חטיבת הצנחנים - דרום קורונה

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
הוא רץ מהר עמיקם, קולות הנפץ מחרידים את האזור כולו, הרמתי עיני לשמים תוך כדי המנוסה אחריו,

מביט בקווי העשן הנמתחים ברקיע מציירים בעליזות את הקריקטורה הכי נלעגת של היהודי גירסת 2020,

זה היה אמור להיות ראיון חג עמ' 805-984 במגזין הנושא "מרור- כל מה ש(א)רע לכם במדינה".

"נפיץ ביותר" כך קרא לזה שרגא העורך, "תרדו לשם, פעמיים בשנה צריך לראות אם כל מה שאנחנו מדווחים באמת קורה".

"ואין מצב שאתם חוזרים לי לפני מטח אחד לפחות, מצידי תהיו שם אפילו שלושה ימים!", הצהיר ושלח אותי ואת דובל'ה הצלם, הישר למבואות שג'אעיה.

דובל'ה שהבטיח לאשתו רק לילה אחד, בדק והרים כמה טלפונים, בסוף הלכנו על "נחל עוז" - יומיים גג ואנחנו בבית.

את עמיקם פגשנו על הטרקטור בחצר, היום לא יצא לשדה, גם אתמול, מלפני חודשיים, ז'תומרת - "בום" חודש יום, "בום" חודש לילה.

"יש יום הולדת?" שואל דובל'ה ומתחיל לתקתק את הכניסה לבית המקושטת בבלונים, "למה?", שואל עמיקם קולט אחרי רגע,

"אה בטח, אצלנו בקיבוץ כל יום עושים מסיבה, בלונים יש?! זיקוקים יש?! מה צריך עוד למסיבה?,

הנה תבואו עוד מעט בפורים למגילה, כל "המן" החבלן שלנו זכריה מפרק מטען, תאמינו לי יש מספיק גם לאחשורוש"...

תוך כדי שאנחנו רצים פנימה שוב לממ"ד המרווח ("למה, שיהיה גם לארח בכיף", מסביר עמיקם)

אני כבר ממש כועס, "אז למה אתם גרים פה בכלל, מה זה, היה פה תוכנית למסתכן?",

"היי, תרגיע אחי, אל תצעק, הצ'יינים מלמעלה עוד יכולים להבהל", מצביע עמיקם לגג,

אם אתם לא מאמינים לי, תבקשו מדובל'ה שיראה לכם במצלמה -

שני סינים מבולבלים שוכבים על הגג מסובכים כל כולם בבלונים,

היום נחתו מעזה, יחד עם הקורונה...

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
לא כיף לפתוח אשכול ולנעול אותו בו זמנית...
(הרגע הזה, שהמרצה מסיים הרצאה של חצי שעה: "שאלות, מישהו?" דממה מתוחה בקהל...:confused:)

אני, רק שאלה - ככותב צעיר מרגיש לי כאילו הפאנצ'ים בכתיבה לא ברורים דיים, עוד מישהו חושב ככה?

נערך לאחרונה ב:

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
תושבי העוטף ששנתם קלה...
מבוסס על אמרת השפר של גנץ: "נשארו לנו חודשיים עד הבחירות, חודש יום חודש לילה".
משמעות הביטוי הוא - תישן פחות תחיה יותר...
(וידוע שנפוליאון היה ממעט בשינה כי חבל היה לו להפסיד רגעים כנפוליאון...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה