מידע שימושי חיבור מצלמה למחשב באמצעות wifi

צוציקית

משתמש צעיר
ניסיתי להתחבר עם ווי פיי למייל,
והמלצמה כותבת לי להגדיר שעה נכונה,
מה עושים?

מאב

משתמש פעיל
מה שמצחיק זה שמבית הספר של הבת שלחו בתקנון שאסור בבית מצלמה עם וויפי, נראה לי שהמנהלות לא באמת מבינות את "חומרת" הוויפי במצלמה אלא רוצות להראות חומרות שנהוגות אצלם...
באמת אי אפשר לעשות עם הויפי כלום במצלמה

שרה א.

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
למי שיש G7x mark ii המספר הסידורי נמצא מאחורי המסך פותחים אותו לגמרי ושם זה נמצא.

רקפת3

משתמש מקצוען
יש לי מצלמה SX720, מצליחה להתחבר לWIFI אבל האופציה היחידה שנראה שקיימת לי היא העלאה לשירות אינטרנט, וזה עובד, אבל לכללללל התמונות לפי הסדר בכרטיס...
אני רוצה להעביר תמונה מסוימת, אחת, ולא את כל עשרות הג'יגות, יש דרך?
פעם היתה אפשרות להעביר למייל, אבל מאז שקנון שינו את הממשק אני לא מצליחה.
אני תקועה, המחשב שלי לא קורא USB אז זו הדרך היחידה שלי...

ברוקר

משתמש חדש
יש אפשרות לחבר דרך הוויפי פתיחת נקודה במחשב חמה וחשוב!!!! להקפיד שהבלוטות' מכובה במצלמה אין לי מושג מה קשר אבל זה ככה...

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
סיימתי עכשיו צאט ארוך ומייגע עם נציגת שירות של קנון (באנגלית)
וברוך השם הבעיה נפתרה (הפתרון העיקרי היה איפוס כל ההגדרות של האלחוטי וחיבור מחדש)
הכתובת של הצאט:
בוחרים שם נושא ומבקשים להיעזר בצאט (פעיל בשעות היום עד שמונה בערב, לפי שעון בריטניה)

המצלמה מעלה תמונות למחשב, התמונות נכנסות אוטומטי לדרייב.
נכון זה לוקח הרבה זמן, אבל אפשר להשאיר את זה ככה פועל גם כל הלילה, וללכת לישון. ובבוקר כל התמונות בדרייב שלנו.

מוישי א

משתמש פעיל
מקפיץ
מישהו יכול לעזר לי בחיבור של מצלמת קנון sx740 לוי פי שלב אחרי שלב
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה