חו"ד הדמיה רשונה שלי-מטבח

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י בלוק;949981:
זה עיצוב בר ביצוע?
המטבח נעשה במסגרת פרויקט ונעשו תכניות עבודה ונגרות מפורטות,שעברו את אישורן של אדריכליות ומעצבות פנים מנוסות

אף אחד לא חלק על כך שהעיצוב הוא בר ביצוע (היום אין כמעט דבר שאינו בר ביצוע!) אך כמו שכתבה ort , זה יפה מאוד למגזינים ולהרשים ביצירתיות (המרשימה יש לציין!) אך הלקוחות הסטנדרטיים ובמיוחד מאנ"ש מחפשים מטבח בשביל לבשל בו צ'ולנט טעים לשעבס , וחביתה חמה וטעימה לילדים לפני שהם עפים להסעה בבוקר , חביתה שבהפסקת עשר ירגישו את היד החמה והאוהבת של אמא(גם של אבא... אצלנו אני מכין את החביתות כי אמא הגננת גם צריכה להגיע לגן ב-8:00...) ובמטבח כזה עפססס , החביתה (אם בכלל ילכלכו את הגז..) תצא קרירה משהו...

לטעמי ...

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ציטוט:
לדוגמא במטבח הזה, הדפנות של הארונות עקומים, כמה שזה יפה זה לא נוח,
זה תופס הרבה יותר מקום ברצפה בלי להוסיף הרבה שטח אחסון
וגם על המדפים מבפנים א"א להניח דברים טיפה גבוהים בפינות

המטבח הזה הוא מטבח גדול מאד ולא חשבתי שצריך לנצל כל חור כדי לאחסן בו. מה עוד שמטבח זה מכיל הרבה מאד אחסון הרבה מעבר לאיך שהוא נראה!

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז מה אתם אומרים לרדת מכל העצים שטיפסתי עליהם ולהתחיל לתכנן מטבחים בנאליים "כי זה מה שהעוילם אוהב" נראה לי קצת חבל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י בלוק;950377:
אז מה אתם אומרים לרדת מכל העצים שטיפסתי עליהם ולהתחיל לתכנן מטבחים בנאליים "כי זה מה שהעוילם אוהב" נראה לי קצת חבל
לאו דווקא, לטעמי אפשר לעצב משהו יותר עדין ולא רובוטי, נעים וחמים.
משולשים ושפיצים משדרים קור ודוקר, מדי תעשייתי, ולא "ביתי"...
וניתן לעצב משהו מעוגל, רך וחמים- וגם לאו דווקא סטנדרטי.
חסר רוך ונעימות שמזמינה לשהות שם וליהנות...
לפי הדוגמא שהעלית יש לך דמיון טוב.
אבל במטבח כדאי לקחת אותו לכיוונים רכים ונעימים יותר.
מאוד אשמח לראות איך הדמיון שלך ימשיך לזרום ולהפוך את המטבח למקום שכיף ונעים להיות בו. כי לפי מה שראיתי יש לך את זה...

עפרון

משתמש רשום
הדמיה ממש יפה!
בהחלט רואים שחשבת 'מחוץ לקופסא'!
מותר קצת לגוון ולתת קו עיצובי שונה ולאו דווקא המוכר והסטנדרטי....
מבחינת הביצוע, צריך לזרום לפי הלקוח.
אם יש לקוח שאוהב מופרע, חדשני, אופנתי ושונה, אז למה לא????
הכי חשוב ל'הריח' את הלקוח ולדעת להוציא את המקסימום מהטעם, הדרישות והתקציב שלו.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
צריך לזכור שזה פרוייקט ובפרויקט יש צורך להראות גם יצירתיות ולא לחזור שוב על המטבחים הסטנדרטיים.
המציאות היא שב'עוילם' הזה החיצוניות תופסת נתח חשוב. כך שלדעתי יש צורך לעיצוב קצת יותר ייחודי במיוחד כשהוא נכנס לתיק העבודות...
ולבעיות השונות שיש בתכנון מטבח שכזה נתת תשובות טובות מאד, וביצעת זאת בטוב טעם.
לדעתי העבודה הזו לא נקראת הזויה!!! ראיתי מטבחים הרבה יותר הזויים בחיי...

אפרתה

משתמש מקצוען
ברור שבתור פרויקט זה יפהפהאבל יתכן שכדאי שבמה שאת מציגה יהיה גם משהו יותר פרקטי. אני אגב חושבת שהמקצוענות האמיתית היא לחשוב יצירתי ולחדש דווקא בגבולות הקופסא שלי.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אל תתכנני מטבחים בנאלים" כי זה מה שהעוילם אוהב"
תתכנני מטבחים פרקטים "כי זה מה שהעוילם אוהב"
אני מסכים שזה יצריך ממך להתעסק יותר בהדמיה כדי להציג מה נמצא איפה ולהראות את הפרקטיות, אבל מה לעשות בדמיה זאת הפרסומת לשעות שישבת ותכננת את המטבח.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י בלוק;950377:

ממש לא !!! באמת חבל על כשרון כמו שלך שיתבזבז על חשיבה בנאלית .

אני בטוח שעם יצירתיות כמו שהפגנת כאן , תוכלי ללכת צעד אחד קדימה ולעצב גם נכון מאוד וגם 'את'-מאוד !
ברוכה הבאה ל'עויילם' האמיתי , שנסי מותניים והפגיני את היכולות הגלומות בך , מכל מי שראה את עבודתך והגיב כאן בפורום עולה התמונה הברורה - יש לך את זה !!!

אז בהצלחה גדולה !

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני חיבת להגיב לאחותי היקרה והצעירה
לפי דעתי שהמטבח יהיה גם חלק מחייה אתם תראו שהוא יהיה גם יותר פרקטי וגם יותר חמים
תמיד האמנתי בך!

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הי, בלוקית, מ'נשמע, טוב לראות אותך פה.
ההדמיה בסקצ'אפ?

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התלבטתי די הרבה אם להגיב פה באשכול הזה....
תכלס אנשי המקצוע כבר נתנו לך הערות
ועל הקונפסט אני לא רוצה לדבר.

אז מה כן?

החלטת לעצב מטבח בקו מסויים
עם קווים אלכסוניים וכל מיני שיפועים
כשאני מסתכל על ההדמיה, קשה לי להבין האם השיפועים הם כתוצאה של העיצוב
או בגלל הטייה לא נכונה של המצלמה.

חשוב מאוד מאוד להקפיד על כך שקווים אנכיים ישארו אנכיים גם
בטח ובטח כשמדובר במטבח או חלל שיש בו קווים אלכסוניים

בהצלחה

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י התלתסיט;950028:
כך חושבים אנשים שעדיין לא ראו שטח ...

בפועל , רוב הלקוחות ואפילו האמיצים שבהם שבאו עם חלומות וגזרי מגזינים למעצב\ת , כשהם מגיעים לחתום כל מטבח שישלח לייצור ובסופו של יום יותקן בביתם חוזרים לחשיבה 'מרובעת' ומעדיפים את המוכר והבטוח על פני אופנות חולפות וחשיבה 'מקורית'\'מתפרעת' (מחק את המיותר...) של המעצב\ת .

והיא עוד תגיע למילים שלי לבד , כמו שכבר כתבתי - מתוך השטח ... (מניסיון של אחד שהחתים כבר לקוח אחד או שנים על תכניות מטבחים שמבשלים בהם ברגעים אלו...)

נ.ב.
אין זה אומר שחשיבה מקורית מתפרצת לא תזכה אותה במקום של כבוד , ההיפך הוא הנכון רוב המעצבים הגדולים כיום הם 'מופרעים' בחשיבתם , אבל ממקומה היום - ועד לשם , הדרך עוד ארוכההההההההההה............... עדיף לה לעבור ראשית בכבישים סלולים ואז לחפש לה נתיבי עפר וסלעים שיספקו לה את האדרנלין שהיא כיום כ"כ זקוקה לו ...

ושוב , בהצלחה גדולה מאוד !!!

הכונה בבחירת איש מקצוע, לא בבחירת עיצוב למטבח

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אהובה ו;952464:
הכונה בבחירת איש מקצוע, לא בבחירת עיצוב למטבח

ציטוט:
"צורת עבודה משובחת יכולה להיות בתוך הקופסה או מחוצה לה,זה לא משנה, בסופו של דבר היא הקובעת את איכות העבודה."

א. המלצה - בפעם הבאה תקדישי עוד שתיים שלוש מילים בכדי שתהיי מובנת יותר כהלכה .

ב. איך אמר פעם מישהו - "בשביל לבחור בעל מקצוע , אתה צריך להיות איש מקצוע" כלומר בבואנו לבחור לנו בעל מקצוע , נבחר אותו רק אחרי היכרות מעמיקה עם הצעות השוק השונות , והבחירה הסופית כמעט תמיד רצויה שתהיה באיש במקצוע שדומה לנו בראייתו את פני הדברים איתנו עין בעין . כי כך ברוב המקרים מובטחת לנו עבודה שתתאים לאופיינו ומאוויינו . ועל כן המלצתי לה , אם ברצונה לפחות בתחילת דרכה לעבוד בקרב אנשי שלומה , היא צריכה לראות את הדברים כפי שהם רואים אותם כי אחרת היא לא תמצא לעצמה פרנסה בתחום במקומה היא .

ג. אני חולק על כך שצורת עבודה משובחת , היא הקובעת את איכות העבודה . איכות העבודה נבחנת בפרמטרים מקצועיים רלוונטיים בכל תחום , ואי אפשר לומר על אחד שצורת עבודתו 'משובחת' , שאיכות עבודתו גם משובחת , ביחס ישיר לצורת עבודתו . לפחות לא לדעתי .

איש טוב

משתמש רשום
מרשים !

נראה מטבח של צפונבונים ,+ שאין להם מה לעשות עם הכסף.........

+(סוג של חילונים תל אביבים אמידים שמאלנים יורקי אש וכו':p )

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דעתי - בעיצוב שווה להפסיד כמה סמ' של מקום איחסון - באופן מודע
בשביל לקבל את התוצאה הרצוייה מבחינה ויזואלית.
הפרקטיקה היא המנוע של הבנאליות.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י קקטוס;954152:
הפרקטיקה היא המנוע של הבנאליות.
הפרקטיקה היא הבסיס של העיצוב המשובח. העיצוב הנכון משרת את האדם ולא האדם משרת את העיצוב.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ברכותי לרגל הזכיה במקום השני בתחרות המטבחים המעוצבים של 'קטיפה'!
כבר בפעם הראשונה בה פגשתי את המטבח שלך, כאן באשכול, ידעתי שעדיו לגדולות (-:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה