עזרה חיבור VPN

שרה.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני משתמשת בנטפרי ע"י vpn. כרגע ספק האינטרנט שלי הוא הוט ואני לא מצליחה להתחבר לvpn. ביקשתי מהם לשחרר חייגן vpn, כך הורו לי לעשות, והם טוענים שחייגן ויפיאן זה משהו שצריך להזמין במיוחד, ושאין אפשרות לעשות את זה לאינטרנט של 200 מגה. (מה שיש לי)
מישהו מבין בזה? מישהו יכול להסביר לי מה בדיוק אני צריכה לבקש מהם ואיך זה עובד?
נתקלתי בבורות מוחלטת מצד נותני השירות, העבירו אותי מאיש שירות אחד לשני ולאף אחד לא היה מושג מה צריך לעשות כדי שאוכל להתחבר לvpn... וכיון שגם לי אין שום מושג והבנה בנושאים האלה, אני ממש תקועה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה