כללי חו"ד לוגו לקבלן שיפוצים

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אשמח לקבל הערות בונות לגבי שיפור, גימור, טיפוגרפיה, ו - רואים שהבנינים יוצרים את האותיות E ו-C? לוגו.png

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
העיצוב יפה מאוד, אבל את האותיות לא רואים...

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה,
את האותיות הדגשתי באשכול בקטגוריית מעצבים גרפיים...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לוגו יפה אך לא רואים את האותיות ומלבד זאת לא מתאים ללקוח, אלא לעסקי נדל"ן או קבלנים בסדר גודל ענק

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לוגו יפה אך לא רואים את האותיות ומלבד זאת לא מתאים ללקוח, אלא לעסקי נדל"ן או קבלנים בסדר גודל ענק

הלקוח מרגיש שזה מייקר אותו. כנראה אני אשנה את הסלוגן למשהו אחר שמשדר יותר יוקרה... הוא כבר אמון על זה...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
הלקוח מרגיש שזה מייקר אותו. כנראה אני אשנה את הסלוגן למשהו אחר שמשדר יותר יוקרה... הוא כבר אמון על זה...

יכול להיות שכך הוא מרגיש אך אני בתור לקוח פוטנציאלי שלא מכיר אותו ולא שמע עליו המלצות, אם הייתי רואה שכך הוא ממתג את עצמו, סיכוי גבוה שלא הייתי פונה אליו בכלל
כדאי להסביר לו את זה

קבלן שיפוצים לא אמור לשדר יוקרה
הוא אמור לשדר אמינות, איכות ושירות

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לוגו יפה כשלעצמו האותיות אינן נראות אך בהחלט לא מתאים לקבלן שיפוצים

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כמו שרשמו פה מעלי, הלוגו הזה כל כך לא מתאים לקבלן שיפוצים, זה כמו שתעשה אותו לעסק של סוכן רכבים או כל דבר אחר

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לוגו יפה כשלעצמו האותיות אינן נראות אך בהחלט לא מתאים לקבלן שיפוצים
כמו שרשמו פה מעלי, הלוגו הזה כל כך לא מתאים לקבלן שיפוצים, זה כמו שתעשה אותו לעסק של סוכן רכבים או כל דבר אחר

הלקוח לא מוכן לרדת מזה אפ' לאחר הסבר קצר. יש לכם אולי רעיון איך ליצור איזכור של קבלן ולשמור על הקונספט הקיים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה