דרוש מידע חיבור בלוטוס' כפול

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
יש לשים לב שבאוזניות לשתי האוניים כמעט כולם לא מתאימות לחיבור לשני מכשירים, בשונה מהאוזניות עם אוזניה אחת שרובם כן מתאימות. (למשל האוזניות שהומלצו בפוסט למעלה לא מתאימות לחיבור לשני מכשירים בו זמנית)
צריך לחפש במאפיינים של המוצר שיופיע Multipoint (וגם בזה קניתי משהו לא זוכר את הפירמה והתברר שזהמתחבר לשני מכשירים רק עם אוזניה אחת, אבל לא עם שתי האוזניות כך שצרך לבדוק היטב גם בהוראות)
בזמנו בדקתי הרבה ומצאתי ממש בודדים, מה שאני זוכר כעת מהאיכותיים ( יש כמה של חברות זולות ולא שוה להתקרב אליהם לא מצד האיכות ולא מצד הבטריה שנגמרת במהירות שיא במיוחד שזה מחובר לשני מכשירים) זה 1.של noa נראה לי שזה נקרא Xמיוזיק, ויש של ג'ברה שלהם גם יש בטריה חזקה במיוחד 15שעות ומעלה. סוג אחד (אם זה רלוונטי אני אשתדל לחפש את הדגם) שעולה באיזור 200 ש''ח עם קשת על העורף. וביקרים יותר (עם קופסת הטענה) יש את elit 65, ו75 שעולים כבר 500-700 ש"ח

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה