עזרה חיובים מוזרים בכרטיס אשראי

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
בימים האחרונים אני מגלה הורדות לא מוכרות (בינתיים זה עומד על 105 דולר סה"כ) שמגיע בגלים ולא מופיע לי מי המחייב אלא זה יורד דרך הויזה מהחשבון.
אני לא מכיר את הפעולות האלו.
בשיחה עם ויזה הם אומרים לי שהענין עבר לטיפול מחלקת הונאה ויחזרו אלי תוך 7 ימי עסקים.
בינתיים אני חושש שזה יימשך ואולי בסוף לא נראה את הכסף בחזרה, האם אני צודק?
זה כמובן כאב ראש מטורף להעביר הכל אבל אולי אין ברירה?
מישהו יודע? מכיר? התנסה?

אגב, הם טוענים שיש ביטוח - רק אני חושש שהם יערימו קשיים.

תודה לכולם

חוה ש

משתמש מקצוען
האם קניתם באתר חו"ל בחודש האחרון?
יש אתרים בהם ברירת המחדל היא להצטרף כחבר מועדון. במידה ולא מספיק ערניים לבדוק את כל הסימונים ומבטלים, יורד כל חודש דמי חבר.
לדוגמא אמזון פריים, כל חודש סביבות 14$ מי שאינו מעוניין עליו לבטל את ה"וי", אחרת מצטרף אוטומטי.

GALAXY

משתמש מקצוען
בימים האחרונים אני מגלה הורדות לא מוכרות (בינתיים זה עומד על 105 דולר סה"כ) שמגיע בגלים ולא מופיע לי מי המחייב אלא זה יורד דרך הויזה מהחשבון.
בשיחה עם ויזה הם אומרים לי שהענין עבר לטיפול מחלקת הונאה ויחזרו אלי תוך 7 ימי עסקים.
מישהו יודע? מכיר? התנסה?

תודה לכולם

לאחרונה היה הונאה ענקית בתחום של כרטיסי האשראי.
אני בעצמי התקשרו אלי ממחלקת הונאה של לאומי ואמרו שמבטלים לי 2 כרטיסי ויזה היות ויש חשש שהותקנו אמצעי זיוף בכספומטים שמשכתי מהם כסף.
לכן כדאי שתבטלו תכרטיס ותזמינו חדש.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
בכל עסקה שבה לא הוצג הכרטיס בפועל חובת ההוכחה על בית העסק. אתם יכולים לדרוש לבטל את החיובים.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
איזה מפחידים
זה כולל גם כרטיסי דיירקט?

ממ"ד

משתמש מקצוען
יש ביטוח ואין קשיים בדר"כ.
הם לחוצים יותר ממך לבדוק את העניין...
הם לכאורה לא ימתינו 7 ימי עסקים...

goli

משתמש פעיל
הכי טוב לבטל מידית ולא להזמין חליפי אלא חדש.
בלי קשר פעם בכמה זמן זה תמיד טוב לעשות את זה. טיפלה כאב ראש עם ההוראות קבע אבל הכי בטיחותי שיש.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע? מכיר? התנסה?

תודה לכולם
אתם יכולים להרגע לגמרי, הרבה פעמים קיבלתי כסף חזרה מחיובים שלא ביצעתי.
כאמור יש ביטוח, במיוחד בעסקאות מרחוק ללא כרטיס, וגם בעסקאות עם כרטיס - אם גנבו לך את הכרטיס והשתמשו בו אתה לא תחוייב [גם במקרה של רשלנות ושהודעת לחברת האשראי רק אחרי כמה ימים ממתי שנודע לך - אתה תשלם קנס של כמה עשרות ש"ח לא יותר]

מוח

משתמש צעיר
לפני חודש ירד לי מהכרטיס הויזה כאל- 400$
תוך יום התקשרו אלי מכ.א.ל- שהם מבטלים הכרטיס- שלחו לי חדש- והחזירו לי הכסף תוך שבוע.

שמחה בהצלחה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
וואו
תודה על המידע של כולם!
אולי עקב העומס של החג הם לא חזרו עדין
אחכה עד אחרי החג, אם הם לא יחזרו, אבטל ואזמין חדש
גם בסוף אני אתבלבל בין העסקאות שכן ביצעיתי למה שלא....

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מצטרף למרגיעים...
במקרה ולא הוצג הכרטיס אם עושים הכחשת עסקה בדר"כ מזכים בלי שום בעיות,
גם אצלי היה לי כרטיס שנרשמו בו חיובים לא ברורים בדולרים,
שלחתי לויזה כאל הכחשת עיסקה, ולאחר כמה ימים דיברו איתי ושלחו לבדיקה, ותוך כמה זמן חזרו אליי שמחזירים לי את הכסף ומבטלים לי את הכרטיס ושולחים כרטיס חדש (מספר אחר), התברר שהחיובים היו מאתרים בעלי תוכן בעייתי במיוחד בלשון המעטה, וזאת בלי שהשתמשתי בכרטיס הזה אף פעם - לא בקניות באינטרנט ולא בתרומות - רק משיכה מכספומטים וגיהוצים בחנות...

GALAXY

משתמש מקצוען
מה שכן תמיד צריך לזכור להעביר הוראות קבע חשובות מכרטיס לכרטיס, כי יווצר מצב שכמה חודשים ההורדה הקבועה נניח לסלקום לא תרד, ואז יגיע חשבון מנופח ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה