חו"ד לבאנרים

• פותח הנושא dor
  • פורסם בתאריך

dor

משתמש רשום
אני חדש בפורום.

ברצוני לקבל חו"ד, הערות והארות...
הבאנרים כבר התפרסמו. אני רוצה לדעת מה לשפר להמשך

הם כבדים. בהמשך אעבוד על קלילות

קבצים מצורפים

• bannerhis.swf
    KB 215.3 · צפיות: 1
  • banner_oro.swf
    KB 281 · צפיות: 1

ORi770

משתמש רשום
מאוד יפה!
אכן צריך קצת לשפר במשקל.
העיצוב מאוד יפה, במיוחד של השני.

ל.א.

משתמש רשום
עימוד ספרים
באיזו תוכנה נפתחים באנרים אלו?

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
איזה יופי!!!!

אבל יש לי שאלות!!!

א. בבאנר הראשון - איך עשית את המעבר של הנקודות האלו? (בין "בזכותך" ל"מליוני") אשמח ללמוד!!

ב. הבאנר השני מקסים! איזה רעיון זה לבנות מתמונות "כאילו" וידאו!!! התזמון מקסים. העבודה עם ה easing נהדרת!!!

ג. למה הם כל כך כבדים? תמונות לא צריכות לשקול כל כך הרבה! זה כבד מידי לאינטרנט... אני מתפלאת שאישרו לך אותם....

מחכה לתשובות!!!!!
ותמשיך להעלות דברים!!!!

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י ל.א.;106025:
באיזו תוכנה נפתחים באנרים אלו?
זה נפתח פשוט עם האינטרנט אקספלורר. תעשו פתח באמצעות IE
הבאנרים פשוט מקסימים. סחטיין! אהבתי מאוד את הגי'פ בבאנר השני.

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למה לא בכזו צורה?

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
אופס - - - -

נחשפה טעות בעייתית:
לא מומלץ לתת צבע רקע לבמה. אלא לשים שכבה למטה (כדאי לנעול אותה) ולתת לה את הצבע הרצוי.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
השני עשוי ממש טוב. ישר כוח!

dor

משתמש רשום
מצטער! הרבה זמן לא הייתי ב"שידור".

לא היה לי גישה לאינטרנט!

נכתב ע"י טפטפת;106517:
איזה יופי!!!!

אבל יש לי שאלות!!!

א. בבאנר הראשון - איך עשית את המעבר של הנקודות האלו? (בין "בזכותך" ל"מליוני") אשמח ללמוד!!

ב. הבאנר השני מקסים! איזה רעיון זה לבנות מתמונות "כאילו" וידאו!!! התזמון מקסים. העבודה עם ה easing נהדרת!!!

ג. למה הם כל כך כבדים? תמונות לא צריכות לשקול כל כך הרבה! זה כבד מידי לאינטרנט... אני מתפלאת שאישרו לך אותם....

מחכה לתשובות!!!!!
ותמשיך להעלות דברים!!!!

ת.
א. הנקודות הם שכבה בפוטושופ עם ריכוך ושיטת שילוב דיזולף סגורה על PNG (שישארו שקיפויות)

ב. אכן, התוצאות הכי טובות יוצאות כשאתה יודע מראש מה אתה הולך לעשות! (לא לפתוח פלאש ולראות מה יצא)

ג. לגבי המשקל, הכנסתי תמונות בגודל מלא והקטנתי בפלאש. ואת זה - אסור לעשות! באמת בקושי הכניסו לי אותם.

אבל הכניסו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה