חיבור צינור לברז ביתי?!

• פותח הנושא sh12
  • פורסם בתאריך

sh12

משתמש מקצוען
אני מחפשת דרך לחבר צינור גינה לברז ביתי רגיל - עם מים חמים.
(לכן חיבור רגיל לברז פשוט - לא מתאים לי)

מצאתי את ההדרכה הזו:
צפה בקובץ המצורף 248409

ועל סמך זה נראה לי שאני צריכה את החלק הזה:
http://www.elgo.co.il/?CategoryID=246&ArticleID=102
צפה בקובץ המצורף 248412

שלחתי את בעלי להמון טמבורים - ואפ'חד לא יודע על מה אני מדברת.
מי יודע? מי מכיר?

קבצים מצורפים

• מתאם לצינור השקיה לברז ביתי.mp4
    3.6 MB · צפיות: 107
  • מתאם.JPG
    KB 52.4 · צפיות: 69

T5

משתמש פעיל
אני קניתי בטמבור חיבור פלסטיק שחור של זכר זכר דהיינו שעליו מסומן ההברגה ואני מחברת לצינור של האמבטיה צינור גינה ויש לילדים מים חמים בבריכה במרפסת

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קניתי לפני שנים את החיבר כמו שבציור
צריך להזהר שלא לסגור יותר מדי כי הוא יכול לעקם קצת מהנירוסטה של הברז מלמעלה ונשאר סימן על הברז

יש גם לקנות טבעת שמתחבר במקום שמתחבר המסננת של הברז או במקום שמתחבר הצינור של האמבטיה וכך הפיתרון הרבה יותר טוב

sh12

משתמש מקצוען
נכתב ע"י T5;1712750:
אני קניתי בטמבור חיבור פלסטיק שחור של זכר זכר דהיינו שעליו מסומן ההברגה ואני מחברת לצינור של האמבטיה צינור גינה ויש לילדים מים חמים בבריכה במרפסת
אשמח לפרטים יותר מדויקים, תמונה אולי?

נכתב ע"י פוסטר;1712770:
קניתי לפני שנים את החיבר כמו שבציור
צריך להזהר שלא לסגור יותר מדי כי הוא יכול לעקם קצת מהנירוסטה של הברז מלמעלה ונשאר סימן על הברז
זה בדיוק מה שאני מחפשת.
תודה, אדע להיזהר על הברז.

נכתב ע"י פוסטר;1712770:
יש גם לקנות טבעת שמתחבר במקום שמתחבר המסננת של הברז או במקום שמתחבר הצינור של האמבטיה וכך הפיתרון הרבה יותר טוב
בעלי חושש לפגוע בברז...

אנשים, אשמח לפרטים נוספים.
איך ממלאים מים נעימים לבריכה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה