חיבור צג נוסף למחשב

יעלי מיכאלי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אשמח להדרכה איך להגדיר בBIOS את הכרטיס רשת שיוכל לקבל צג נוסף
מחשב DELL
תודה!

יעלי מיכאלי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מחשב נייד או נייח? ומה הדגם המלא?
בכל מקרה, מחברים מסך בחיבור מסך ולא בחיבור הרשת.
מחשב נייד
אני יודעת שמחברים בחיבור מסך אבל המחשב שלי לא קולט את המסך למרות שהמסך והכבל תקינים בוודאות
נמחק לי כבר הדגם של המחשב אבל אם אני זוכרת נכון זה vestro 3000
כשהמסך מחובר ואני לוחצת על Fn+ f8 /windos+p זאת ההודעה שאני מקבלת
upload_2019-2-15_11-28-5.png
upload_2019-2-15_11-28-5.png

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
את צריכה להתקין דרייבר כרטיס מסך מחדש.
בכדי לדעת את הדגם המדויק של הכ. מסך שלך, יש להיכנס להתחל
לכתוב בשורת החיפוש DXDIAG
אנטר
להיכנס ללשונית תצוגה.
מומלץ גם לצלם את לשונית 'כללי' ולהעלות לכאן.

מצות

משתמש פעיל
שלום וערב טוב,
ראיתי שאתה מבין טוב במחשבים והצלחת להוציא את הנ''ל מהבעיה.
אודה לעזרתך בבעיה דומה במקצת
יש לי מחשב נייח עם 2 מסכים, במסך הראשי לא מותקנים רמקולים אך במסך המשני מותקנים רמקולים, עד היום המסך הראשי מחובר בחיבור DVI והמסך המשני (זה עם הרמקולים) בחיבור HDMI, זה כבר תקופה שאני משתמש בהם והכל בסדר, 2 המסכים עובדים מצויין ואני שומע ברמקולים של המסך המשני.
היום הייתי צריך לנתק את המסך המשני, ואז כשרציתי לחבר עם חיבור HDMI זה נתקתי את החיבור מהמסך המשני ואז כשהחזרתי את החיבור הנ''ל - המסך פשוט לא עבד, החלפתי כבל וגם לא עזר.
מה שעשיתי כרגע שחברתי בחיבור D-SUB ומאז המסך המשני התחיל לעבוד,
אלא שמה שקרה מאז שחברתי בחיבור D-SUB שהרמקולים של המסך לא עובדים,
מה ששמתי לב שכאשר אני מנתק את המסך הראשי מהחיבור DVI אז פתאום הרמקולים של המסך המשני מתחילים לעבוד
ניסיתי גם לחבר את המסך המשני עם חיבור DVI ואז גם הרמקולים עבדו - אלא שאז זה פגע בכל הרזולוציה וגם המסך הראשי עם חיבור D-SUB לא עבד מוצלח כי הוא לא זיהה את החלונות כמו שצריך.
כרגע יש לי 2 שאלות למה פתאום חיבור HDMI לא עובד עם המסך המשני. וגם למה הרמקולים לא עובדים בחיבור D-SUB אלא אם כן אני מחליף או מנתק את המסך הראשי.
אודה מאוד לעזרתך.

bris

משתמש סופר מקצוען
שלום וערב טוב,
ראיתי שאתה מבין טוב במחשבים והצלחת להוציא את הנ''ל מהבעיה.
אודה לעזרתך בבעיה דומה במקצת
יש לי מחשב נייח עם 2 מסכים, במסך הראשי לא מותקנים רמקולים אך במסך המשני מותקנים רמקולים, עד היום המסך הראשי מחובר בחיבור DVI והמסך המשני (זה עם הרמקולים) בחיבור HDMI, זה כבר תקופה שאני משתמש בהם והכל בסדר, 2 המסכים עובדים מצויין ואני שומע ברמקולים של המסך המשני.
היום הייתי צריך לנתק את המסך המשני, ואז כשרציתי לחבר עם חיבור HDMI זה נתקתי את החיבור מהמסך המשני ואז כשהחזרתי את החיבור הנ''ל - המסך פשוט לא עבד, החלפתי כבל וגם לא עזר.
מה שעשיתי כרגע שחברתי בחיבור D-SUB ומאז המסך המשני התחיל לעבוד,
אלא שמה שקרה מאז שחברתי בחיבור D-SUB שהרמקולים של המסך לא עובדים,
מה ששמתי לב שכאשר אני מנתק את המסך הראשי מהחיבור DVI אז פתאום הרמקולים של המסך המשני מתחילים לעבוד
ניסיתי גם לחבר את המסך המשני עם חיבור DVI ואז גם הרמקולים עבדו - אלא שאז זה פגע בכל הרזולוציה וגם המסך הראשי עם חיבור D-SUB לא עבד מוצלח כי הוא לא זיהה את החלונות כמו שצריך.
כרגע יש לי 2 שאלות למה פתאום חיבור HDMI לא עובד עם המסך המשני. וגם למה הרמקולים לא עובדים בחיבור D-SUB אלא אם כן אני מחליף או מנתק את המסך הראשי.
אודה מאוד לעזרתך.
TLDR

תקצר את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה