חזרה ומבחן

• פותח הנושא bhj
  • פורסם בתאריך

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מענין לשמוע את התנסותכם בחזרות ומבחנים:
כמה זמן להקדיש לכך?
איזה סוג של מבחן? בכתב או מעשי או גם וגם?
וכו'

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חזרה: אם ההספק השנתי מאפשר אני עורכת חזרה על התוכנה לפי הסדר הבא:
פשוט עוברים על כל התפריטים ומסבירים בקצרה, חלונות וכלים.
לפי הזמן המאפשר אני משתדלת להוציא מהבנות. מזכירה תרגילים שעשינו בכל נושא וכו'. נותנת זמן לשאלות.

מבחן:
יש המצטיינות בהבעה בכתב אך לא ממש שולטות בתוכנה ויש שלהפך. ולכן המבחנים שלי הם כאלו:
חלק א': הבנות מקבלות מבחן בכתב וצריכות לענות על שאלות וכו'. ניתן להעזר במחשב אך כמובן לא בחומר.
חלק ב': לאחר הגשת חלק א', מקבלות עבודה מוכנה וצריכות לבצע אותה בדיוק.
זה חלק שלוקח יותר זמן, אך הן יותר מצליחות בו להגיע לציונים גבוהים...
מצו"ב מבחן באילוסטרייטור שעשיתי ממש לאחרונה, לשם השראה לשאלות וכו'.

קבצים מצורפים

• test_Page_1.jpg
    KB 123 · צפיות: 17
  • test_Page_2.jpg
    KB 40.9 · צפיות: 14
  • test_Page_3.jpg
    KB 178.1 · צפיות: 14

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!!

יישר כח על הפרוט!!
יש פה מורות שעושות בסגנון אחר?

שרי

משתמש רשום
מהנסיון - במבחנים הראשונים חזרה חובה כדי שיבינו מה אני בכלל מבקשת מהן ואיך להתכונן. החזרה כמובן באותו מבנה של המבחן. בהמשך יש פחות צורך.
אני אוהבת לעשות מבחן מגוון בסוגי שאלות שונים כמו תרגום מושגים, תרגום תצלום מסך, איך יוצרים..., צייני כמה דרכים להגיע ל... ואפילו נכון או לא נכון(לנושאים ממש מעצבנים) מה ההבדל בין.. דברים ממש דומים (שמתי לב שזה מאוד חשוב!) ועוד ועוד. וכמובן עבודת מחשב - הוראות מדויקות לפי שלבים להגיע לתוצאה מסוימת למשל: 1.בחרי תמונה... 2. הוסיפי לה פילטר מסוג... 3. הפכי אותה ל.. 4. הוסיפי... וכו'

mirif

משתמש מקצוען
אני בעד מבחנים מעשיים בלבד, הרי זה מה שצריך בחיים האמיתיים... לא?!
אני נותנת דף לביצוע שכולל את כל סוגי הפקודות שלמדנו, ודורשת שלמות בביצוע.
(דרך זו מתאימה בעיקר לאילוס וקורל, בהן ניתן להגיע לתוצאות זהות לאלו שבדף.)
כמו כן מוסיפה איזו משימת אתגר לעצב, למשל, מודעה לנושא מסויים, או לוגו וכו', למען הכיף והיצירתיות האישית...
החזרה כוללת חזרה מהירה על כל התפריטים, תוך מתן אפשרות לשאלות וכן דף מעשי לביצוע בסגנון מבחן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה