי לשמור את הכוחות שלך ולא להתמוטט, על כל רגע שאת בוחרת להיות לבד ולא עם אנשים כי חשוב לך לדאוג לעצמך. על כל גלידה שאת אוכלת ושיר שאת שומעת כדי לשמח את עצמך.
מדהימה שלי, אם אנשים היו יודעים את כל מה שאני יודע, אף אחד מעולם לא היה אומר לך מילה, אף אחד מעולם לא היה מעביר עלייך ביקורת. כולם היו מעריכים אותך כ”כ, מעריצים אותך, כמו שבאמת מגיע לך. חשוב לי שתדעי שכל הכאב הזה הוא לא סתם.
אני באמת רוצה שיהיה לך טוב. רק טוב. הכי טוב..
אני שלחתי לך אתמול חברה מהעבר , שתפגוש אותך “במקרה” ותעלה לך חיוך. אני דאגתי שאמא תכין לארוחת צהרים בדיוק את האוכל שאת אוהבת, ואני שלחתי לך את ההצעה ההזויה הזאת בחודש שעבר, שממנה למדת כ”כ הרבה על עצמך. כ”כ חשוב לי שיהיה לך טוב וכל מה שאני עושה מוביל אותך לשם,
רק…
שקשה לך לראות את זה עכשיו. אני רוצה שתדעי שכל קשר מפתח אותך, מעצים אותך, גם כשאת לא מרגישה. כל מאמץ שלך מרומם אותך, הופך אותך לאדם גדול יותר, הופך את הבית שלך לגדול יותר, שלם יותר, שמח יותר.
אני רוצה את הכי טוב בשבילך. אני רוצה שיהיה לך בית מדהים כמו שבאמת מגיע לך. לא פחות. קשה לך עכשיו, אני יודע, אני רואה אותך בוכה וכואב אתך, כ”כ, אבל תאמיני לי שזה שווה. יגיע יום ואת תשמחי שזה לא היה קודם.
את תביני. את תודי על זה. יקרה שלי תהיי בטוחה שאני לא עוזב אותך לרגע, שומר עלייך מכל משמר ודואג שיהיה לך הכי טוב שיכול להיות.
אל תדאגי מתוקה, הכל יסתדר.
הרבה יותר טוב מכל החלומות שלך!
כמו שרק אני יכול לסדר.
אוהב אותך…
השם.
בכיתי, באמת.

ציפוי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פורסם בהידברות (לכל מי שחסום לה..)

(חשבתי שיתאים גם לפורום הזה לתועלת כולן ושיהיה רק טוב בעז"ה!)

שידוכים וחיפוש זוגיות

אז מה זה אומר בדיוק, להיות רווקה?...
להיות רווקה זה להסתכל בעיניים של השני ולהגיד לו: זה שאני לא נשואה לא אומר שאני סוג ב'. אני לא חולה, אני לא מסכנה
כ"א כסלו התש"פ | 19.12.19 11:59

להיות רווקה
זה לחיות כל יום תחושת חוסר וודאות. מי החצי השני שלי? מתי יגיע? איפה נגור? מה עם ילדים?

להיות רווקה זה להיות עם טונות של נתינה ורצון להיטיב, ואין לך למי לתת... (אני גם מתנדבת).

להיות רווקה זה להתמודד לבד, לחשוב לבד, לקבל החלטות לבד, לשמוח לבד, להישבר לבד.

להיות רווקה זה לחפש משמעות, למה את קיימת? בשביל מי/מה את חיה?

להיות רווקה זה לגבור בכל רגע מחדש על הרצון הטבעי להיות ביחד ולהקים בית, ולהמשיך לחיות עם חיוך (כמה שאפשר).

להיות רווקה זה היכולת לקנות, לבלות, לצאת, ליהנות... לבד!

להיות רווקה זה כאת מרשה לעצמיך את הבגד שאת רוצה, את הטיסה לחו"ל, את השעון היוקרתי. אך הרצון להתחתן מה איתו? איפה קונים חתן?

להיות רווקה זה לצאת לעוד פגישה ועוד פגישה, ולהרגיש בראיון עבודה...

להיות רווקה זה להיפגש עם כל מיני סוגי בחורים, שלפעמים לא ידעת שקיימים בעולם אנשים כאלה... הזוי.

להיות רווקה זה לא להתייאש. לצאת לעוד פגישה, ולהמשיך לקוות, אולי הפעם זה זה.

להיות רווקה זה להתמודד עם הכפירה מול האמונה רגע-רגע, ועדין לבחור להאמין!

להיות רווקה זה לגור עם ההורים / לחיות בדירת רווקים.

להיות רווקה זה לישון לבד, לילה שלם בלי הפרעות ויקיצות של ילדים (בעצם מתעוררת ממחשבות(.

להיות רווקה זה לשבת בשולחן שבת עם אחים נשואים, אחיינים/ות וגיסה בהריון, שמדברים על משכנתא, מטרנה וחוסר שעות שינה.

להיות רווקה זה לראות את כל מבטי החמלה או האשמה - את עדין לא נשואה?! איך את מחייכת/ מאושרת???

להיות רווקה זה לעשות סגולות (וורודות) מכל הסוגים והמינים, לנסוע לקברי צדיקים בארץ ובעולם...

להיות רווקה זה להסתכל בעיניים של השני ולהגיד לו: זה שאני לא נשואה לא אומר שאני סוג ב'. אני לא חולה, אני לא מסכנה.

להיות רווקה זה להתמודד עם ניסיון שנתן לי השם באהבה, כמו כל שאר הניסיונות ששאר האנשים מתמודדים איתם.

להיות רווקה זה לשמוע עוד סיפור מדהים על זוג, איך הם הכירו... ובקרוב אצלך... אמן.

להיות רווקה זה לשמוע "בקרוב אצלך" לפחות 3 פעמיים באירוע וביום יום.

להיות רווקה זה לקבל עיצות, הטפות מוסר... יאלה, רק תתחתני! תפסיקי להיות בררנית!!

להיות רווקה זה להיות בלי בית משלך, ולהרגיש את צער השכינה. לאבא אין בית.

להיות רווקה זה להמשיך לדאוג לאושר שלך, להמשיך לצאת לבלות, להיפגש, לקנות והכי חשוב - לא לאבד את האמונה: מה' אישה לאיש!

להיות רווקה זה לדעת, לזכור ולשנן, בורא עולם הוא השדכן שלי, וכל העיכוב הזה הוא רק לטובתי!

להיות רווקה זו התמודדות, אך לא הייתי מחליפה אותה בשום התמודדות אחרת.

"אמר ר' יוחנן: שלשה מכריז עליהן הקב"ה בכל יום - על רווק הדר בכרך ואינו חוטא"...

תודה, אבא, על הניסיון!

השנה אני-

מתחתנת!

נקודה עיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מזמורי תהילים לאומרם לאחר הדלקת נרות החנוכה
מסוגלים לזיווגים פרנסה ועוד הרבה ישועות מדברי הרב רפאל אביטן
פורסם בסרטון בהידברות
https://www.hidabroot.org/article/1132570

ויהי נועם (סוף פרק צ' פס' אחרון)- יושב בסתר עליון צא' 7 פעמים
ואח"כ פרקים: ל, יט, סז, קכא, ק, לג, קנ, אנא בכוח.

רחלי ר

משתמש מקצוען
קצת עמוק, אבל באמת מחזק! חיזוק מאם לבת בשידוכים.jpg
אני מדפיסה על מוצרים, אמא הדפיסה את זה לבת שלה על זכוכית יפה, לרגל יום הולדת מתקדם...

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לגבי הרצאות של הרב צביאלי בן צור כמו שאמרו פה אני גם חושבת שיש בזה זכיות יוצרים!!
מי שרוצה הרב צביאלי בן צור מוכר את זה בעצמו----

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה